Şimdi Ara

kapak ederken kapak olmak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • :D
  • D:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :D bunun tek sımge olup olmadıgını cozemedım acaba sımdı herkezı sıkayetmı etsem ne yapsam:D
    (herkez değil herkes)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha20ktan

Beyler yine efsane bir maçtan söz etmek istiyorum.

Oyun öyle bir başladıki 20/5 felandı bizim takım kazanıyodu yani çok iyi gidiyordu herşey.Adamlar 4 kişi mid oynamaya başladı ve sadece tryn üstten backdoor yapıyordu.

Tryn aynen şöyle dedi : Oyunu ben bitiricem galiba , ve bunu derken bizim inhibitörün önündeki kule kalmıştı sadece.

Ben dedim ki : Bu lafını oyun sonu hatırlatırım.

Her neyse adamlar bir coştu tryn inhibitörü felan aldı sadece 1 kulemiz kaldı , bütün takımdakiler ölüydü.Karşıdan tryn ve garen ölmüştü.Bu arada ben darius'tum :))

Dogar dogmaz la dedim son şansımız direk bas , bas dedim bizim takımdakilere karşı takımın inhibitörüne kadar geldik.İlk tryn öldürdük seri seri adam kestik.Karşı takımdaki tüm adamları öldürdük , ben ve nidalle ölmüştük.

Ben aynen şöyle dedim : hahaha bakalım şimdi ne dicen lan :DD Tam oyunu bitiricez derken adamların 2 kulesi kaldı ve hepsi ölüydü 50 saniye felan vardı dogmalarına ama . . .

O op minyonlar yokmu :D Bizi kapak eden nokta oldu adamlar o anda backdoor'um işte yaradı felan dedi.

Açıkcası g.t olduk :D

Sen şu rankedda Pulsefire Ezreal'a 3 Infinity alan arkadaş değilmisin evet seni takip ediyorum.

Harikasın bro.

• D:
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.