Şimdi Ara

Kapı Açmasını Bilmeyen İnsanlıktan Nasibini Almamış Kişiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
3.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süre sonra inanın alışıyorsunuz, başlarda çok cızlıyordu, çizildikçe, içimden söylenip, binmeye başladım. Evet, insan o kadar para verip, elalemin arabasına zarar vermesi çok dokunuyor ama napacaksınız? Üzülüp, kanser olmaya değmeyecek konular.
  • b.k ettin arabayi bayan sahnesi aklima geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

kapı çıtaları bunun için var..

iyiydi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

özellikle bayanlar o kapıyı en sonuna kadar açmak zorunladar!

kadınlar burda da başrolde heralde.
  • Lanet olsun. Kırmızı araç alıyoruz gözümüz gibi bakıyoruz adam vuruyor beyaz beyaz leke oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O arabaya binmeden önce yatıp kalktığı ahırda öküzlerin birbirine çarptığı gibi, otoparktaki araçlarında birbirine temas ettikçe hoşlandığını sanan, Öküz nesli sürücüler...
  • Valla ben artık her arabaya gidişimde yeni bi darbe ile karşılaşmaktan alıştım :) Çocuklar kapılara çiçek manzara resimleri yapmış, bagaj kapağında porselen tabak kırmışlardı en ilginç gelenler de bunlardı bana
  • Ben de sıfır olarak aldığım aracın bir ay sonra kapılarında boya izlerini görünce çok üzülmüştüm. Dikkat ettim, daha çok arka kapılarda boya/vuruk izleri var. Herhalde çocuklar dikkat etmedikleri için çarpıyorlar. Sonra üzülmekten vazgeçtim çünkü büyük şehirde yaşıyorum, istediğim kadar dikkat edeyim mutlaka böyle şeyler oluyor.
  • Aracımı her seferinde çizgilerin tam içine park ederim ve şuan kapılarda 4 adet iz var. Bunlar dikkat çekenler, çekmeyen kaç tane var hiç o kadar dikkatli bakmadım. Bu şeref yoksunlarına rağmen aracımı hala çizgilerin içine park ediyorum.
  • quote:

kapı çıtaları, hayvan gibi kapıyı açalım, diğer aracın kapısını göçertelim diye yok...
    ayrıca darbe kapı çıtalarına gelmiyor çoğu zaman
  • alcan arabayı 2 kişilik yere koycan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Valla ben artık her arabaya gidişimde yeni bi darbe ile karşılaşmaktan alıştım :) Çocuklar kapılara çiçek manzara resimleri yapmış, bagaj kapağında porselen tabak kırmışlardı en ilginç gelenler de bunlardı bana

Bende de ilginç şeyler oldu, geçen yaz, yazlıkta şöyle 6-7 yaşında bir çocuk, almış kediyi (yavru) çevirip çevirip kuyruğundan arabaya vuruyor. Aracın bagajı çizik içindeydi, tüm bagaj kapağı çizik çizik olmuştu, kediyi de haşamat etmiş veled. Ama ne yapacaksınız işte.
  • selam
    beni de sinirlendirdiniz yine
    şimdi almışım golf yedi comfort dizel saymışım 60 bin
    offffffffff ayının biri gelsin
    görgüsüz kadınlar arsız çocuklar sonra gel de ikinci el araç al alamadım arkadaş gittim uçan teneke meneke sıfır aldım bundan sonra nasıl sıfır golf hayali kurayım yaaaaaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Valla ben artık her arabaya gidişimde yeni bi darbe ile karşılaşmaktan alıştım :) Çocuklar kapılara çiçek manzara resimleri yapmış, bagaj kapağında porselen tabak kırmışlardı en ilginç gelenler de bunlardı bana

Bende de ilginç şeyler oldu, geçen yaz, yazlıkta şöyle 6-7 yaşında bir çocuk, almış kediyi (yavru) çevirip çevirip kuyruğundan arabaya vuruyor. Aracın bagajı çizik içindeydi, tüm bagaj kapağı çizik çizik olmuştu, kediyi de haşamat etmiş veled. Ama ne yapacaksınız işte.

o çocuk seri katil ya da sosyopat olur nasıl bir ailesi varsa artık.

• Konuyu dağıtmayalım da, geçen sene yani ailesi çok uğraşıyordu. Umarım ilerde değişir, kayıkla birkaç arkadaşı açılıp, sigara falan içerken yakalanmışlardı, hatırladığım kadarıyla. Umarım düzelir ilerde.
  • kapılarımın hepsinde ufak tefek tırnak gibi kapı açma izleri var.
    Genelde bayanlar bu konuda dikkatsizler.
  • Hani şirket otoparkı diyoruz, çoluk çocuk olma şansı yok, insanlar da belli bir ortalamanın üzerindedir falan. Ama yok yani farketmiyor ayı her yerde ayı afedersin bunun cahillikle falan ilgisi de yok. Diğerleri sağda yolcu kapısındaydı, bu şimdi sürücü kapısında her gün binerken gözüm takılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun başkasının aracının dibine aracını çekenlerde. Bile bile hem başkasının aracına zarar veriyorlar, hem de araçtan inerken ve binerken zorlanıyorlar.

Genelde otoparklarda başkasının aracından en az 1 metre uzağa park ederim. Herkes bu alışkanlıkla park etse sorun falan kalmaz.

Milletin aracının dibine yanaşan kekolar yüzünden araçlar zarar görüyor. Ne zevk alıyorlarsa.

Yap geniş geniş parkını, hem sen rahat et, hem de başkası zarar görmesin.

Bu sebeple AVM otoparklarında 2 araçlık yer kaplamak en mantıklısı. Aracı öyle bırakacaksın ki, ne soluna, ne de sağına araç giremeyecek. En garanti yol bu.

Ne demiş atalarımıa; DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİR.
  • Siz zaten yapmanız gerekeni yapıyorsunuz da size denk gelmemiş, gelmesin zaten düzgün park etmenize rağmen gelip, gene kapıyı 2 perde ileri açıp, çarpanlar var. Yani bu bir nevi, medeniyetle alakalı bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

quote:

kapı çıtaları, hayvan gibi kapıyı açalım, diğer aracın kapısını göçertelim diye yok...
    ayrıca darbe kapı çıtalarına gelmiyor çoğu zaman

Kapı çıtalarının ufak tefek darbelerden korumak dışında ne gibi bir görevi olabilir cidden merak ettim..

Darbenin kapı çıtalarına gelmemesi, çıtaların yanlış yerde olmasından kaynaklanıyor..
    Kapının üst kısmında olduğu zaman diğer kapılardan korur.. Alt kısmında olursa da kaldırımlardaki demir direklerden korur..

Şu da "kapınızı Allah korusun" tarzı..

Kapı Açmasını Bilmeyen İnsanlıktan Nasibini Almamış Kişiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.