Şimdi Ara

KAPATTIĞIM GARANTİ BONUS KARTA 75TL BONUS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ay ki ekstrede bir daha ki ekstrede kart aidatı geleceği yazıyordu bankayı aradım aidatı iptal edin diye aidat gelmeden iptal edemeyiz dediler, gelincede iptal edilmeme ihtimali olunca kartı kapatın dedim ve aidat gelmeden kapattılar.yaklaşık 15 gün sonra aradılar yeni kart verelim 12 ay açık kalma sözüme 75tl bonus yüklediler.bilgilerinize

kart aidatı gelmeden kart kapandı
    yeni karta 12 ay açık kalma sözüme 75 bonus yüklendi
    12. ay yeni kartımı kaybettim diye arayınca (tekrar kart istemiyorum) aidat gelmez diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61cengaver61 -- 15 Aralık 2017; 11:37:59 >

• Güzel fena değil banada bu ay geldi böyle bir yazı bende böyle bir taktik izleyebilirm demek ki :D
  • 12 ay sonra o aidatı daha fazla bir tutar olarak(her yıl aidat zamlanıyor) tahsil edecek.12 ay içinde kapatamıyorsunuz kapatırsanız verdiği bonusu alıyor.
  • Kredi karti uyelik ucreti 117.5 tl aldilar 12 ay acik kalma sozune 85tl bonus yuklediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl öncesi gibi değil artık 2 seferdir sorunsuz kesilen aidatı geri veriyor garanti bonus. bende çok zor geri verdikleri için kapatmayı düşünüyordum ama. çevremde arkadaşlarımada çok kolay geri aldım sorunsuz geri ödüyorlar 117.5tl şuan güncel yıldat.
  • Aynı taktiği uygulayalı bikaç sene oldu; aidatı ödedikten sonra arayıp tekrar kartı açalım ve karşılığında bonus yükeleyelim teklifini biliyordum ama aramadılar..

Bu durumda olanlar şunu yapsın; 75 liralık bonusu garanti banka hesapları varsa o banka kartına transfer ettirsinler ve ordan kullansınlar.. Sıfır kredi kartını ise çekmeceye atıp bir sene dokunmasınlar.. Hiç kullanılmamış karta aidat kesemezler ve o an hemen kredi kartını iptal ettirin ve kurtulun bunlardan
  • Axxess 88 tl verelim dedi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada 107 tl aidat gelmişti 60 tl bonus verdiler.

• sozdal S kullanıcısına yanıt
    Nasıl oldu hocam..benden de 117.5 kesmiş bonus

• flexi kullanıyorum kart aidatı yok. özellikleri %90 aynı
  • Herkese öneriyorlar.
    Ben belki 25 yıldır müşterisiyim bugüne kadar aidatı hep iptal ettiler.
    Bu sene etmediler ben de kartı kapattırdım.
    Aidat ödemediğim başka kartlarım varken saçma geldi aidatlı kart kullanmak.
    Beli 5 kere aradılar, şöyle kıymetlisiniz böyle eski müşterisiniz.
    Tamam dedim, aldığınız aidatı iade edin ya da kuruşu kuruşuna bonus yükleyin devam edelim.
    I-ıh dediler.
    Madem öyle silin beni arama listenizden diyorum, bir sonraki aya yine arıyorlar.
  • Garantiye bay bay diyeceğim yakında. Dolar 3.81 iken 4.00₺ den çektiler amazon alışverişimi.

• kabul etmeyin 12 ay söz veriyorsun sonra öyle bir döngüye giriyorsun ki iptal edersen ücreti direk kesiyorlar
  • 16 yıllık Garanti müşterisiyim. Aidat geldi kapatın dedim kapattılar, bir daha aramayın dedim aramadılar
  • Dostum senin yaptiginin aynısını ben yaptım.normalde 15 temmuz ekstresinde aidat kesiceklerdi kartı temmuzun başında kapattım.20 temmuz gibi aradılar eski müşterimizsiniz size içinde 85 tl yüklü yeni kart verelim dediler bende ok dedim senin gibi.sonra 117,5 tl aidatı ağustos ekstresinde kitlediler hiç bir şekilde iptal etmediler..Büyük ihtimal gelecek ay ki ekstrende sana da kilitleyecekler aidatı..

