Şimdi Ara

kan tahlili acıtır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar cumartesi günü kan tahliline gidiyorum (doktor sağolsun) şimdi benim iğne korkum fobi derecesinin üstünde.Kan tahlili yaptırmış arkadaşlar sizlere soruyorum acaba acıtır mı?

• yok be ne acıtması sivrisinek,bit,pire,karınca,öglena,terliksi hayvan ısırığı gibi birşey korkmana hiç gerek yok
  • xD hahaahaha işte bu beni teselli etti saol kanka xD

quote:

Orijinalden alıntı: VanDerSar.

yok be ne acıtması sivrisinek,bit,pire,karınca,öglena,terliksi hayvan ısırığı gibi birşey korkmana hiç gerek yok

• bende de vardı kan vere vere gectı sadece kolunu uzat ve ona guven

korkutmak gıbı olmasın 4 kere damar bulamadılar gecen stajer kızlar vardı dıye cıt cıkarmadım sonunda aldı kadın 90 yasında hala hemsıre
  • acıtıyor tabiki hele bide iğneyi titreştirip zorlarsa keskin bir acı duyuluyor.
  • tahlili özelde yaptıracaksan mümkünse uzanarak aldır ve mümkünse o esnada koluna bakma
  • evet arkadaşlar bugün kan tahlilini yaptırdım. Ancak o kadar kolay olmadı önce panik atak geçirdim sonrada elimde sinir sıkışması meydana geldi ve yarım saat kadar kese kağıdı yöntemi (kese kağıdının içinde nefes alıp verme) uygulandı ve sonunda kan tahlilini oldum hiç canım yanmadı keşke bu olayları yaşamasaydım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.