Şimdi Ara

Kandırıldım mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkesten özür diliyorum.
    Ancak sizlerinde başına geldi mi bilmiyorum ama paylaşmak ve danışmak istedim.
    Geçen sene Aralık ayında türksat Şampiyonlar paketine üye oldum. Ve bana olan HD uyumlu iq cihaz verdiler. Ama yayinlarim HD değildi. Buraya kadar herşey normal değilmi?
    Son 1 aydır bazı kanalların kaybolması üzerine bazen tarama yapıp geri geliyordu. Ancak birkaç gündür başta Show TV, atv, Kanal d, NTV, NTV Spor, TRT spor gibi en çok izlediğim Kanalların kaybolması üzerine mh ni aradım. Onlar da denedi durum duzelmedi. Bunun üzerine dün teknik servisi çağırdım baktı canaktan dedi canakla oynadi yeniden kurulum yaptı kanallar geldi 20 TL yi aldı gitti. Bugün tekrar baktım Kanallar yine yok. Tekrar aradım "abi cihaz değişecek dedi ama aynı cihazdan vermiyorlar artık dedi" scart girişli HD uyumlu ve iq olmayan DCR dt 5002 diye bi cihaz taktı gitti. Sordum bana ilk abonelikte diğer cihazı verdiler bana ondan vermen gerekmezmi dedim. O cihazı artık HD üyeliği olmayanlara vermiyorlar dedi.
    Buraya kadar yaşadıklarım bunlar.
    Şimdi arkadaşlar o cihazı 1 yıl için benim kullanımıma vermişler. Aynı cihazdan vermeleri gerekmiyor mu?
    Ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aslında size başta yanlış kutu getirmişler. Hd ye ayrıyeten para ödemediyseniz sorun yok gibi teknik servislerin işgüzarlıkları işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

aslında size başta yanlış kutu getirmişler. Hd ye ayrıyeten para ödemediyseniz sorun yok gibi teknik servislerin işgüzarlıkları işte.

Ama ben hiç HD yayını almadım ki. Kutunun özelliği HD yayına uygunmus. Artısı sadece kablo ile internete baglanabiliyordum ama artık orda gitti.

• yeni getirdikleri kutunun interaktif özelliği yokmu. Bunu belirtseydiniz. Ama interaktif kutular genelde hd özellikli ve hd üyeliği olan müşterilere veriliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    Maalesef bunun yok hocam. Öncekinin vardı.

• Evet. Kandırıldınız gibi.

Ben üyesi olmadığım halde; işimi gücümü bıraktım onların değişik numaralarla mesaj ve telefon aramalarıyla ilgileniyorum.

Bak buralara da yazarak bir tür reklamlarını yapıyorum.

Bu kadarına pes doğrusu!

Not: Ben insan olduğum için insan gibi aramayın ve mesaj yollamayın dediğim halde aynen devam ediyorlar.

Acaba karşıdakiler için insan önemli değil mi?

Tacizler karşısında iyi ki üye olmamışım deyip teselle mi olayım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.