Şimdi Ara

KANSERİ YENDİM SS'Lİ (EDİT) 21.10.2018 (EDİT 2) İNSTAGRAM ADRESİM (EDİT 3) NASIL BAŞLADI (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
9
Favori
80.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
703 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim :)
  • Bu süreçte eğerki hayattalarsa yanında olan annenin babanın değerini iyi bil. Sen hastalığın acısını çekiyorsun onlar üzüntüsünü. Doğurduğun çocuğunun gözlerinin önünde eriyip gitmesi kadar büyük bir acı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
  • Gecmisler olsun kanser yenilmeyecek bir hastalık değil annemde losemiyi 2002 yılında yendi maşallah tüm ürünlere ve yenecek olanlar umut en önemli tedavi yöntemi kendini saldiktan sonra yüksek ateşle bile ölebilir insan önemli olan güçlü durmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isletmekonomist -- 19 Ağustos 2018; 14:13:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isletmekonomist İ kullanıcısına yanıt
    Sizede çok geçmiş olsun çok teşekkür ederim ^^
  • Aynı hastalıktan muzdaript biri olarak çok sevindim hastalığı atlatmanıza.bende ameliyat ile tümörü aldırdım.Radyoterapi aşaması bitti 1 kez kemoterapi aldım,yarın nasipse tekrar kemoterapi için hastaneye gideceğim.insanoğlu gerçekte Nekadar güçlü olduğunun farkında bile değil...Zorluklarkarşısındaki dayanma gücünü gördüğünüzde fark edebiliyorsunuz ancak bunu.kıssadan hisse sağlığınızın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin.sahip olamayacağınız şeyler için üzülmeyi bırakın,sahip olduklarınızın zenginliğiniz olduğunu bilin lütfen...

Şu nickini de değiştir gözünü seveyim 😂😂😂😂

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.

nick değiştiremiyorum ne yazıkki hakkımı kullandım ama daha nick taze ^^
  • şuan kaç yaşındasın
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    22 yaşındayım.
  • Allah sana sağlıklı uzun ömür nasip etsin, çok sevindim senin ve sevdiklerin adına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

22 yaşındayım.
    14-15 Gösteriyorsun.Geçmiş olsun.Aynısı bana olsa mutlu olurdum.Hayat çok boş ve anlamsız.
  • Kardeşim geçmiş olsun. Allah sana da bize de kimseye de bu türk şeyler bir daha yaşatmasın.

Kendim kurtulmuş kadar sevindim. Allah a emanet ol.

• Petegrus kullanıcısına yanıt
    Mutluyum ^^ aslında o kadar kücük gösterdiğimi biliyorum ama yapıcak birşey yok ^^ bu beni istediğim ortama sokuyor ^^
  • DraGonS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ^^
  • Kardeşim geçmiş olsun büyük bir savaşın üstesinden gelmişsin. 15 gün önce yengemi kanserden kaybettik bu süreci çok iyi bilirim. Yakınlarının çevrenin desteği çok önemli. Kısacası tebrik ederim seni. Allah düşmanımı bile hastalıkla sınamasın çok zor gerçekten. Her şeyin başı sağlık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amin çok teşekkür ederim ^^
  • Çoook geçmiş olsun. Allah uzun hayırlı ömürler nasip etsin. Halimize ne kadar şükretmemiz gerektiğini bana hatırlattığın için de sana ayrıca teşekkür ediyorum.

• ben teşekkür ederim ^^
  • Yazdığın için teşekkürler
  • Kardeşim benim sen çok güçlü birisin okuyunca gurur duydum seninle çok mutlu oldum Allah'ım herkese senin gibi güç versin
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.