Şimdi Ara

KAPANIYORUM!! -YKS2022HEDEF15K-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır hayır öyle kapanmıyorum  XX kromozomlu değilim sakin olun XYY kromozomlu süper erkek bir birey olarak günde 11-12 saatleri zorlamanın vakti geldi. Başlıyorum

• 07.05.2022:

Apotemi TYT-1 (33-7)(18-2)(35-2)(17-3) [Gayet iyi bir denemeydi tyt ayarında]

• 10k geldi bile rez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Profil fotoğrafının hakkını verme vakti geldi. 45 gün sonra sınavı yerden yere vurman lazım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yagizo1 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam. 1 sene bu pp ile dolaşıp da sınavda kötü yapma gibi bir lüksüm yok. Umarım sınav çıkışı foruma girmeye yüzüm olur 

• iyi kapanmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen en kötü ilk 5k gireceksin başarılarının devamını diliyorum...

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Umarım hocam. Sağ olun

• Kapanmak ve deli gibi çalışmakta sıkıntı yok da artık günün son denemelerinde gelen dikkat hataları asıl yapamadığın soruları geçmeye başladığında kafayı yiyosun

• 343code kullanıcısına yanıt

Olsun hocam sınav günü tek deneme çözeceğiz. Zihnimiz daha açık olur

• Bugün birşey yapasım gelmedi az biyoloji 2 tarih videosu 1 tanede tyt mat denemesi attım yarın bascam bende yapacak birşey kalmaması kötü oluyor yav

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Her zaman yapacak bir şeyler vardır hocam

• Herşey bitti neredeyse hocam gün içinde sadece deneme atıp tekrar yapmakta bir zamandan sonra sıkıyor bazen sırf başka konu öğreneyim diye ayt fen giresim var tyt fendede biyoloji kimya bitti ama kimya şöyle böyle bitti onada bakcam tekrardan

• Go on giga chad

• Ulpro kullanıcısına yanıt

AYT Fen bakacaksanız Kimya biyoloji ve modern fizik kısmına baksanız bile 15-20 net yapılabilir

• kaçıncı kapanma olm bu şaka bir yana min 10k. apotemi tyt-1 nasıl buldun? elimde var ama 345 ve rasyonel bittikten sonra çözücem muhtemelen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ein ausländer kullanıcısına yanıt

İşlerde kırtasiyesinde vardı hocam oradan aldım. Çözün çok güzel denemeydi bence

• Bugün de çalıştım 6 saat kadar ama deneme falan çözmeyince konuya yazacak bir şey bulamıyorum. Öyle işte

• Guest-9D49F2C43 G kullanıcısına yanıt
    Geldi

• Guest-9D49F2C43 G kullanıcısına yanıt
    Geldi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.