Şimdi Ara

kanal geçişi en hızlı uydu alıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni bşir uydu alıcıya ihtiyacım var. aradığım özellikler:
    1- hd kanal geçişi 2 saniyeden daha hızlı
    2- uydudan güncelleme yapabilen
    3- biss key özelliği (ancak şart değil)
    4- kumandası normal derecede düşmeye dayanıklı
    Bu özellikleri sağlayan her marka olur. öyle iptv ye falan ihtiyacım yok. akşamları ailecek dizi falan izlemek için. yardımcı olursanız çok sevineceğim.

• Fiyat sınırlamanız yoksa FBC tuner tipine sahip Vu+ cihazları tercih edebilirsiniz.
  • valla aradığım hızdan bile fazlası bu. ancak hem biraz tuzlu galiba 570 tl en uygunu hem de bilmediğim bir teknoloji. bundan bir tık daha yavaş ve çok özelliği olmayan bir uydu alıcı tavsiyen var mı
  • Arnix Mini HD diye bir ürün var kanal geçiş hızı iyi gibi. bilgin var mı bu ürün hakkında acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnacar

Arnix Mini HD diye bir ürün var kanal geçiş hızı iyi gibi. bilgin var mı bu ürün hakkında acaba
    Onlar basit ucuz çin malı cihazlar özelliği yoktur sadece tv izlenmek amaçlı alınacaksa görüntü kalitesi çok çok önemli değilse bu tipte ucuz hd cihazlar tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Biperva_

Onlar basit ucuz çin malı cihazlar özelliği yoktur sadece tv izlenmek amaçlı alınacaksa görüntü kalitesi çok çok önemli değilse bu tipte ucuz hd cihazlar tercih edilebilir.

Alıntıları Göster
    Görüntü kalitesi iyi olan, rahatsız etmeyecek düzeyde yavaş olmayacak (mesela normal tv de kanal geçiş hızı ne kadardır bilmiyorum ama en az bu kadar) yani yeterince hızlı kanal geçişine sahip full hd uydu alıcı tavsiyesi yapabilecek olan var mı? Bütçe maksimum 150-200 TL

• valla aynı üründen ben de arıyorum ama daha alamadım. next goldmaster gibi ürünler var ama yavaşa benziyor. piyasa da bir sürü adı bilinmeyen ürün dolu. ne yapacağım bilemedim. bulursan bana da haber verir misin
  • gkhnacar G kullanıcısına yanıt
    Elbette haber veririm
  • 150-200 TL ye hem görüntü kalitesi hem kanal geçiş hızı iyi cihaz bulamazsınız. Next, Hiremco, Goldmaster gibi cihazlar da vasattır.

Ben kaliteli görüntü ve hız istiyorum diyorsanız broadcom işlemcili Enigma2 cihazlardan başka seçenek yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim bilgi için, hız vasat olsa da donma kasma buzlanma yapmayan görüntü kalitesi açısından da HD yayınlarda bizi üzmeyecek cihazlar neler olabilir zahmet olmazsa
  • tekelibey kullanıcısına yanıt
    Enigma2 harici cihazlar vasat olduğu için ilgilenmedğimden bilgim yok.

• MAGBOX SİGMA al hocam sunplas işlemcili cihazların hemen hepsinin kanal geçişleri hızlıdır
    videusuda var cihaz ucuzdur 70 tl civarında bulabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=WPufPCuLVG4
  • Dreamstar Tribün'ün de kanal geçiş hızı fena değil. Görüntü kalitesi nasıl bilmiyorum. Şimdi h265 modeli çıkmış.

https://www.youtube.com/watch?v=oTdRGmko9QA
  • gece.serkan kullanıcısına yanıt
    bu cihazın kanal geçişi biraz yavaş geldi bana
    o fiyatlara daha hızlısı zor 400-500 üzerine çıkmanız lazım
    ben şuan kamasonıc 1506 kullanıyorum bundan çok hafif daha hızlı
  • Kanal geçişi çok hızlı cihaz alt segmentte ne yazık ki kalmadı gibi
  • Şuan vu 4k uno kullanıyorum kanal geçişleri hızlı

570 TL ye nerde buldun hemen alalım?
    Yoksa yazım hatası mı?
  • Next ürünleri fena değil gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.