Şimdi Ara

KANAL 1'DE ÇIKAN BİR KLİBİ ARIYORUM! YARDIM EDİN! DOWNLOAD EDELİM!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
4.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Kanal 1 diye bi kanal vardı, eskiden adı mtv idi, Yeni TV ile aynı yayına sahipti ve ATV'nin yayın grubundaydı. Şarkıların %95inin aynı metro+ gibi adı sanı pek çıkmıyor, çıkanlar da Fransız şarkıları.

Size bu kanalda çıkan bi klip sorcam belki bilirsiniz:

Klip bi rock grubunun. Şarkı depresyonik biraz, sıkıntılı bi rock şarkısı. Solist ters şapka takıyor, tipleri rockçı gibi ama biraz rapçi tipi de var.
    Klibin başlarını iyi hatırlayamıyorum ama genelde kapalı karanlık gibi bi yerde geçiyor. Sonu şöyle bitiyor: Grup kapalı şeffaf camlı bi yerde şarkı söylüyor, dışarıda karanlık bi ortamda, etrafta genç-yaşlı seyirciler sırayla toplanmışlar ve oturmuşlar. Ama seyirciler donuk, kızgın, acaip bi suratla oturup gruba bakıyorlar. Sonra o şeffaf camlı yer beyaz beyaz köpüklerle doluyor ve solist isyan eder gibi bağırıyor. Sonra şeffaf camlı kapalı yerdeki grup köpüklere dalıyor ve klip bitiyor.

Bu aralar Kanal 1'de pek çıkmıyor bu klip ama önceden çok çıkardı. Bilen varsa bu grup ve şarkısının adını söylesin lütfen!!!

• grubun adı:limp bizkit
    şarkı ise: rearrenged kolay bulabilirsin.benim kafama takılan bi şarkı bilen ayardım etse ii olur.acayip tipli bi adam söylüyo şarkıyı.şarkının başında kadının birinin şapkası uçuyo klibin sonunda bu acayip adam köprü de görülüyo ve şapka suda giderken onu izliyo.klip saçma ama şarkı hoş bilen varsa yardım etsin lütfen
  • DOSTUM SAĞOL YAAAAAAAAA ELLERİNDEN ÖPÜLESİ İNSANSIN SAĞOL YAAAAAAAA

Buldum şarkıyı dinleyip duruyorum şu an..... ya kaç tane topicle anlattım bunu kaç defa anlattım kimse bakmıo bişey demio!!!!!! bi sn çıktın çok sağol yaaaa

(((((((bu arada nickimin in_metal olduğuna bakma, only_rock_metal engellenmişti bu adla sonradan geldim))))))))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 4 Şubat 2006 18:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hippi_68

grubun adı:limp bizkit
    şarkı ise: rearrenged kolay bulabilirsin.benim kafama takılan bi şarkı bilen ayardım etse ii olur.acayip tipli bi adam söylüyo şarkıyı.şarkının başında kadının birinin şapkası uçuyo klibin sonunda bu acayip adam köprü de görülüyo ve şapka suda giderken onu izliyo.klip saçma ama şarkı hoş bilen varsa yardım etsin lütfen

ya kardeş bende bi video arıyordum aynı kanaldan bir kadın şarkıcı büyük ihtimalle fransız olmalı sözler öyle geldi bana. klipte boksör bir kızı oynuyodu şarkıyı söyleyen kız kel bir adamla düet yapıyordu hatta haraketli bir şarkıydı bulabilirmisin bana adını cok aradım o şarkıyı bulamadım ama ne adını nede şarkıyı. şimdiden cok tessekkürler sana kardes senin sarkıyı hatırlayamadım kusura bakma

• cevap verebilcek biri yok mu ya bir kız sölüyodu şarkıyı klipte zenci kel bi adam la düet etmişti kız klipte boksör bir kızı oynuyordu bi erkekle dövüşüyordu hatta hareketli cok güzel bi parçaydı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: epik_03

cevap verebilcek biri yok mu ya bir kız sölüyodu şarkıyı klipte zenci kel bi adam la düet etmişti kız klipte boksör bir kızı oynuyordu bi erkekle dövüşüyordu hatta hareketli cok güzel bi parçaydı....

Nâdiya Feat. Smartzee - Et C'Est Parti
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

cevap verebilcek biri yok mu ya bir kız sölüyodu şarkıyı klipte zenci kel bi adam la düet etmişti kız klipte boksör bir kızı oynuyordu bi erkekle dövüşüyordu hatta hareketli cok güzel bi parçaydı....

Kardeş Allah senden razı olsun ya kaç ne kadar zamandır bu şarkıyı arıyodum ben vallahi büyüksün öönünde saygıyla eğiliyorum hocam :d
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Kardeş Allah senden razı olsun ya kaç ne kadar zamandır bu şarkıyı arıyodum ben vallahi büyüksün öönünde saygıyla eğiliyorum hocam :d

Estağfurullah , rica ederim kardeşim keyifle dinle .

