Şimdi Ara

Kanka'ya aşık olmak..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere kankama yani en yakın arkadaşıma aşık oldum hemde çok felaket şekilde 2-3 yıldır birbirimiz tanıyoruz dershanede başlayan arkadaşlığım üniversitede devam ediyor ama onun bana olan düşünceleri tabiki benimki gibi değil yani kardeş olarak bakıyor bana büyük ihtimal öyle bense tanıştığımızdan beridir aşığım ona ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kafam çok karışık saçma olmasına rağmen kendimi içkiye verdim diyebilirim ne gerek varsa onuda bilmiyorum ya neyse duygularımı söylesem bu sefer benimle bir daha hiç konuşmayacak yüzüme bakmayacak diye korkuyorum ama bazende cesaretimi toplayıp gidiyorum yanına ama bir sonuç yok ne yapmam gerekiyor sizlerin düşüncelerinizi almak istedim sakın aklından çıkart demeyin malesef denedim olmuyor.

• Direk açıl bu gıbı durumlardan zaferle çıkarsın ama %1 kaybetme ıhtımalı varsa bile riske gırme bence koskoca yıla ıhanet etmıs olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Direk açıl bu gıbı durumlardan zaferle çıkarsın ama %1 kaybetme ıhtımalı varsa bile riske gırme bence koskoca yıla ıhanet etmıs olursun.

açıldıktan sonra bir daha yüzüme bakmazsa işte o zman nolur benim halim:)
  • Kankana nasıl aşık oluyon Git açıl bişey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafraline

Kankana nasıl aşık oluyon Git açıl bişey olmaz.

olduk işte napalım kalp bu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay91

quote:

Orijinalden alıntı: Cafraline

Kankana nasıl aşık oluyon Git açıl bişey olmaz.

olduk işte napalım kalp bu:)

Pardon.Öyle yazmak istememiştim moralim bozuk biraz ondan.
  • Büyük ihtimal reddeder dahası onca sene bana o gözle mi baktı acaba diye senden nefret eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodSmacker

Büyük ihtimal reddeder dahası onca sene bana o gözle mi baktı acaba diye senden nefret eder.

işte bende ondan korkuyorum
  • Arkadaşlıgımız bozulmasın gibi bişey derse yıkılırsın çok kötü durum gerçekten yinede şansın bol olsun..
  • bizde şu andaki sevgilimle arkadaştık.. bence şansını dene olursa hem dostun hem sevgilin oluyor.. olmasada sana yakınsa senden uzaklaşamaz..
  • şuanki sevgilimle önceden arkadaştık. ya açıl işte dünyanın sonu mu gelicek
  • ilk önce bi azını ara sonra teklif et
  • Ben 3 kankama aşık oldum 3üylede imkansızdı çıkmam, hepsine söyledim, hepsi reddetti ama bi şey kaybetmedim. Hatta geçen bi tanesini gördüm arka masama falan oturdu konuşmaya çalıştı ama yüz vermedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trials_musti

ilk önce bi azını ara sonra teklif et

doğru onun erkek arkdası oldu mu 2 yıllık evrede olduysa neden ayrıldılar arastır kızın nelerden hoslanacagını sen bılmıcende ben mı bılıcem bence et gıtsın kabul etmessede gonlunu alın sankı kan dusmanı mı olacak onu sewdıgını bılınce
  • kanka olamaz ya bi erkekle kız eger oda sana yakın dawraniyosa vardir birşeyler
  • sağolun varolun ama bi sorunumuz var bi çıktığı var maleseff:( genede söliyimmi:)
  • Herzaman nefret ettigim ve herzaman soyledigim sey.. Kizla erkek Kanka olamaz kardesim!

Oncelikle sevgilisi varmi iyi bir arastir, belki onun hoslandigi biri vardir..
    Egerki var yada yoksa, hic fark etmez bir gun muhakkak acil.. Yuz yuze konusarak !
    Gereksiz konusmalardan kacin, seni 3 yildir seviyorum su bu falan bos laflar.. sadece kendini yorarsin.
    Acildikdan sonra nefret ediyorum senden bile dese, ici oyle demez.. En az 1 kerede olsa dusunur!
    Olmazsa sonuc ortaya, tek tarafli ask olmaz. Konusmya devam etmek istese bile sen konusamiyacaksin zaten utancindan, eskisi gibi hicbir zaman olmuyacak..
    Ilk basta kabul etmiyecegide kesin, belki bir sure sonra teklifi tekrar duymak istiyebilir, ozamani geldiginde belli eder. Yada 1 ay sonra kendin o konuyu acmak istediginde konusmak istemedigini soylerle unut bu isi de kendine git..

Sunuda soyluyum, arkadaslik bir yere kadar.. En yakin arkadasimi kaybettim diye uzulme..

Evet ciktigi varmis simdi okudum, ciktigi kisiyi nekadar sevdigini yokla. Gercekten cok seviyorsa hic bulasma, birak icinde kalsin. Ama yok cok sevmiyorum, su su huyu kotu gibi sikayet etmeye basliyorsa patlat bombayi.
    unutma 1 kisi 100 kisi ister 1 kisi alir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 29 Eylül 2010; 1:52:26 >

• boşver çıktığı varmış sildim yazıyı görmemiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodSmacker -- 29 Eylül 2010; 1:23:04 >
  • Ohooo..O iş yaş..Git başka kız bul kendine..

Demek ki kankaya bile güvenmeyeceksin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacfx

Herzaman nefret ettigim ve herzaman soyledigim sey.. Kizla erkek Kanka olamaz kardesim!

Oncelikle sevgilisi varmi iyi bir arastir, belki onun hoslandigi biri vardir..
    Egerki var yada yoksa, hic fark etmez bir gun muhakkak acil.. Yuz yuze konusarak !
    Gereksiz konusmalardan kacin, seni 3 yildir seviyorum su bu falan bos laflar.. sadece kendini yorarsin.
    Acildikdan sonra nefret ediyorum senden bile dese, ici oyle demez.. En az 1 kerede olsa dusunur!
    Olmazsa sonuc ortaya, tek tarafli ask olmaz. Konusmya devam etmek istese bile sen konusamiyacaksin zaten utancindan, eskisi gibi hicbir zaman olmuyacak..
    Ilk basta kabul etmiyecegide kesin, belki bir sure sonra teklifi tekrar duymak istiyebilir, ozamani geldiginde belli eder. Yada 1 ay sonra kendin o konuyu acmak istediginde konusmak istemedigini soylerle unut bu isi de kendine git..

Sunuda soyluyum, arkadaslik bir yere kadar.. En yakin arkadasimi kaybettim diye uzulme..

Evet ciktigi varmis simdi okudum, ciktigi kisiyi nekadar sevdigini yokla. Gercekten cok seviyorsa hic bulasma, birak icinde kalsin. Ama yok cok sevmiyorum, su su huyu kotu gibi sikayet etmeye basliyorsa patlat bombayi.
    unutma 1 kisi 100 kisi ister 1 kisi alir

sağol dostum inş dediğin gibi olur ya aslında cıktığının olması o kadar önemli değil sonuçta bütün gün beraberiz dediğin gibi sevgilisinden ayrıldığı zaman benim bişeler yapmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay91 -- 29 Eylül 2010; 12:44:59 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.