Şimdi Ara

Kamu Bankalarından 3 yeni kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
25
Favori
31.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teyide muhtaç ama böyle bir yeni paket dolaşıyor. Bakanın açıklamaları doğrultusunda doğru olma ihtimali yüksek bu fotoğrafdaki bilgilerin. 3 yeni kredi paketi var. 1. Sosyal destek 2.Tatil destek 3.Konut kredisi.

Konutta orta gelir dedikleri şey nedir ne değildir sınırları nasıl olacak bunu resmi açıklamadan sonra görecez. Umarım kapsayıcı olur yapılandırma fırsatıyla gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuta yapılandırma gelir mi acaba?

• Bu krediyi neye göre veriyorlar acaba çok merak ettim öncekinde ziraat halkbanka başvurdum onay çıkması özel bankalarda 56bine kadar kredi veriyor fakat bunlar yüksek geliri olanlara veriyorlar sanırım

• tatil kredisi hmmm..

• İnsnaların gelirleri düşmüş ve iyice borçlandır sonrada Kredileri çok cazip gibi anlat..! Yazık ya bizler ölene kadar köle gibi çalışıp faiz ödeyerek öleceğiz.
  • Konut almak için sizce en uygun zaman ne zaman şu ara, 2021i beklesek nasıl olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı tüketici kredisi 0.98'e mı geliyor

• Tatil kredisi :)
  • Ev fiyatları fırlar, totalde maliyet simdi ki ile ayni noktaya gelir hatta geçer. . Kredi faizleri ne zaman düşse takip ettiğim ilanlar 20 ser bin koydu. Yuksek faiz de ki maliyetlerinden daha fazlaya geliyor evler artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ağzım dolu dolu ama yazmaya korkuyorum. Özgürlükler ülkesinde

• Haber doğru;salgından dolayı ölü olan piyasayı böyle kredilerle, insanları borçlandırarak canlandırmaya çalışıyorlar.. Halbuki batık krediler çığ gibi her gün artıyor.. Vatandaşını, işsizlik fonunda birikmiş devasa para ile besledikleri kamu bankaları marifetiyle borçlandırmak bu iktidarın bildiği en iyi iştir.. Vatandaşın parasını gene vatandaşa satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccsn

Ev fiyatları fırlar, totalde maliyet simdi ki ile ayni noktaya gelir hatta geçer. . Kredi faizleri ne zaman düşse takip ettiğim ilanlar 20 ser bin koydu. Yuksek faiz de ki maliyetlerinden daha fazlaya geliyor evler artık.
    Tam ben yazacaktım ki sen benden önce davranmışsın kardeşim. Benim de baktığım bir ev vardi.15000 lira artmış evin fiyatı. Bu fırsatçılık değil midir?

• kredi yapılandırma getiripte halkı az ödesin diye uğraşmadıkça hiçbir yaptıkları samimi gelmiyor. Satılamayan evleri satmaya çalışıyorlar tabi zamla birlikte
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam insan lanet ediyor, sonra da konut sektörü battı diye haber çıkıyor e batar tabi, bu fırsatçılığın tam kelime karşılığı yani. Keske artsa diye bekliyordum ben. En azindan pazarlık yapıp 300 edecek eve 500 çeken vicdansızlara kazandirmazdim. Eger bu kredi paketi açıklanır ise ev alma hayalim suya düşer. Simdi listeme baktim ilk ev kredisi indirimi geldiğinde adam 60 bin zamlamis evi. Sonra da 2 ser bin indirmiş. Alsin evini.. Kendi otursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha Nisan’da başvurduğum ilk kredi değerlendirmede

• Konut kredisi için yazıyorum;
    200k yerine 180k ödenecek! Mevcuttan %10 indirimli.
    Araçlardaki ötv yi kaldırsa daha makbule geçerdi!

• Devlet bankasından kredi dağıtıp yandaş müteahhitlerin betonlarını aldırtmaktan başka bir şey yok ellerinde...
    Yıllardır böyle böyle bu günlere geldiler...Bakalım ne zaman duvara vuracağız bu kafayla?
  • Kredim yeni bitiyor tam insan gibi yaşar gezer tozarım bi süre diyorum son yılların en düşük kredi oranı veriliyor ben 1,09dan4 yıl önce çekmiştim kredimi, bu oranları görünce içim gidiyor bi yandan başka türlü biriktirmek imkansız

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.