Şimdi Ara

Kanada'da indirimli diploma programları ve FREE ESL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
5
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu 2 yıllık okul ücretini bir defada mi vermek zorundayız?

Vize alirken hesapta birikmiş para gormek istiyorlar mi Almanya gibi?

IT hic ilgimi ceken bir alan değil. Sirf ulkeden kacabilmek icin bin liralar vermem saçma olur. Baska bolumler var mi? Bir web sitesi de olur...

Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 soruyu bende merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meisterstück -- 25 Eylül 2016; 17:24:08 >
  • Internette satisi yapilan sacma sapan ne oldugu belirsiz okullara kayit olmayin resmen av ariyorlar, UofT ogrencisi olarak soyluyorum.
  • InCroyable kullanıcısına yanıt
    Sizi gördüğüm iyi oldu bi' sorum olacaktı
    UofT benimde hayalim ama para konusunda baya sıkıntı var siz bu problemi nasıl çözdünüz.
    Financal aid gibi bişeyler aldınızmı ?

• Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki Kanada'nın resmi sitesi olanhttp://www.cic.gc.ca/english/study/study-institutions-list.asp linkinde bulunan Kanada'da ki okulları aratabilirsiniz. Sayfanın hemen altında bulunmaktadır.

Önce araştıralım ondan sonra okullar hakkında yorum yapalım. Araştırmadan yakışık olmayan ithamlardan kaçınalım. Okul hakkında bilgi almak isterseniz dewww.ciccc.ca adresinden kontrol edebilirsiniz.

• işte o bendim kullanıcısına yanıt
    Merhabalar arkadaşım,

2 yıllık okul ücretini tek seferde vermek zorunda değilsiniz. Taksitlendirme imkanları mevcuttur.

Vize alırken her vize başvurusunda olduğu gibi hesapta birikmiş para görmek istiyorlar.

IT alanı dışında Hospitality Management alanı mevcuttur. Yanılmıyorsam Mayıs ayı için business management alanını açacaklarını düşünüyorum.

www.ciccc.ca adresinden okulun sitesini araştırabilirsiniz.

Rica ederim
  • Oğlum Vencouver da Kanada West Üniversitesinden İşletme mastır programına kabul aldı. Biraz bilgi verebilirmisiniz Üniversite hakkında. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.