DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
kangal kırması itim var içeri girde oku----
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kangal kırması itim var içeri girde oku----
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      126 Mesaj
      31 Mayıs 2012 21:30:14
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teoman69 -- 24 Temmuz 2013; 2:37:25 >

Özürlü aslan yapıtı bana aittir çalmayınız lütfen ayıp oluyor
    • Yarbay
      3494 Mesaj
      31 Mayıs 2012 21:39:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Teoman69

hacılar iki sorum olacak önce acıklama yapiyim biraz.kangal kırması itim var kurtla çiftleşmiş heralde tahmini 1-bucuk yaşında sorular geçiyim

1köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

2.köpeğimin kulaklarından biri eğildi kırılmadı sadece biraz eğilme var bunu nasıl eskisi gibi dikleştiririm bazı şahızlar kulağını hiç elleme diyor ne yapmalıyım?

kesin bilgilerinize ihtiyaçım var.
      Bu nedir ya.

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      31 Mayıs 2012 21:57:23
      quote:

hacılar iki sorum olacak önce acıklama yapiyim biraz.kangal kırması itim var kurtla çiftleşmiş heralde tahmini 1-bucuk yaşında sorular geçiyim

1.köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

2.köpeğimin kulaklarından biri eğildi kırılmadı sadece biraz eğilme var bunu nasıl eskisi gibi dikleştiririm bazı şahızlar kulağını hiç elleme diyor ne yapmalıyım?

1 karış yukardaki parmaklar mahmuz olarak adlandırılır ve safkan kangallarda olur. seninki kırma. nasıl olmuş bu ? çok şaşırdım gerçekten.

• Binbaşı
      1330 Mesaj
      31 Mayıs 2012 21:59:19
      Kulağnı kes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      01 Haziran 2012 21:46:50
      quote:

demin biraz araştırma yaptım mahmuz saflık göstergesi olabilirmiş+bazı köpeklerde iyi değilmiş diye okudum net cavap bulamadım.

köpeğin kulaklarını sakın elleme o mahmuz da dediğin gibi kangallarda olur.Bir fotoğraf koysaydın da göreydik köpeğini kardeş.

Denemediğin sürece ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin.
    • Binbaşı
      1166 Mesaj
      01 Haziran 2012 21:53:22

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      01 Haziran 2012 21:58:27
      quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

• Yüzbaşı
      594 Mesaj
      01 Haziran 2012 22:00:23
      İtinin okuma yazmasi olsaydi ilk kendini sonra seni oldururdu

Donanım Haber Minton 3030 Kaşifi Knife Party
    • Yüzbaşı
      840 Mesaj
      01 Haziran 2012 22:18:10
      onlara sarı kurt derler bizde de vardı zamanında ama bahçeden karı peşine atlarken tasması tellere takılarak boğulup can verdi oğlu vardı o da yine aynı hevesle kaçarken yolda araba çarptı ama bil ki kangal kurt kırmasınıon ado sarı kurttur

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      01 Haziran 2012 22:19:03
      şahızlar ne ya

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Haziran 2012 22:23:21
      O normal birsey parmak dedigin her kopekte oluyor bende golden var onda da var sokak kopeginde de var ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      870 Mesaj
      01 Haziran 2012 22:50:22
      quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

adam taktiğimi buldu.

Rock, yaşamayı öğretir. Heavy Metal; öğüt verir, kulağını çeker. Thrash, haddini bildirir.
    • Yarbay
      2120 Mesaj
      02 Haziran 2012 22:21:11

quote:

...

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
      Eski şifrem : k_4547203ddsa
      bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
      birden sustun.
      düşmemek için saçlarına tutundu dünya..
    • Çavuş
      78 Mesaj
      02 Haziran 2012 23:31:48
      quote:

1.köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

O bir karış üstünde ki tırnak çoban köpeklerinde kurtçu tırnağı diye isimlendirilir. Kimi köpekten anlamayanlar safkan kangal ordan olur cart curt konuşurlar ama bu tırnak kimilerinde olur kimilerinde olmaz yani ırk veya başka bir durum belirlemez. Hatta eskiden çobanlar karda koşuşlarını engelliyor diye keserlermiş. Dolayısıyla tırnak konusunu takma köpeği güzel gösterir hatta. Kulak konusunda da ona kendin yapabileceğin birşey yok ya veterinerde estetik tarzı operasyonlar yaptırabilirsin pistbull ve danualar gibi yada öyle kalır. Bu arada kangal ve kurt kırması dediğinde hiç böyle beklemiyordum. Çok güzel görünüşlü bir köpek çıkmış ona da maşallah.

''Korkarız yalnızlıktan.. Ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidicek bir sevgilin olmaz.''

*Douglas Noel
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.