Şimdi Ara

KAP açıklamalarının gecikmesinin sebebini açıklıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce forumda yazıldımı bilmiyorum, yazıldıysa özür dilerim.

Kap açıklamalarının gecikme sebebi Belhanda ve Gomisin şuanda kiralık olarak bulunduğu klüplerdeki kira süreleri. İkisininde kiralık sözleşmeleri 30 Hazirana kadar devam ediyor, Galatasaray eğer ki herhangi bir yazılı izin olmaksızın KAP açıklamalarını yaparsa Marsilya ve Nice klüpleri dava açma hakkını elde ederler. Galatasaray da böyle bir rezillik yaşamamak için iki klüpten de bu açıklamayı yapmak için yazılı izin talep etti. Yazılı izinler Galatasaraya iletilirse KAP açıklaması şu saniye bile gelebilir, aksi halde 30 haziranı beklemek zorundayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 20 Haziran 2017; 0:41:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kiralık sözleşmesi devam ederken Enes Ünal transfer oldu. Olabiliyor yani. İzin falan almak da gerekiyorsa dediğin gibi alınır bir kaç saatte. Kulüpleri sezonu kapamış, niye oyalasınlar boşuna? Hem Galatasaray'ı, hem oyuncuyu satan kulübü hem de oyuncuyu oyalamış oluyor ki mantıklı hiç bir açıklaması olamaz. Yarın oyuncuların gelmesi lazım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 20 Haziran 2017; 0:53:28 >
  • Sebebi Dursun Özbek. Nokta.

• beinsport un sallaması
  • Bekleyelim görelim, umutlu başladığımız transfer sezonu yavaş yavaş karamsar havaya bürünmez İnşallah:)

Dursun Özbek işin içinde olunca insan her şeyden kıllanıyor...

Ayrıca madem böyle bir durum var Dursun Özbek neden çıkıp hafta içi transfer uçakları Türkiye'ye inecek dedi ? :) Başkan dahil herkes farklı dünyaları yaşayıp anlatıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 20 Haziran 2017; 1:12:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Kiralık sözleşmesi devam ederken Enes Ünal transfer oldu. Olabiliyor yani. İzin falan almak da gerekiyorsa dediğin gibi alınır bir kaç saatte. Kulüpleri sezonu kapamış, niye oyalasınlar boşuna? Hem Galatasaray'ı, hem oyuncuyu satan kulübü hem de oyuncuyu oyalamış oluyor ki mantıklı hiç bir açıklaması olamaz. Yarın oyuncuların gelmesi lazım artık.

Harbi guzel yerden vurdun..konu kilitlenebilir

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Dursun Özbek şuanda onu diyerek bile kendini tehlikeye soktu, KAP açıklamasını yapmadan bir transfere hiç bir yönetici bitirdik diyemez (Ünal Aysal - Elmander) aksi halde ceza alma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Adamları buraya getirtmekte bir problem yok, şuanda tatildeler ve gelmelerinde hiçbir sakınca yok. Fakat izinsiz açıklama yapılırsa o kötü durumlara yol açar, aslında gecikmenin ana sebeplerinden birisi bu olmakla birlikte bir konu daha var. Cenk Ergün henüz İstanbula iniş yapmadı, fiziki olarak imzalatılan belgeler şuanda Cenk Ergün de ve hava muhalefeti yüzünden İstanbula gelişinin gecikeceği iddaları geldi kulağıma. Hiçbirşey kesin değil, ben bir Galatasaray yöneticiside değilim sadece güvendiğim kaynaktan aldığım bilgiyi paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 20 Haziran 2017; 1:22:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bekleyelim görelim, umutlu başladığımız transfer sezonu yavaş yavaş karamsar havaya bürünmez İnşallah:)

Ayrıca madem böyle bir durum var Dursun Özbek neden çıkıp hafta içi transfer uçakları Türkiye'ye inecek dedi ? :) Başkan dahil herkes farklı dünyaları yaşayıp anlatıyor :)

