Şimdi Ara

Kanal Tipi Kulaklık(Kulakİçi) Kullananların Dikkatine!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
18.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende kulak içi kullanıyorum ama günde 1 saat falan dinliyorum o da ara ara.. Hafta sonları daha çok dinliyorum tabi ama full ses yapmam genellikle. Çok gürültü varsa yaparım.

Sen abartmışsın ama dostum o kadar saat full ses dinlersen normal tabii. Geçmiş olsun.
  • full seste dinlemek yakmış seni yoksa normal seste dinlemekte bi problem yok ama kulak içindeki bakterilerin çoğalmasına neden oluyormuş
  • en güzeli bu hem sesi iyi hem kulağı rahatsız etmiyo hemde zararkı deil ve bende olan bi sorun normal kulakluklar sürekli düşer kulağımda bununla o sorundan da kurtuldum bunun aynısından aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim
    model: philips SHS3201 kulaklık
     Kanal Tipi Kulaklık(Kulakİçi) Kullananların Dikkatine!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnige -- 2 Aralık 2007; 1:13:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

en güzeli bu hem sesi iyi hem kulağı rahatsız etmiyo hemde zararkı deil ve bende olan bi sorun normal kulakluklar sürekli düşer kulağımda bununla o sorundan da kurtuldum bunun aynısından aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim
    model: philips SHS3201 kulaklık

arkası yamuluyor, zamanla eski şeklini yitiriyor, 5-10 dk müzik dinleyeceksin mesela kablolar ve ayrıca o kulaklık aparatı birbirine giriyor ve süngerimsi kısım daha çabuk çıkıyor. Ben tavsiye etmiyorum.

• Bende bir ara creative vardı geçici sagırlık olmuştu ama ben randevu aldıgım KBB doktoruna giderken tam içeri girdim ne alaka ise kulağımda hala kulaklıkvardı direk dedi sizde işitme kaybı mı var :D Damla gibi bir şeyle geçici sagırlıktan kurtuldum.
  • geçmiş olsun
  • Çok kulaklık kullanan biri dğeildim. Sonyericsson hpm70 kulakiçi vardı. Arada bir dinlerim o kadar.
    Daha fazla dikkat edeceğim.
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ApAtHe89

arkası yamuluyor, zamanla eski şeklini yitiriyor, 5-10 dk müzik dinleyeceksin mesela kablolar ve ayrıca o kulaklık aparatı birbirine giriyor ve süngerimsi kısım daha çabuk çıkıyor. Ben tavsiye etmiyorum.

valla şöyle diyim

arkası çok esnek her şekle giriyo ama sonra kendi şeklini koruyup düzeliyo,1,5 senede hiç şeklini yitirmedi,hiç bi zaman kabloları ve kulaklık aparatı birbirine girmedi eğer büzüştürüp cebine atmassan karışmaları imkaansız,bide ben o süngerleri takmadım normal plastikleriyle kullanıyorum onlar fazla geldi bana

ben hala herkese tavsie ederim
  • geçmiş olsun arkadaşım
  • 30-35 Ytl ye cx-300 arayışlarındaydım tam. Her gün Bulgurlu-Kadıköy[otobüs veya minibüs]=20-25 dk. Kadıköy-Eminönü[Vapur]=20 dk yani toplam (25+20)x2=90 dakika müzik dinliyorum. Okulda da arada takarım. iPod Nano [siyah olan, ilk çıkan nano] nun son sesi dayanılmaz yüksek geliyor, ama arada yanımda insanlar bişey konuşuyo olduklarında ve dinlememem gerekiyorsa son ses açarım. Sonuç olarak, bu kadardan birşey olmaz sanırım?

