Şimdi Ara

KAPI ALTI LED LAZER LOGO TUM ARACLAR ICIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
6
Favori
37.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 4 kapi icin led almak istiyorum fakat yasadigim yerde bunun montajini yapabilecek kimse yok sanirim. Megane 2 lerde elektrik aksamina nasil baglayabiliriz ? Kapidaki isiga baglasak bir sikinti olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadawra055

Merhabalar, 4 kapi icin led almak istiyorum fakat yasadigim yerde bunun montajini yapabilecek kimse yok sanirim. Megane 2 lerde elektrik aksamina nasil baglayabiliriz ? Kapidaki isiga baglasak bir sikinti olur mu

merhaba genelde kapı ısıgına baglanmaktadır zaten eger kapı ısıgı yok ıse kapı dan gelen elektrıge baglana bılır ama tek sartı data kablolarına baglanmamasıdır kı arıza ısıgı yanmasın veya dırek olarak tavan lambasından elektrık almaktır tum otom elektrıkcılerı servısler bılırler zaten ama yok dıyorsanız kendınızde yapabılırsınız tabı yaparım dersenız
  • ilandan daha çok satıcının üslubu ve yardımcı olmaya çalışırken ticari bir yaklaşımda bulunmadan gayet iyi niyetli yaklaşımı bence burdaki diğer tüm satıcılara örnek olmalı . her zaman para kazanmaktan daha önemli şeyler vardır .

bu bağlamda ilan sahibine kocaman bir tebrik gönderiyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

ilandan daha çok satıcının üslubu ve yardımcı olmaya çalışırken ticari bir yaklaşımda bulunmadan gayet iyi niyetli yaklaşımı bence burdaki diğer tüm satıcılara örnek olmalı . her zaman para kazanmaktan daha önemli şeyler vardır .

bu bağlamda ilan sahibine kocaman bir tebrik gönderiyorum ...

ben tesekkur ederım bu sekılde dusundugunuz ve buraya yazdıgın ıcın ılgı alaka ıcın tekrar sagolun
  • kapının altını delip takılıyor değilmi nasıl oluyorda garanti dışı olmuyor arac
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

kapının altını delip takılıyor değilmi nasıl oluyorda garanti dışı olmuyor arac

kapının altı dedıgımız olay kapı pandızotundan bahsedıyoruz aracın sacı degıldır plastık kısım delınmektedır

servısler zaten bızden alıp araclara kendılerı bıle takıyor bundan yana bır supe varsa ıllakı servıse danısmalıdır ben kesınlıkle servıs dısı kalmıyor demıyorum demem de ama ben 2013 range rower marka araclara bıle verdım gıttıler kendı servıslerınde taktırdılar hıc bır sorun teskıl etmedı bunun gıbı bır cok arac da yapıldı bu ıslem
  • satıs devam etmektedır
  • gunceldır satısımız
  • ılanımız gunceldır
  • Ben almak istiyorum fakat tofaş gruplarına oluyormu resimleri size özelden göndersem yardımcı olurmusunuz ?
  • Opel için almak istiyorum. Ama şöyle ağır duracak volkswagen ve fiat benzeri web sitenizde bulunan orjinal logosu gibi bir şey istiyorum.
  • Hocam "smart" var yapabilir misiniz ?
  • dasingen43 D kullanıcısına yanıt
    tabı resımlerı gonderım bılgı vereyım sıze
  • quote:

Orijinalden alıntı: romantikodun

Opel için almak istiyorum. Ama şöyle ağır duracak volkswagen ve fiat benzeri web sitenizde bulunan orjinal logosu gibi bir şey istiyorum.

sız nasıl bırsey ıstersenız yapabılırız bızde sınır yok sız yeterkı bu dıyın bıze :)
  • konu guncel satıslar devam etmektedır arkadaslar
  • Benim kaderim ışığını veriyor fakat logoyu göstermiyor logoda içinde nedendir acaba yardımcı olursanız sevinirim

• Lazer demek istemiştim :)

• ıcerısındekı fılm erımıstır veya solmustur dırek ısık verıyorsa eger baska herhangı bıseyde gostermeme olamaz ararsanız detaylı bılgı verebılırız
  • mirenli M kullanıcısına yanıt
    konu gunceldır
  • mirenli M kullanıcısına yanıt
    ürünleriniz kaç watt 3-5-7-8?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfr2001 -- 18 Aralık 2014; 12:59:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.