• Galiba 5 6 yıl önce kanal 1 de devamlı tekrarlanan şarkılar arasındaydı her yere baktım ama bi türlü bulamıyorum. hatırladığım kadarıyla şarkı almancaydı. vokalistleri sarışın bi kızdı rock metal tarzı bi şarkıydı. klibi suyun altı gibi bi yerdeyd bi oğlan sandalyeye bağlıydı kız şarkı söulüyordu en çok burda geçiyordu şarkı sonra orman gibi bi yerde kız yürüyerek söylüyordu falan. umarım bilen biri çıkar, saatlerdir arıyorum
  • Merhabalar. Bende bir şarkı aramaktayım. şarkıyı hatırlamıyorum fakat klibi dün gibi aklımda. Aynı kanalda dinlerdim bu şarkıyı. klip ise. Bir rock grubu kadın söylemekte. Boynunda bir madoalyon var. birde kitap vardı onla yönerge okumaktaydı ve şarkı söylüyordu. Boynundaki madalyonu çıkartıp onu yerde bir yuvarlak deliğe sokup çevirip bir tekne çıkartıyordu ortaya. birde yağmur yağmaktaydı ve durmuyordu. Klibin sonunda da her yer sular altında kalıyordu ve onlarda tekneğe binip gidiyorlardı...

Umarım dinleyen birileri olmuştur... Şimdiden teşekkürler...
  • yusufask Y kullanıcısına yanıt
    within temptation-stand my ground
  • Arkadaşlar bir klip vardı. Zenci bir kadın doğum yapıyordu. Beyaz adamlar gelip kadını helikoptere bindirip hastaneye götürüyordu. Kadın zenci ama bebek sarışın mavi gözlü doğuyordu sonra kocası geliyordu, kocasıda sarışınmış. Şarkıyıda bi rapçi söylüyordu ya bi binanın tepesinde yada bir köprünün üzerinde. Tam sözlerini hatırlamıyorum ama welt now a ni now gibi bişeyler söylüyordu . Senelerdir arıyorum.... Bilen çıkarsa çık mutlu olurum
  • muratonline kullanıcısına yanıt
    Murat Yarbayım senden bi şarkı hakkında yardımını isteyecektim :)Şarkı büyük 1 metrekarelik karelerin aydınlattığı karanlık bir mekanda geçiyor. Şarkı çalarken çalmaya başlayan enstrümanlar sahnede beliriyor, çalmayı bıraktıklarında kayboluyorlardı. An itibari ile 10 yıldır aradığım bir şarkı bu.Bulamadım çıldıracağam. Eskiden kanal1 de çıkıyordu. şarışınımsı bi adam söylüyordu bi gruptu. Yardım et ya valla lütfen. Şimdiden teşekkür ederim Konuyu hortlattıysam kusuruma bakmayın dayanamadım artık. Sevgiler Saygılar :)
  • Merhaba siteye ve açtığınız konulara hayran kalıyorum.Çok orjinal konular paylaşılıyor.Benimde çok ama çok merak ettiğim bir klip sorucam klipte birtane yunan müziği var melodisi ezgisi orjinal çok hoş adam bir kadına aşkını anlatıyor büyük ihtimalle.Elindede çalgı var bu klibin kime ait olduğunu soylermisiniz lütfen saygılarımla basarilarinizin devamını dilerim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarico -- 8 Mayıs 2018; 0:30:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdarico S kullanıcısına yanıt
    Selam, bu şarkı mı acaba ?

Julio Iglesias - El Bacalao

bu link yardımcı olur umarım diğer şarkılar için

julio Iglesias - El Bacalao
    Backstreet boys - Incomplete
    Marc Athony - I Need You
    Ana Johnson - Dont Cry for Pain
    Ana Johnson - We are
    Eros Ramazotti - Piu che puoi
    Travis - Love Will Come Through
    Bryan Adams - Here I Am
    Duran duran - Sunrise
    Backstreet Boys - Drowning
    Boyzone - Everyday I Love You
    Sting - Desert Rose
    Enrique Iglesias - Ryhthm Divine
    Blue - Fly By
    Blue - Sailed Signed Delivered
    Chayanne - Torero
    Lenny Kravitz - I Belong to You
    Chingy - Balla Baby
    Chingy - Holiday Inn
    Good Charlote - I Just Wanna Live
    Magic Box - This is Better
    Korn - Word Up
    Limp Bizkit - Re-Aranged
    Seether feat. Amy Lee - Broke
    Within Temptation - Stand My Ground
    Fatboy Slim - The Joker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallapatizm -- 4 Kasım 2018; 23:55:46 >

• bir tane klip vardı adam araba ile duvara giriyordu saatinden kan akıyordu parkta böyle şarkı söyleyip dans ediyorlardı bir tane çocukta televizyonda rap klibi izliyordu böyle bir kadın söylüyor rnb tarzı bir şarkı vardı onu arıyorum şarkının ismini bilen yazsın lütfen ;)
  • Beyler bir klip vardı bu kanal 1 de. siyahi bir solist söylüyordu. Gruptaki diğer elemanlar da soygun yapıyordu. Gece bir malikane de demirlerden tırmanırken birisi yakalanıyordu. Hatırlayan olursa paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.