Şimdi Ara

Kanka'ya aşık olmak.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SAKIN!!! Ben yaptım öyle bi salaklık bütün sınıf cephe aldı bana karşı. Hem kankandan olursun hem dostlarından. Üstüne birde adın çıkar...
  • Erkek arkadaşı olmasa tamam da, erkek arkadaşı varmış. En azından ayrılmalarını ya da birbirlerinden soğumalarını bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

SAKIN!!! Ben yaptım öyle bi salaklık bütün sınıf cephe aldı bana karşı. Hem kankandan olursun hem dostlarından. Üstüne birde adın çıkar...

valla artık cok gec kalbimden ve aklımdam atmam artık imkansız sınıfın bana karsı cephe alması hiç umrumda olmaz sınıflamı birlikte olucam:) zaten sınıftaki yakın dostlarımın hepsi bu olayı biliyor.
  • Nası iş bu ya ? Madem seviyorsun neden kanka oluyosun ? Kanka oldukça daha da yakınlaşırsın kendini ona daha da bağlarsın sonucunda . Ama senin yaptığın hoş değil . O kim bilir sana ne gözle bakıyor . Ayıp .
  • Ben de bunu anlamam neden insanlar böyle kankana arkadaşına falan sevdiğini itiraf ettikten sora cephe alır dışlar falan ? 2-3 yıldır tanıyorum diyosun sevgilisinden iyi tanıdığın birinden hoşlanmayacaksın da kimden hoşlanacaksın ? Yakın arkadaştan hoşlanılması gayet doğal bence kimden hoşlansın sokaktan geçen kızlardan falan mı nedir yani anlamam hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Nası iş bu ya ? Madem seviyorsun neden kanka oluyosun ? Kanka oldukça daha da yakınlaşırsın kendini ona daha da bağlarsın sonucunda . Ama senin yaptığın hoş değil . O kim bilir sana ne gözle bakıyor . Ayıp .

yaptığım hoş değil mi ne yapmışım ki aşık olmak birine bağlanmak sevmek yasak mı ne ayıbından bahsediyosun sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay91

quote:

Nası iş bu ya ? Madem seviyorsun neden kanka oluyosun ? Kanka oldukça daha da yakınlaşırsın kendini ona daha da bağlarsın sonucunda . Ama senin yaptığın hoş değil . O kim bilir sana ne gözle bakıyor . Ayıp .

yaptığım hoş değil mi ne yapmışım ki aşık olmak birine bağlanmak sevmek yasak mı ne ayıbından bahsediyosun sen ya

Bir de pişkin pişkin üste çıkmaya çalışıyorsun . Kardeşim sen bu kızla kanka olmaya başlarken de aşıktın bu kıza . Sırf daha yakın olmak için kanka oldun onla . Sırf daha fazla görüp konuşabilmek hatta ve hatta asılmak için . Ee erkek arkadaşına ayıp değil mi ? Kanka ayağına kızı götürmeye çalışıyorsun . Kanka felan olmadan adam gibi aşık ol o zaman . Yeni nesil her b.ka kanka demeye alıştığı için kardeşliğin ismini de kirletmeyin bari .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktay91

quote:

Bir de pişkin pişkin üste çıkmaya çalışıyorsun . Kardeşim sen bu kızla kanka olmaya başlarken de aşıktın bu kıza . Sırf daha yakın olmak için kanka oldun onla . Sırf daha fazla görüp konuşabilmek hatta ve hatta asılmak için . Ee erkek arkadaşına ayıp değil mi ? Kanka ayağına kızı götürmeye çalışıyorsun . Kanka felan olmadan adam gibi aşık ol o zaman . Yeni nesil her b.ka kanka demeye alıştığı için kardeşliğin ismini de kirletmeyin bari .

öyle bi konuşuyorsunki sanki tanıştığımızdan beridir sende yanımızdaydın hayretler içinde okudum yazını ama moralimi bozmaya gerek yok zaten konuşmaya karar verdim seni takacak durumumda yok ayrıca nasıl aşık olacağımıda sana soracak değilim neyse üşenmeyip(kalp kırmadan) cevap veren arkdaşlara teşekkür ederim

• o kızn sevdiği yerinde olsam seni döverdim.ciddiyim sevdiği olan kızlarla uğraşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkmania -- 29 Eylül 2010; 20:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: accman

o kızn sevdiği yerinde olsam seni döverdim.ciddiyim sevdiği olan kızlarla uğraşmayın

He herşey halledildi bir tek sevgilisi olması problem kaldı? Asıl problemimiz "kanka" olmaları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

Orijinalden alıntı: accman

o kızn sevdiği yerinde olsam seni döverdim.ciddiyim sevdiği olan kızlarla uğraşmayın

He herşey halledildi bir tek sevgilisi olması problem kaldı? Asıl problemimiz "kanka" olmaları...

ben çok gördüm 1-2 yıl kanka şimdi sevgili ve hala da sevgili olabilir.ama kızın manitası varsa o ayrı mevzu
  • Ya Aslında bazı arkdaslarda belıtmıs hiç bi kızla erkek kanka olamaz abd de bile bu böledir

Benım de 2 kankam var kız olarak birisi bana aşık ötekındende ben hoşlanıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Ya Aslında bazı arkdaslarda belıtmıs hiç bi kızla erkek kanka olamaz abd de bile bu böledir

Benım de 2 kankam var kız olarak birisi bana aşık ötekındende ben hoşlanıyom

O bu tarz davrananların karakterleriyle alakalı bir durum. Zamanında bende yaşadım. Ama insanın kız kankası pekâlâ olabilir. Örneğin benim kız kankam var 3 yıllık, kardeşten öte severiz birbirimizi. Böyleleride yok değill.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.