Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kanal d tıtanic i kaç saate sıgdırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diğer sanatlar >> kanal d tıtanic i kaç saate sıgdırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1213 Mesaj
    kanal d de tıtanıc vardı bu aksam (salı) 30 uncu dakkada filmin yarısına geldık yanı maf ettıler filimi nedir bu hız madem zamanın yok neden koyuyorsun yayına

|
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1213 Mesaj
    bastan kestıklerı kesın de sonlarınıbılemıyorum
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: dolby

bastan kestıklerı kesın de sonlarınıbılemıyorum

+1
    |
    |
    +1
    |
    |

Orjinalden alıntı: dolby

kanal d de tıtanıc vardı bu aksam (salı) 30 uncu dakkada filmin yarısına geldık yanı maf ettıler filimi nedir bu hız madem zamanın yok neden koyuyorsun yayına

|
    |
    |
    |
    Elimde saç tokan Güneş misali mis kokan Bıraktığın tek parçan Bir de kocaman bir yalan Affedilmek istemedin Nefretimi bekledin Seni senden başka Kimse, kimse, kimse affedemez Bazı şeyler için İyi olmak yetmiyormuş Sevilmek için, aşk için İyi olmak yetmiyormuş Aşk biraz palavradır Biraz da aşna, aşna fişna Biraz da yalandandır Sevmek birisini ömür boyu Platonik olma, değmez ona, yazık sana Aslında hepsi yalan, yalan dolan, herşey yalan Aşk sevmek değil yalan, yalan dolan her şey, yalan, yalan dolan
  • Binbaşı
    1797 Mesaj
    iyiki izlememişim sinir olurdum yoksa akşam akşam
    |
    |

• Binbaşı
    1833 Mesaj
    yaz aylari geldikce tv lerdeki verilen filmlerin cogu onceden 100lerce kez yayinlanmis veya cok kalitesiz filmler olur veya boyle keserek hic bir zevkini birakmazlar... tv'de film izlenmez...
    |
    |
    |
    |
    baydı ya.....
    bu flimi kaç kes isledik hatırlamıyorum
    |
    |

• Yarbay
    2668 Mesaj
    bazi filmler vardir tekrar tekrar izlenebilecek kapasitede.bu filmde onlardan biri tabi ask filmi olmasi biraz sıkıyor gerci ama idare ediciiiz :)
    |
    |
    R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)
  • Yarbay
    15467 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: fade

yaz aylari geldikce tv lerdeki verilen filmlerin cogu onceden 100lerce kez yayinlanmis veya cok kalitesiz filmler olur veya boyle keserek hic bir zevkini birakmazlar... tv'de film izlenmez...

+1,En iyisi atıcan DVD'ye veya bilgisayara,açıcan tesisatı,surround şekilde izliycen.
    yoksa reklamıydı,kesintisiydi derken zevk alınmıyor.

3-4 aydır televizyona bakmıyorum.
    |
    |

159 1.9 JTDM
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Televizyonda film izlemek hata Bende aylardır izlemiyorum.İğrenç diziler,Kalitesiz filmler,Kaliteli olsalarda reklam manyaklığı 15 dk. bir reklam İnsanları paralı kanallara yönlendirmek için yapıyorlar.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tv de film izlemek istiyorsanız trt 1 i takip edin. verdikleri filmler genelde iyi..
    |
    |
    ewt en iyi trt filmleri baya iyi gidiyolar ya hadi hayırlısı
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Etterna

Televizyonda film izlemek hata Bende aylardır izlemiyorum.İğrenç diziler,Kalitesiz filmler,Kaliteli olsalarda reklam manyaklığı 15 dk. bir reklam İnsanları paralı kanallara yönlendirmek için yapıyorlar.

sonunda benden biri yaa...Ohh..Bırakın kardeşim şu kutuyu yaa....

_ Gerçi bende tüm günü pc başındayım pek bişi değişmio ama neyse... _ Arada fark var...
    |
    |
    Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi? Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala? Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi.

• Yarbay
    10190 Mesaj
    özel kanalda film mi izlenir allah aşkına.. arada 20 dakika =45 reklamlk aşmış aralar, bir de edit film sunmak gibi bir terbiyesizlik... TRT de böyle bir kaygı olmaması sebebiyle rahatız allahtan.. Sağlam kompozisyon mu istiyorsun aç trt2 yi ya da eski vizyonlardan mı, trt1 akşam 8 kuşağı buna hazır..

Zaten kesilmeleri anlayınca annem 10. dakikada zapladı.. Bana baygınlık geldi zaten ben izlemiyorum..
    |
    |

Jews are hard to be taken in...PSA,Renault and Fiat Alliances are proof of that..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,307
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.