ben transfer falan istemiyorum hocam şu dursun daha fazla zarar vermeden gitsin yeter. bu yılı feda edelim seneye yeni gelecek yönetimle gerçekten yapılanma yapabilecek gerçek bir teknik direktör ile bu işi yapalım. yoksa bakın 10 hafta vermiyorum ben tudora. dursunda seneye zaten yok.
  • sir balık kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten benim anlattığım şu, oyuncuların gelmesinde gitmesinde bi sıkıntı yok. Yarın Gomis gelse bile bildiremedikten sonra nasıl antremana çıkaracaksın adamı. Ha başka yerde durmuş ha İstanbul da. Diğer klüplere gelicek olursak, Marsilya ve Nice nin bu konuyla ilgili herhangi bir maddi kazancı olmayacak hatta oyuncuları alamadıkları için üzülecektirler. Çok fazla kasmadıkları için Galatasarayın izninide bu haftada bir gün yollarız demiş olabilirler yada belki Cenk Ergün Fransa dan dönüşte o belgeleride getiriyor olabilir. Bunu kimse bilemez, ama bu hafta içerisinde bir KAP bildirimi bende bekliyorum, şuanki gecikmenin sebeplerinden birini açıkladım sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 20 Haziran 2017; 1:20:59 >
  • quote:

Bekleyelim görelim, umutlu başladığımız transfer sezonu yavaş yavaş karamsar havaya bürünmez İnşallah:)

Nasıl bir cenabetlik var bu adamda :)

• Transfer süreçleri böyledir biraz, süreç uzar genelde. Büyük haber sitelerinin peş peşe yaptığı haberlerden gaza geldik biraz bundan sonra temkinli yaklaşmakta fayda var. Bu haber sitelerinin transfer haberleriyle ilgili bir ana konu açıp atıp-tutmayan her transferi yazıp, her transfer döneminde hortlatmak lazım sonra oradan bakacaksın hit kazandırmayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Nasıl bir cenabetlik var bu adamda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

ben transfer falan istemiyorum hocam şu dursun daha fazla zarar vermeden gitsin yeter. bu yılı feda edelim seneye yeni gelecek yönetimle gerçekten yapılanma yapabilecek gerçek bir teknik direktör ile bu işi yapalım. yoksa bakın 10 hafta vermiyorum ben tudora. dursunda seneye zaten yok.

Hocam işin kötüsü Dursun Özbek güya 2 sezondur tasarruflu kulüp yönetmeye çalışıyor :) Öyle yönetmeye çalıştıkça daha beter bi hal aldık...

Bende açıkçası bu sezon minimum zararla kapatılması kanaatindeyim, başarı gelmiyorsa bile zarar fazla olmamalı yoksa gelecek yönetimler içinde sıkıntı büyür.

• Duyduğuma göre Ali Naci Küçük Cenk Ergünden, Nevzat Dindar Yönetimden birinden haber alıp her naneyi paylaşıyorlar. Ondan sonra hürriyet, milliyet, sabah, fanatik, a spor ortalık karışıyor. ilgilendiğimiz oyuncu isimlerini bırakın teklif edilen bonservis ve maaşlar dahi servis ediliyor. Bu kafayla transferlerin gecikmesi çok normal.

araya herhangi bir kulüp girip teklifi yükseltse veya anlaşmış bile olsak daha az para teklif etse dahi futbolcu en az 2 3 gün düşünmek için izin ister, başkası şu teklifi verdi diye menajer fiyat yükseltmek için oyalar.

geçen hafta hafta sonu transferler açıklanacak dendi olmadı, 2 gün önce hafta sonu kap açıklaması olmuyor diye bahane ürettiler olmadı, bugün de 30 hazirana kadar sözleşmeleri var deniyor hepsi yalan dolan bunların. hafta sonu da kap açıklaması olur, 30 hazirana kadar sözleşmesi olsa bile bazı prosedürler yerine getirildiğinde açıklama gayet yapılabilir. onlarca örnek var.

yarın en az 1 isim açıklanmazsa her geçen gün sıkıntı yaşayacaklar. insanlar az buçuk mutlu olmuşken şunu bile zehir ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 20 Haziran 2017; 2:14:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Hocam işin kötüsü Dursun Özbek güya 2 sezondur tasarruflu kulüp yönetmeye çalışıyor :) Öyle yönetmeye çalıştıkça daha beter bi hal aldık...

Bende açıkçası bu sezon minimum zararla kapatılması kanaatindeyim, başarı gelmiyorsa bile zarar fazla olmamalı yoksa gelecek yönetimler içinde sıkıntı büyür.

