Şimdi Ara

Kapansın.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
3.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loutrec_ -- 5 Kasım 2019; 12:58:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mantıklı bir öneri, gidiş yolu güzel ancak sonuca ulaşmak zor görünüyor. bekleyelim ve görelim.
  • quote:

Ürün için örnek vermeyeceğim, kendim için düşünüyorum izlenimi olsun istemem. Ancak sizler bir ürün linki verirseniz bunu deneyebiliriz.

• Denenebilir

• Ben varım :)

• ben bütün siteler dahil alacagim urunu favoriye bile almıyorum. Bir urunun rağbet gördüğünü anlayan satici urunu ucuzlatmiyor tak tersi fiyatını arttiriyor ve normalde sayilir zaten hazır alici olduğunu bilen satici indirim yapma geregi duymaz çünkü o urunun alicisi zaten vardir.
    Gizli alici ve almaya niyetli gorunmeyen alici her zaman urunu daha ucuza alır.

• bizim esnaf kurnazlık edip fiyatı yükseltir denemeyin bile

• Koyunlar çiti atlayacak... Atlarken tüyleri dikenli tellere takılacak... Onlar toplanıp yün eğrilecek... İp, kumaş haline getirilecek; elbise dikilip satılarak, para kazanılacak gibi komik bir durum var ortada... Ölme eşeğim ölme!
    Bunları okuyup manidar bir şekilde kıs kıs dudak büküyorsanız; peşin parayı görünce, siz de gülüyorsunuz demektir.
    Sizi gidi köftehorlar sizi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı neden olmasın.
    Dün iş yerinden bir arkadaş eşine ve kızına Samsung M20 almak istedi. A101 de ithalatçı garantili m20 1499 tl ye almak yerine Samsung müşteri hizmetlerine telefon açtı.https://shop.samsung.com/tr/galaxy-m-serisi?product_id=3006
    Yukarıda 1799 tl ye satılan cep telefonundan 2 adet almak istediğini, a101 de ki ürünü 1499 tl ye almak yerine samsung Türkiye garantili samsung resmi satışından almak istediği belirtti. Sitede 1799 ye satılan ürünü 1499 a çekip çekemeyeceklerini sordu. Telefon numarasını alıp ona geri dönüş yapacaklarını belirttiler. 1 saat sonra kendisine özel kampanya yaptıklarını ve tele satıştan alışverişi gerçekleştirebileceklerini belirttiler. Her telefondan 300 tl indirim kişiye özel yapıldı. Aynı telefonu a101 den keleş elektronik garantili almak yerine Samsung Türkiye Garantili satın aldı.
    Yani demem o ki böyle bir şey yapılabiliyorsa neden olmasın?
    Ben varım link verin.

• ışığa bak

• Güvenirliği olan sitelerden Link versin biri lütfen; ilk mesaja koyayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loutrec_ -- 2 Kasım 2019; 10:50:24 >
  • Yaparsa bu işi Amazon yapar, denemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkesin ihtiyacı birşey bulursak katılım sağlam olabilir. Örneğin akıllı saat gibi pek yaygınlaşmadi gibi 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz şey müşteri memnuniyeti adına yapılmış bir uygulama. A101'den de alsa Samsung yine kazanacak. Nakit değeri yüksek bir ürünü %20 civarında indirimli satacak babayiğit göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkaya90 -- 2 Kasım 2019; 11:11:12 >
  • Ben de varım
  • plutonium35 P kullanıcısına yanıt
    Öyle ama emeksiz de yemek olmaz
  • redwhiteee kullanıcısına yanıt
    Herkesin ihtiyacı olması için her eve girebilecek bir ürün lazım bence ki hızlı sonuç versin. Gıdada çay, kahve, şeker gibi, temizlikte bulaşık, çamaşır deterjanları, tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi ilka aklıma gelenler. mesela forumda bebek bezi de sıcak fırsatlardandır ama herkese her zaman ihtiyaç değil sonuçta. Kişisel değil genelleme oranı yüksek ürün olmalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.