Şimdi Ara

KAPALAK KIZI - Teaser (2018 Film)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtubede paranormal videolar çeken gençler film çekimi yapmışlar Allah önlerini açık eylesin

• Teaser izlemeden önce abdest alıp elham okuyun,töbe bismillah yahu bunlar bi bitse çoluk çoçuğa dütü youtube
  • 8 seansına gittim 8.25 gece çıktım

Yarıyı bekleyemedim.

Cumhuriyet tarihinin en kotu sinema flimi

Haftada 2 flime giderim en az.hayatimda bı kere bı flimin yarısında çıkmıştım.yariyi bile bekleyemedim

Kusmamak için kendimi zor tutuyorum şuan.el kamerasından çekim yapmışlar.sallaya sallayan midem alt üst vaziyette.oyunculuk daha fecaat arkadan biri sufle veriyormus bunlar duyamiyor anlamaya çalışıp öyle konuşuyorlar sanırım.korkunun k si yoktu ilk 25 dakka irkilmedim bile.belki ilerleyen dakikalarda biseler görebilirdik ama mübalağa etmiyorum.300 TL verseler sonuna kadar izlemezdim

Şuan evin balkonunda temiz hava alıp kusmamaya calisiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar hala var mı yav ? Yıl 2018 ..

• Var var.bulundugum ilde sinema 10 TL.14 yaşından beri düzenli sinemaya giderim.evde flim seyretmeyi sevmem.ota copede giderim.benim hobimde bu

Hala olayın şokunu atlatmaya çalışıyorum

Binlerce flim izledim.kotu flimler izledim.cok kotu flimler izledim.cikista igrencti dedim hepsi o.o flimlere bile keşke gitmeseydim demedim.

25 dakika işkence gördüm.kotu demek kotu flimlere hakaret olur.300 TL verseler sonuna kadar izlemem dedim ya.ozur dilerim.300 TL vereyim 8 ile 8.25 arası yaşadığım zulumu silin hayatimdan

• Abi gözünüzü seveyim. Hiç mi zevk sahibi değilsiniz yav! Şu saçmalığın sinemasına insan nasıl gider hayret. Olay zevk de değil aslında kalite. Kalite diye bir şey yok. Herkes kendini yönetmen sanıyor, kamerayı eline alan film çektiğini sanıyor. İşin üzücü yanı bunlar bir de sinema salonlarını işgal ediyor. Gitmeyin, gittirmeyin.
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun dostum . Bunların nesilleri tükendi sanıyordum ben de :)

• Bu nedir abi ya ? Paranormal serisini beğenmiştim lakin bu nedir ya ? İnsan oğlu bunu sinemaya koyarken utanır. Ben onların adına utandım .
    Böyle saçma film yapacaklarsa Önleri falan açık olmasın .
  • Siccin dabbeler üç harfliler besharfliler baş yapıt ya bunun yanında.yuzuklerin efendisi

Hayır beklentimde o seviyedeydi.adam banyoda yüzünü yıkarken kafayı kaldırsın arkada bı ucube görsün.arkadan ses patlasın höh edelim.bazi efektlere gülelim.10lira verim 2 saat gecirim.

İzlemedim ama köksal babanın tersten gişe rekoru kırdığı flim yanında süper kalır herhalde.en azından köksal babaya gulerdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.