Şimdi Ara

Kane & Lynch 2: Dog Days Türkçe Yama %100 [YAYINLANDI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık, dönemin efsane oyunlarından birisiydi.
  • Oyun w10 build 1809 da maalesef çalışmıyor. Çalıştırabilen varsa yöntemi anlatsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Oyun w10 build 1809 da maalesef çalışmıyor. Çalıştırabilen varsa yöntemi anlatsın.
    Ne tür bir hatayla karşılaşıyorsunuz, çalıştırdığınızda hiç mi tepki vermiyor yoksa hata mı alıyorsunuz?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Oyun açtığımda 5-6 sn siyah ekran gelip oyundan atıyor.

• quote:

Oyun açtığımda 5-6 sn siyah ekran gelip oyundan atıyor.
    Orijinal (steam üzerinden) mi yoksa korsan sürüm mü?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm. xlive.dll dosyasının modifiyeli versiyonunu atınca düzeldi. Bu ve dead men gfwl ile çalışıyordu.

Oyun korsan ancak orjinalinde de çalışmıyordu.

• quote:

Sorunu çözdüm. xlive.dll dosyasının modifiyeli versiyonunu atınca düzeldi. Bu ve dead men gfwl ile çalışıyordu.

Oyun korsan ancak orjinalinde de çalışmıyordu.
    Games for windows live sıkıntılı bu iki oyunda da, sorunların bir çoğu bunlardan kaynaklı.
  • KaN. kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeğinize sağlik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğiniz için teşekkürler.
  • AsterixOburix @ 28 Ocak 2019 10:43:20
    Yama eksik iniyor herhalde. 2 GB yazıyor ama hemen iniyor. Neden olabilir bu iş?

K&L2 Türkçe yama ekibince yapılan açıklama:
    "ALINTI-Yamanın boyutu The Darkness TR kullanıcı adlı arkadaş tarafından 6 MB'ye kadar düşürülmüştür, kendisine ekibimiz ve Türk oyuncuları adına teşekkür ediyoruz."

---
    Bakalım işallah sorunsuz şekilde Steam sürümüne kurabiliriz. Gerçi böylesi 8-10 yıllık (WinXP zamanından kalan diyelim) eski oyunları günümüz sistemlerine (Win.7-8-10'lara ekran kartlarına driver'lar üzerine vb) kurmaya hep çekinirim oyunda PC'de bir hataya sebep olacak diye korkarım ya neyse.

Zamanında K&L1'i oynamıştım senaryo karakterler falan iyi güzel lafım yok ama genel anlamda nedense oyun pek sarmadı, sonrası K&L2'ye de bayağı hevesli başladım bunun oynayışı oynanabilirliği de biraz garip gelmişti silah tutuşu kontrolü ateş ederken hedeflerken siper alırken ne bileyim ya bayağı zorluyordu bir türlü alışamadım zaten İngilizce haliyle fazla dayanamadım bıraktım. Bakalım bu Türkçe yamasıyla belki sarabilir oyun idare ederiz, bir de K&L2'ye yönelik acaba oynayışı kontrolü grafikleri daha günümüze uyarlayan yenileyen nexus mod'ları gibi bir şeyler var mıdır merak ediyorum.

• Resimdeki hatayı alıyorum. Kane & Lynch 2: Dog Days Türkçe Yama %100 [YAYINLANDI]
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Resimdeki hatayı alıyorum.
    Oyun kürekli sürüm sanırım, en güncel olduğundan emin olun. Ayrıca program files değilde tam sistem yetki izni istemeyen bir klasöre kurun oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Oyun kürekli sürüm sanırım, en güncel olduğundan emin olun. Ayrıca program files değilde tam sistem yetki izni istemeyen bir klasöre kurun oyunu.

Alıntıları Göster
    Evet. Şuan farklı diske kurdum ama yine aynı hatayı alıyorum. Dosya doğrulama olmadan kursa bir sıkıntı çıkmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Evet. Şuan farklı diske kurdum ama yine aynı hatayı alıyorum. Dosya doğrulama olmadan kursa bir sıkıntı çıkmazdı.

Alıntıları Göster
    Hocam indirdiğiniz sürüm en güncel sürümü içermiyorsa dosya hatası veriyor, bunu setup'u hazırlayan arkadaş tasarladı.

Eğer kota sorunum yok, indirebilirim diyorsanız aşağıdaki bağlantı 3 GB, bu setup bizim tarafımızdan hazırlandı ve direk dosyaları kuruyor. Hiçbir doğrulama gerekmeksizin.

http://www.mediafire.com/file/c5j40f2rrp1w3w0/KL2DDTYV0.1.exe/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 6 Mayıs 2019; 13:57:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Hocam indirdiğiniz sürüm en güncel sürümü içermiyorsa dosya hatası veriyor, bunu setup'u hazırlayan arkadaş tasarladı.

Eğer kota sorunum yok, indirebilirim diyorsanız aşağıdaki bağlantı 3 GB, bu setup bizim tarafımızdan hazırlandı ve direk dosyaları kuruyor. Hiçbir doğrulama gerekmeksizin.

http://www.mediafire.com/file/c5j40f2rrp1w3w0/KL2DDTYV0.1.exe/file

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Sıkıntı yok indiriyorum denerim şimdi. ✔

Denedim şimdi sorunsuz Türkçe oldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 6 Mayıs 2019; 14:52:4 >

• Elinize sağlık :)
  • hocam oyunu steam olduğu yeri göstermeme rağmen türkçe yama kurulmuyor (orjinal)
  • Oyunu steam üzerinden kaldır tuşuna bastıktan sonra yama tamamen siliniyor mu, yoksa ek bir şeyler silmemiz gerekiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.