Şimdi Ara

kapatılan faturasız hatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • piri.reis (2 mesaj) netfriend (2 mesaj) British (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    697 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    GSM operatörlerinde faturasız hatlarda kontür yükleme süresinde kontur yüklenmezse hat iptal oluyor.Sonradan bu numarayı tekrar kullanabilmek yada herhangi bir operatörden başka bir numara almak istersek yeniden iletişim vergisi ve ruhsat ücreti ödüyor muyuz? yoksa eski abone olduğumuz dikakte alınarak vergilerden kurtuluyor muyız ?yani eski aboneliğimiz tümden yok mu sayılıyor ?

|
    |
  • Yarbay
    6936 Mesaj
    GSM operatörlerinde faturasız hatlarda kontür yükleme süresinde kontur yüklenmezse hat iptal oluyor.Sonradan bu numarayı tekrar kullanabilmek yada herhangi bir operatörden başka bir numara almak istersek yeniden iletişim vergisi ve ruhsat ücreti ödüyor muyuz?

evet o dediğin şekilde yaparsan ödüyorsun.
    kontör yüklememe nedeni ile hattın kapanmasını beklemeden iptal başvurusu yapıp, cihaz boşa çıktı belgesini almalısın. bu şekilde vergi ödemekten kurtulabilirsin.

daha net bilgisi olan arkadaşlar varsa biraz sonra cevap yazarlar. benim bildiğim kadarı ile durum böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 21 Ocak 2009; 14:12:33 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1500 Mesaj
    Hocam kontörlü hatlarda hat tamamen kapanınca 100 kontör online işlemden yükleyince açılıyor galiba benim

bir hattım kapandı ama online işlemde kontör yükleyin tekrar açılsın diyordu...

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

GSM operatörlerinde faturasız hatlarda kontür yükleme süresinde kontur yüklenmezse hat iptal oluyor.Sonradan bu numarayı tekrar kullanabilmek yada herhangi bir operatörden başka bir numara almak istersek yeniden iletişim vergisi ve ruhsat ücreti ödüyor muyuz?

evet o dediğin şekilde yaparsan ödüyorsun.
    kontör yüklememe nedeni ile hattın kapanmasını beklemeden iptal başvurusu yapıp, cihaz boşa çıktı belgesini almalısın. bu şekilde vergi ödemekten kurtulabilirsin.

daha net bilgisi olan arkadaşlar varsa biraz sonra cevap yazarlar. benim bildiğim kadarı ile durum böyle.
    |
    |

• Yüzbaşı
    697 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cevaplarınız çok faydalı oldu. İlginiz için çok teşekkür ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.