Şimdi Ara

KANDIRILIYORUZ!! TT YALANLARI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asagida TT'nin sitelere verdigi reklam bannerini goruyorsunuz.. Bu hepimizin bildigi, 256 kullanicilarini sülük olarak goren TT'nin banneri.. son surat internet, son surat film, son surat muzik.. Simdi suluk ben miyim, kimdir siz karar verin.. Benim bu forumda "illegal kullanima ozendirme" gerekcesiyle mesajlarim siliniyorken, bu ulkenin bilisim kurumu nasil oluyorda insanlari illegale ozendiriyor..?? Arkadaslar oyuna gelmeyin bu TT'yi elbet alt edecegiz..

Madem sinirsiz interner yerine kotaliyi tercih ediyor sayin TT, neden boyle ilanlar veriyor.. Bu hem yalanciliktir, hem sahtekarlik.. Byte byte kota hesabi yapan arkadaslarim birsey indirmek icin bir sonraki ayi beklerken bunlar nasil oluyor inanilir gibi degil... Herkesten fikirlerini bekliyorum...

• Çok haklısın Ostothek kardeşim...TT`nin gazabına uğramayalıl...
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorphene -- 16 Nisan 2006; 9:05:38 >
  • ''Son sürat film''miş Ben kota dolucak diye daha Fragman izleyemiyorum be Al işde 2.5 GB oldu kota. Ay sonunu nasıl getircez bakalım
  • ülkede hak hukuk yok ki kardeş... devlet kurumları her türlü yalanı , hırzılığı göz göre göre yapar birde insanların suratına çarparlar alkışlanırlar ... sen hakkını aradın mı vatan haini olursun... bu her zaman böyle...
    quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Asagida TT'nin sitelere verdigi reklam bannerini goruyorsunuz.. Bu hepimizin bildigi, 256 kullanicilarini sülük olarak goren TT'nin banneri.. son surat internet, son surat film, son surat muzik.. Simdi suluk ben miyim, kimdir siz karar verin.. Benim bu forumda "illegal kullanima ozendirme" gerekcesiyle mesajlarim siliniyorken, bu ulkenin bilisim kurumu nasil oluyorda insanlari illegale ozendiriyor..?? Arkadaslar oyuna gelmeyin bu TT'yi elbet alt edecegiz..

Madem sinirsiz interner yerine kotaliyi tercih ediyor sayin TT, neden boyle ilanlar veriyor.. Bu hem yalanciliktir, hem sahtekarlik.. Byte byte kota hesabi yapan arkadaslarim birsey indirmek icin bir sonraki ayi beklerken bunlar nasil oluyor inanilir gibi degil... Herkesten fikirlerini bekliyorum...

• eylem olsa kimse katılmaz. ama çeneye geldimi herkes konuşur. devam böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Bir de "Son Sürat Fatura" eklesinler o listeye
  • ama mp3 sitelerinide bloklamayı iyi biliyor
  • yeni ve bilinçsiz bir kullanıcıyı çekmek için iyibir yöntem değilmi arkadaşlar. telekom bunu hep yapıyor adi herifler ne olcak.....
  • sadce kullanıcı mı biliçsiz...arkadasım telekomda iki ayrı kişiye sormuş ve ayriyeten arayıp sormuş.....3 sorusunda da kotalılar içiçn 8 saat sınır war...gectiğin her saat basına 10 ytl weriorsunuz gibi bi cevap almış....denizli merkez telekomda gecior bu olay....ne diim bu 3 kişiyi orda görevli olarak calıştırıosa telekom.....ben telekoma küfür etmem sadece...wah wah nolcak bu türkiyenin hal derim ancak....
  • telekom yetkililerine
  • EYLEME KATILMIYORKEN DÜŞÜNSEYDİNİZ !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 17 Ocak 2006 12:40:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

EYLEME KATILMIYORKEN DÜŞÜNSEYDİNİZ !!!

çok haklısın.Katılıcam deyipte imkanı olduğu halde katılmayanlar konuşmasın.
  • Eğer pazarda rakip çıkmazsa bunlar istedikleri fiyat a bize verirler..
  • son sürat film son sürat müzik = koca bi kazık
  • İşte bunun için Ataturk ulu önder. ÇIKARCI değil! Ataturk hala yaşasaydı yada onun düşünceleri hala yaşasaydı şimdi biz 20 milyona en az 1 mb bağlantıyla giriyor olurduk. En az!

Film, Muzik, Hızlı İnternet bizim için hayal değil. Ama Turk Telekom tekken HAYAL!
  • quote:

Orjinalden alıntı: absolut_master

ama mp3 sitelerinide bloklamayı iyi biliyor

tam bunu yazcaktım
  • Hangi siteleri blokluyor arkadaşlar?

Mu-Yap uğraşıyor ama Telekom un yaptığını ilkkez duydum..
  • onlar bunun kılıfını hazırlar parayla alıpta indirirsin filmi
    itunes tan lisanslı indirirsin müziği derler sıyrılırlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.