Şimdi Ara

KAPANDI ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya en azından bi işe yarasın burada mal mal konu açacağına gitsin bi çaba göstersin hem daha adam veterinere gitmeden kesin konuşuyorsun sormadan bilemezsin
  • Veteriner biraz sakat ancak bir kuş çiftliğine danışabilirsiniz, en sağlıklı yöntem bu gibi. Ben de Petshoptan aldığım muhabbetkuşum öldüğünde kuş çiftliğinden almıştım, (acısını geçirmenin başka yolu yok) hem kuşlar çok daha sağlıklı Maşallah hem de çok daha güzel yardımcı oluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gergedan set

• kuşum öldü baslikli konuyu yakinda görürüz

• Nalet olası gafesin ertrafını çerçeve yapmamışlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Başlığa girerken bi tereddüt yaşadım ama neyse ki gerçek kuşmuş veterinere götür

Veterineri Bulamam ki off

Hocam hayvan beslemenin tek sorumluluğu yem su vermek değil. Benim kuşumda astım ardı ilaç vsvs kullandırıyprdum ama 1.5sene dayandı sonra geçti kafesin altına titremeye başladı . Bildiğin canı çıkıyor koydum bu kutuya veteriner buldum iki tane gezmemin sonucunda. Çok hassas oldukları için bir şey yapamıyorlar. Muhabbetlere genelde . Ama kuvvetli bir ilaç verdi ölene kadar 6 saat geçti 2 saatte bir onu verdim canlanır gibi oldu ama sonra öldü şuan ki kuşum 2.5 senedir bende göz iltihabı oluyor bazen onuda damla vs kullanıyoruz . Demem o ki sorumluluğunu alamayacağınız hayvanların günahınıda almayın

• 20 GÜNDE ÖLÜYOR HELAL OLSUN BEN 6 KUŞ BESLEDİM 3ü öldü sadece ama 1 yıl falan oldu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Başlığa girerken bi tereddüt yaşadım ama neyse ki gerçek kuşmuş veterinere götür

Veterineri Bulamam ki off

araştır bulursun eğer dağda yaşamıyorsan
  • Git kuscuya antibiyotik al.veya eczaneler de de olur biraz icir kafesin ustunu battaniye gibi biseyle kapat az bi aciklik birak yumurta hasla sarisini yedir yemine karistir antibiyotigi 24 satte bi ver insallah.bi kac gune duzelir

antibiyotigi siringa ile ver

• kaldır çözülür
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: > ConfusedChild

kuşum öldü baslikli konuyu yakinda görürüz

ÖLDÜ

Başınız saolsun.
  • Aynsıını benimkinede olurdu ara ara 5 yıl yaşadı
    kafesin 5/4'ünü kapat
  • Üzüldüm basın sağ olsun

• aspirini çeyreğe bölüp şırınga varsa verecektin belki düzelirdi sen naptın izledinmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgiye ihtiyacım var

dalga geçme sen bilmessin tabi canından çok sevdiğin hayvanını ölmesini veya kaçmasını

Burasi konu disi hatirlatirim. dalga gecilmesini istemiyorsa konu disi ozele acsin.

• Benim de muhabbet kuşum ishalden ölmüştü Git çabuk bir veterinere götür,İnternetten araştır en yakın veterineri bulursun merak etme.
  • İş işten geçti artık, ama fazla uzağa gitmeye, aramaya bile gerek yokmuş. Ben de yeni gördüm başlığı. Hazır birçok muhabbet kuşu sahibi burada iken bir bilgilendirme:

http://forum.donanimhaber.com/m_79792888/tm.htm

Haftanın 7 günü beleş destek (nereye kadar yardımcı olur diyebilirsiniz, ama hiç yoktan veya çaresizlikten/bilgisizlikten daha iyidir).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torrentter

quote:

dalga geçme sen bilmessin tabi canından çok sevdiğin hayvanını ölmesini veya kaçmasını

Burasi konu disi hatirlatirim. dalga gecilmesini istemiyorsa konu disi ozele acsin.

Sana beyin nakli lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablosqy

quote:

quote:

Sana beyin nakli lazım

Sana o da ise yaramaz. Blok

• quote:

Baslik sakat

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.