Dipçik: Hocam benzinle temizlemek olayında ciddimisin? Olurmu öyle şey ya mazallah yazın tutuşuverir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GangSTAz

quote:

Orjinalden alıntı: LsR

ee bizde full tesisatta dinLiyoruz son ses 2ooo X 2 : 4ooo wattlık subwoofer snin kuLaklıgı kaca katlar biz napacaz

4000 Watt Subwoofer İn 4000 Wattı Kulağına Gelmiyor Ama.....O Ses Heryere Yayılıyor..Kanal Tipi Kulaklıka Verilen Sesin şiddeti Sadece Sana Geliyor....ve 90 dB Üstü Kulaklarda Geçici Duyum Eşiği Kaybı Yaşatıyor.... 130dB Üstü İse Kulakta Kalıcı Hasarlara Neden Olabiliyor....Sesin Wattından Çok, Kulağa Gelen Sesin Şiddeti Önemlidir..

Her üstünde 2000W yazan woofera inanacaksan işimiz var.
    Ayrıca db nedeniyle işitme kaybı olması kolay değil,yüksek db'de uzun süre dinlemeniz gerekiyor.
    Ayrıca 130db+ kalıcı hasar yapması ihtimali çok az,zira ben ses sistemci olarak çalıştığımda tasarladığımız araçlar en az 140db sorunsuz veriyordu ve bunun saatlerce ayarlamasını ve testlerini yapıyorduk.

Hatta arkadaşımın yarışmaya katıldığımız aracı ile tam 142db alıyorduk yanlış hatırlamıyorsam eğer,deli gibi de gezerdik hâlâ gezeriz gördüğümde bırakmam zaten.

Ama kulak içinin hava almasını engelleyecek tip kulaklıklar kesinlikle zararlı.

En temizi kulağı dıştan kapatan büyük kulaklıklar.Zaten onların bası daha iyi olur bence.

• keşke gitmeseydin o doktora hiç!
    kafan basmadımı onun zararlı olabileceğine ?
    sonuna kadar kulağına sokmuşsundur seside köklemişsin keşke doktora gitmeyi hiç akıl etmeseydin kulağından kan gelene kadar dinleseydin ne güzel olurdu
  •  Kanal Tipi Kulaklık(Kulakİçi) Kullananların Dikkatine!!!

beyler bu tip kulaklıklar zararlı mı? içeriye doğru biraz çıkıntısı var kulaklığın şmdi bu kanal tipi kulaklık mı oluyor?
  • beyler bir bilen cevap yazsın yahu burada 2*yusuf durumundayım. arkadaşın dediği gibi benimde kulağımda 2 gün önce bir ağrı oluştu sinizüttendir dedim geçtim. kullandığım kulaklıktan mı diye tırsıyorum şu anda biri bir cevap yazsın Allah aşkına..
  • Akıl var, mantık var. Hem kulakiçi kulaklık kullanıyorsun, hem de sesini sonuna kadar açıyrsun. Ne diyeyim ben şimdi sana.Hak etmişsin biraz.
  • Valla kanal içi kulaklıkta son ses dinlenmez ki zaten onların özelliği dışarıdan ses almaması. Bi de ipodun son sesini düşünürsek... Geçmiş olsun ama kaşınmışın sanki biraz
  • heheheh ben geceleri matrax dinlerdim onunla sabaha kadar kulağımda açılı kalırdı...
    cumartesi sattım telefonu ne büyük beladan kurtulmuşumm..
    gecmiş olsun dostumm..
  • bende bi yıldır bu kulaklıktan kullanıyorum.. Hemde son ses açarım müziği.. Ama hiç bi şsorunum olmadı.. Yinede tırstım
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

en iyisi.

Valla Ben Böyle Bşiy Kullanıyorum
    En İyisi Valla Süper MamımıMamımı Holocaust
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametsayi

heheheh ben geceleri matrax dinlerdim onunla sabaha kadar kulağımda açılı kalırdı...
    cumartesi sattım telefonu ne büyük beladan kurtulmuşumm..
    gecmiş olsun dostumm..

Ben öyle yapa yapa kaç kere boğazımda iz bıraktım geceleri boynuma dolanıyo kablolar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.