• Banada 104 tl aidat gelmişti 60 tl bonus verdiler.iptal edicem dedim daha önce verdiğmiz bonus için 1 yıl olması gerekiyor.dedi 13 de bakıcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

12 ay sonra o aidatı daha fazla bir tutar olarak(her yıl aidat zamlanıyor) tahsil edecek.12 ay içinde kapatamıyorsunuz kapatırsanız verdiği bonusu alıyor.

Teşekkürler bilgilendirme için kullanacaklar için güzel bir durum tüm aidatı geri almak konusunda ısrarcı olmanız işe yarayabilir.

Aidat Kasım ekstresinde geliyor. Ocak ayına kadar kapatmama sözü alıyorlarmış. 90 lira aldılar benden yıllık aidat altında 60 lira bonus yükleyelim 2019 Ocak ayına kadar kapatmayın dediler. Her sene aynı durum harcama durumuna göre ya da ulaştığınız m.h. ne göre hepsini iade edebiliyor. Ama bu Kasım Ocak muhabbetinden hep içerdesiniz. Gelecek sene kartı kapatmak isterseniz yatan bonus geri gidecek , emin olmamakla birlikte bir de gelecek senenin aidatı çıkacak. Axess paraf vb. kartlar da güzel kampanyalar yapıyor. 75 lira üstüne 3 taksit kampanyası oluyor sıklıkla o yüzden kapatmayı düşünmüyordum. Her sene aynı durumu yaşamamak için artık kapatmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuklu50

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

12 ay sonra o aidatı daha fazla bir tutar olarak(her yıl aidat zamlanıyor) tahsil edecek.12 ay içinde kapatamıyorsunuz kapatırsanız verdiği bonusu alıyor.

Teşekkürler bilgilendirme için kullanacaklar için güzel bir durum tüm aidatı geri almak konusunda ısrarcı olmanız işe yarayabilir.

Aidat Kasım ekstresinde geliyor. Ocak ayına kadar kapatmama sözü alıyorlarmış. 90 lira aldılar benden yıllık aidat altında 60 lira bonus yükleyelim 2019 Ocak ayına kadar kapatmayın dediler. Her sene aynı durum harcama durumuna göre ya da ulaştığınız m.h. ne göre hepsini iade edebiliyor. Ama bu Kasım Ocak muhabbetinden hep içerdesiniz. Gelecek sene kartı kapatmak isterseniz yatan bonus geri gidecek , emin olmamakla birlikte bir de gelecek senenin aidatı çıkacak. Axess paraf vb. kartlar da güzel kampanyalar yapıyor. 75 lira üstüne 3 taksit kampanyası oluyor sıklıkla o yüzden kapatmayı düşünmüyordum. Her sene aynı durumu yaşamamak için artık kapatmak istiyorum.

Evet bende de aynı durum oldu. geçen sene Kasımda 85TL işletti. Şubatta farkettim, kapatmama sözü verdim tamamını iade etti.

şimdi kasımda 90TL işletti. aradım kapat dedim, 60TL önerdi. kabul etmedim kapat dedim, Şubata kadar taahhütünüz var dedi. 2 kat aidat tahsil edilir dedi. tamam kapatma dedim :) şubatta tekrar arayacağım

bu arada Money bonus benim kart. Migros destekli olduğu için, aidatın tamamı daha rahat iade ediliyor.

konuştuğunuz kişiye göre değişmiyor, sistem yönlendiriyor müşteri temsilcisini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bana da ilk kez play ykb aidat geldi.. kaç yıl aradan sonra 91

iptal etmedı kız.. ya çok amatör anlamadım

en kötü 3 ay hedef verırdı yapı kredı

uygulama dahılında World puanınızla odeme yapabılırız dıyıp duruyor

ben zaten ödedım dedım 91 ı nakıt.. wp ıle odeyınce bedava sankı dedım.. o sankı para degıl
  • Aralik 2017 extrede 117.50 TL aidat geldi. Itiraz icin aradim 30 TL verdi. Kapat dedim teklifi 60 TL ye çıkardı. 117.5 vermezsen Kapat dedim kapatti. Bakalim 7 gün içinde arayacaklar. Sonucu paylaşırım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.