Şimdi Ara

Kapattığım Kredi Kartı ve 1 Lira Borç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıl önce sokakta dolaşan kredi kartı satıcılarına sözde kota için yardım ettiğim dönemde kredi karti çıkartmıştım TEBden. O dönem paraya ihtiyacm vardı ve 2 ay kullanıp borcu sıfırlayıp iptal ettirdim kartı.
    Geçen gün Fidenks kredi risk raporu aldim bankam aracılığı ile. 900 lira toplam limit gözüküyor borcumu sıfırlamıştım 0 lira borç var. Ancak kapattığım kredi kartında 1 lira borç gözüküyor. Bu borç genel hesaba yansımamış ama içime kurt düştü acaba bir kaç sene sonra başıma dert olur mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?
    Findeksi aradim KKB den itiraz oluşturdum ama değişen birşey olmadı.
    Kredi risk puanim 1557 arttirmak için ne önerirsiniz? Ziraat kredi kartımın borcunu sıfırladım yeni bir kredi kartı alıp şahsi toplam kredimi limitimi yükseltebilir miyim? Yapıkredi Play ne kadar limit verir dersiniz?

Ekleme:Fotoğrafdaki yazılar okunmuyor sanırım mobilde ayrıca link bıraktım okunabilmesi için

https://i.hizliresim.com/lOqALg.png

https://i.hizliresim.com/oOXJgR.png

Ekleme:
    Banka ile görüştüm hesap ışletim ücreti almışlar 6.90TL olarak. Ne olduysa borç kalmış bundan dolayı da elimde 1 lira 5 kuruş borcu olan kredi kartı kaldı. Ödemek için şubeye gitmemi istiyorlar. Kart numarasını bilemediğimiz için online olarak ödeyemedik. Müsait bir zamanda şubeye uğrayıp şu bankadan kurtulacagim. Adamlar öğrenci hesabi dediler isletim ucreti aldilar, öğrenciye ozel kart dediler bir fark yok normal karttan bela gibi yapıştı yakama. Bu saatten sonra da kimseye Allah rızası için yardımcı olmam ne geliyorsa başımıza bundan dolayı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 27 Şubat 2018; 9:25:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam benimde 2 sene önce kapattığım işbank kartım vardı şimdi baktığımda 328tl limit ve 328tl borç gözüküyor fakat hepsini ödemiştim şimdiye kadarda birşey olmadı. bence banka kart kapanışı bildirdikten sonra kalan borç varsa onuda bildiriyor ve sabit kalıyor. sıkıntı etme boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

hocam benimde 2 sene önce kapattığım işbank kartım vardı şimdi baktığımda 328tl limit ve 328tl borç gözüküyor fakat hepsini ödemiştim şimdiye kadarda birşey olmadı. bence banka kart kapanışı bildirdikten sonra kalan borç varsa onuda bildiriyor ve sabit kalıyor. sıkıntı etme boşver

Hocam dediginiz gibi 2 seneye faiz biner 1lira olmazdı borç ya da 2 senede yasal takip başlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

hocam benimde 2 sene önce kapattığım işbank kartım vardı şimdi baktığımda 328tl limit ve 328tl borç gözüküyor fakat hepsini ödemiştim şimdiye kadarda birşey olmadı. bence banka kart kapanışı bildirdikten sonra kalan borç varsa onuda bildiriyor ve sabit kalıyor. sıkıntı etme boşver

Hocam dediginiz gibi 2 seneye faiz biner 1lira olmazdı borç ya da 2 senede yasal takip başlardı.

tabiki ayrıca son gelen kart ekstresinde borç alacak yazar dekontta varsa kimse birşey diyemez rahat ol
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• Güncelleme olarak. Banka ile görüştüm hesap ışletim ücreti almışlar 6.90TL olarak ne olduysa borç kalmış bundan dolayı da elimde 1 lira 5 kuruş borcu olan kredi kartı kaldı. Ödemek için şubeye gitmemi istiyorlar. Kart numarasını bilemediğimiz için online olarak ödeyemedik. Müsait bir zamanda şubeye uğrayıp şu bankadan kurtulacagim. Adamlar öğrenci hesabi dediler isletim ucreti aldilar, öğrenciye ozel kart dediler bir fark yok bela gibi yapıştı yakama. Bu saatten sonra da kimseye Allah rızası için yardımcı olmam ne geliyorsa başımıza bundan dolayı geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.