şuan sneijderin kadroda kalması,
    gomis transferi,
    clichy gibi deneyimli bonservisi elinde bir isim, hatta belki zabaleta bile alınabilir oda serbest.
    denayer kiralanabilir.
    deniz türüç, orkan çınar, edin visça gibi maliyetli isimler alınabilir (belhandaya göre maliyetli) burda en zoru vişçadır onda da takas+para yoluyla hem kadroda düşünülmeyen isimlerden kurtulunabilir hemde bruma sonrası oluşan boşluk daha aza indirgenir.

yani böyle bir yapılanma yoluna gitmemeyi tercih etmemelerinin nedeni son seneleri ve kaz gelcek yerden tavuk esirgemeyin mantığıdır. başarısızlığa tahammülü olmayan taraftar var çünkü artık. onlarda bunu bildiği için (bellkii iyi niyetli ama bence işi bilmediklerinden) kesenin ağzını açıyorlarda giden paralar senin benim galatasarayın parası. bizim görevimiz tezahürat yapmak kulübün yanında olmak kulüp yönetmeye çalışmak değil ki. niye biz düşünüyoruz bunları? düşündürtmesinler..

ilkyarımda ilk kuraldır. bilmiyorsan dokunma. galatasaraya artık ilkyardım bile fayda etmez direk ameliyat lazım ama bunun için bir başkan(beyin) ve yönetim kurulu (5 temel organ) nakli şart

• Dursun, bu saatten sonra secim karari alabilir mi? Transferlerin aciklanmamasinin sebebi bu olabilir mi?

• exclusive kullanıcısına yanıt
    Yahu "Bugün de 30 haziana kadar sözleşmesi var hepsi yalan dolan bunların" diyorsunuzda ben sanki Galatasaray çalışanıyımda sizi oyalıyorum. Gerçeği hakikatı söyleyince yalancı durumuna düşüyoruz, keşke söylemeseymişim hata bende. 30 Hazirana kadar sözleşmesi olduğu için yazılı evrak bekleniyor diyorum, "30 Hazirana kadar sözleşmesi olsa bile bazı prosedürler yerine getirildiğinde açıklama gayet yapılabilir" diyorsunuz. E ben ne dedim az önce? İzin istemek prosedür yerine getirmek değilmi ? Yapmayın etmeyin arkadaşlar hepimiz aynı renklere sevdalıyız, hepimiz Galatasaray için uğraşıyoruz. İçiniz rahat olsun diye bu haberi paylaşmak istedim, hata bende çok özür diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olkacan

Yahu "Bugün de 30 haziana kadar sözleşmesi var hepsi yalan dolan bunların" diyorsunuzda ben sanki Galatasaray çalışanıyımda sizi oyalıyorum. Gerçeği hakikatı söyleyince yalancı durumuna düşüyoruz, keşke söylemeseymişim hata bende. 30 Hazirana kadar sözleşmesi olduğu için yazılı evrak bekleniyor diyorum, "30 Hazirana kadar sözleşmesi olsa bile bazı prosedürler yerine getirildiğinde açıklama gayet yapılabilir" diyorsunuz. E ben ne dedim az önce? İzin istemek prosedür yerine getirmek değilmi ? Yapmayın etmeyin arkadaşlar hepimiz aynı renklere sevdalıyız, hepimiz Galatasaray için uğraşıyoruz. İçiniz rahat olsun diye bu haberi paylaşmak istedim, hata bende çok özür diliyorum.

arkadaşım bu haberi sosyal medyayı takip eden herkes biliyor zaten. benim lafım sana değil ki bu spekülasyonların çıkmasına neden olan yönetime sitem ediyorum. inanmayın böyle şeylere yalan dolan diyorum. bu konuyu açan yalan söylüyor demiyorum seninle bir ilgisi yok.

• Bildirememe gibi bir durum yok sen oyuncu ve kulübüyle anlaştıysan kiralık forma giydiği takım hiç bir şey diyemez.Kiralık oynadıkların takımdan izin almak nedir? bu transferler onları ilgilendirmez.Bu durum tamamen yönetimin oyalamasıdır isterse anında imzayı attırabilir, kimse de çıkıp bir şey diyemez yeter ki sözleşmesi olan kulüple anlaşılmış olsun.

Senin takımın Avrupa ön elemesinde maç yapacak, oyuncuların kiralıktan dönmesi beklenemez.Oyuncuyu maçta oynatamıyorsan bile gelsin antrenman yapsın, takıma alışssın diye getirirsin.

İnş. Belhanda'nın tağıtlarını kaybederler, uçağı rötar yapar, hesabının olduğu banka batar taksi tutamaz da 8M€ bonservis ödememiş oluruz.
  • Maicon acerbi de kiralik mi? Bu adamlar ne zaman gelecek de takima adapte olacaklar. Beceriksiz kabiliyetsiz yönetici sürüsü bu takimi bu hale getirdi. 1e aldigi adami 8e satan fikret ormani biraz ornek alsinlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.