Şimdi Ara

Kanal D Hd şifresiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı Çakma HDler Gerçek HD yayına geçti Kanal 7,Ülke,Beyaz,Tvnet geriye Habertürk ve Kanal A kaldı. Şifreli HD olarakda Star ve NTV Spor kaldı. HD ye geçmeyenler ise NTV,TGRT Haber,24 TV,360 TV,CINE 5 gibi kanallar kaldı. 24 TV,CINE 5 ve bazı çocuk kanalları daha 16.9 yayına geçemediler.
  • Bu TP de show tv ve habertürk var. Lakin şifreli kanald açık . Mersat mini hd dede açık.
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Evet çok kaliteli değil, ama iyi sayılır.
    Melih Başganı artık olmadığı kadar daha net izleyeceğiz. Fark bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kandırıyorlar kanal D sd yayın ile hd yayın arasında ki tek fark Hd yazısı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Bence kandırıyorlar kanal D sd yayın ile hd yayın arasında ki tek fark Hd yazısı bence

olur mu fark var. dikkatli bakınca anlaşılır. hd yayın daha parlak
  • HD yayın ile Sd yayının renk kodlama tekniği farklıdır, kanal d içi değil genel manada. Dikkat edilirse, HD yayında renkler daha canlı gözükürken, SD yayında renkler biraz mat durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 10 Kasım 2015; 11:14:41 >
  • quote:

Bence kandırıyorlar kanal D sd yayın ile hd yayın arasında ki tek fark Hd yazısı bence

Kesinlikle katılıyorum. HD ile alakası yok. İnfo da piksel formatı aynı. Sadece cihazlarda info kısmında algı olarak sinyal HD görünüyor. Ücretli platformlarda kanal d ye dikkat edin show hd yada atv hd gibi logonun yanına ek ibare geliyor. Bu kanal çakma HD.
  • Arkadaşlar saçmalamayın ya netlik farkı ortada nasıl göz var sizde anlamadım nasıl fark bulamıyosunuz. Hiç göremiyosanız alt yazılara bakın hiç olmazsa

• quote:

şimdi farkettim de 27500 frekansından kanl d hd yi aratıtm. bir sürü şifreli hd kanal buldu, onunyanında da kanald hd. hd logoda yok. diğer hd kanalların logosunda vardı.

ben hd olanı bulmadım mı acaba? kalite biraz daha iyi de gibiydi. psikolojik olarak m hd algılıyorum yoksa :)
  • pulvo47 P kullanıcısına yanıt
    Beyler tuplu tvde falan mi izliyorsunuz,bariz kalite farki var

• heryerde H kullanıcısına yanıt
    Hocam logoda hd yazmıyor sadece "Kanal D Hd" kanal isminde yazıyor :)

Yahsat uykusunda da aynı şekilde görünüyor

Dikkatli bakınca diyorsunuz da diğer kanallarda sd ile hd arasında ki farkı anlamak için dikkatli bakmaya gerek yok çok rahat anlaşılıyor kalitesi

Ya kanal D nin sd yayını çok kaliteli hd ile arasındaki farkı anlayamıyoruz ya da hd diye sd yayın verip bizi kandırıyorlar

• Bende bariz farki goruyorum sd ile hd arasinda.

Goremeyenleri anlamiyorum acikcasi.

Ek olarak hd logosu kalkali bi aydan fazla oldu.

• Fark illaki var.sanirim.surekli hd ye gecdi artik.bu saatden sonra geri sifreye gecerlerse bayagi kufur yerler.
    Farkli goremiyen arkadaslara biseu dyemem gozleride bozuk olabilir ama en basiti dizi adlari sol alt kosede yaziyor bi ona baksinlar.en basiti dedim.

• Şuan listede ilk sıralarda.HD yi şifrelerse son sıralara alırım kanal dyi..Keyifleri bilir.

• Star TV HD şifresiz yayında isteyenler bakabilir.
  • Kanal D açmasa star da açmazdı oh be

• Harbiden ikisi de açık
  • Açıyorum bu frekansı level var ama quality %0. Eski model skystar 2 tv kartında açıyorum, acaba genel kanal taraması mı yapmam gerekiyor ya da neyi güncellemem gerek?
  • Evet açıldılar. Yanlız arkadaşlar yanlış anlamayın da, "tekrar şifreli olursa bir daha izlemem, son sıralara alırım keyifleri bilir" şeklinde yorum yapanları gördüm. Siz izlemeseniz ne değişecek? :D Sizin izlemeniz reytingleri etkilemiyor ki. Reytingin ölçülmesi için ölçüm cihazı gereklidir. Bu cihazların verildiği kişiler gizli tutulur. Parayla insanlara kanal izletip reytingle oynanmaması için. Geçmişte bu insanların isim adres listelerinin sızdırılıp parayla kanal izlettikleri ortaya çıkmıştı hatta. Türkiye'de 2500-3000 civarında reyting ölçüm cihazı olan ev var. Sizin izleyip izlememenizin reyting ve reklam gelirlerine hiçbir etkisi yok :) Benim de tabi :)
  • Star da sifresiz olmus

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.