Şimdi Ara

Kapı barfiksi?! Kullananlar yardım ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
33.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Peki bunun bir zararı olur mu ya malum kendi evimiz değil ev sahibiyle uğraşmayalım bir de .

Kısmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Peki bunun bir zararı olur mu ya malum kendi evimiz değil ev sahibiyle uğraşmayalım bir de .

Kapıya göre değişir mesela ben biraz kollarını açıp sıklaştırmaya çalıştığım için kapı aralıkları biraz açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakidoruk

quote:

Orijinalden alıntı: srgn03

Arkadaslar birisi cevap verebilir mi bana ? O yolladıgım kapılara uyar mı uymaz mı ?
    Ayrıca kapıya takılma mantıgını pek bilmiyorum illa kapıda mı olmak zorunda, ilk resimde kapının üstünde duvara da bisekilde monte edilebilir mi ?

Yanlış anlamadıysam barın bir bölümü damağın üst kısmına, öndeki iki tarafı ise damağın diğer tarafına baskı uyguluyor ve asılı kalıyorsun. Dolayısıyla kapının üzerinde cam olmaması lazım diye düşünüyorum..

Benim barfiks hayalleri suya düştü desene

• arkadaşlar ben hem kapının üstüne takılan hemde kapının arasına takılan ürünü aldım.kapının üstüne takılan malesef kapı geniş olduğundan olmadı,yani yukarıda foto veren arkadaşın kapısına olmasıda imkansız,Ürünü Metro Etlikten 39 tl ye aldım,fakat dediğim gibi olmadığı için iade etmek zorunda kaldım,şimdi kapı arasına takılan ürünü nasıl takabilirim diye uğraşıyorum,her seferinde fırtıyor.galiba kapıya vida atacağım onuda 25 tl ye aldım belki size faydası olur.
  • Kapıya nasıl zarar veriyor, lastikleri filan işe yaramıyor mu?

Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim, ev bizim değil mal sahibine ayıp olmasın ; kapıya zarar verir mi vermez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

Kapıya nasıl zarar veriyor, lastikleri filan işe yaramıyor mu?

Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim, ev bizim değil mal sahibine ayıp olmasın ; kapıya zarar verir mi vermez mi?

Şimdi kapılara bi baktımda beton gibiler maşallah. sağlam kapıya zarar vermez heralde kasası çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

Kapıya nasıl zarar veriyor, lastikleri filan işe yaramıyor mu?

Eğer kapınız amerikan press kapıysa kapı kasasını çatlatıyor ben şu an kullanıyorum amerikan press te ama dışa doğru sabitledim barı ondan ortaya kuvvet vermiyor çatlamıyor
  • arkadaşlar boy uzatır mı bu meret
  • voıtın bu modelı cok guzel

Spor SErvis Kapı Barfiksi
  • marka fark etmez hepsi dandik oluyor, sonuçta barfiks demiri sabit olmalı fakat bunlarınki sıkıştırmali. Alalı 2 seneye yakın olacak aldığım ilk gün bağladım sonra yamuk bağlamışim söktüm. Tekrar bağlarken başlarındaki yuvarlaklar koptu. Adamlar demir ile o duvara gelen yuvarlakları elektronik devrelerde kullanılan lehimle yapmışlar üç tane lehim vardı. Oraları alıp kaynak yaptırdım daha sonra eve gelip bağlamadan önce başların geleceği yere kağıt koydum iz yapmasın diye. Vida falan hiç birşey yapmadım ama şuan taş gibi 90 kiloyu rahat taşıyor. Sana tavsiyem alınca direk götür bi demirciye usta ona bi kaynak atsın iki başına da sonra gel bağla piyasadaki malların tümünden sağlam olur
  • Nerden alabiliriz?
    Kapıya zarar vermiyor mu?

Bu iki soru benim için çok önemli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Nerden alabiliriz?
    Kapıya zarar vermiyor mu?

Bu iki soru benim için çok önemli..

1) CarrefourSA
    2) Kapı kasasının içi boşsa delik açabilir. Biraz kenara doğru takarsan problem yok..
  • bi arkadaşta yazmış cevap yok bu alette asılı kalmak boy uzamasına yardımcı oluyormu (yaş 15)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektroniker

Geniş tutup askeri tip çekerseniz, kanatlara-sırta yüklenir. Avuç içleri size bakıcak şekilde dar tutup çekerseniz daha çok bicepslere ve göğüse vurursunuz.

Peki asker tipini geniş tutmadan çekersek yararlı olur mu? Geniş çok zor da
  • Bende bu ürünü tavsiye ederim süper kapı barfiksi http://www.spor77.com/index.php?route=product/product&path=54&product_id=57
  • Amerikan press kapı ya kağıt gibi gidiyo ben koridora alıcam
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.