Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

:::KAMPUSCELL'DE BEDAVA MESAJ BİTTİ:::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> :::KAMPUSCELL'DE BEDAVA MESAJ BİTTİ:::
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    175 Mesaj
    wallahi herkese aynı mesajlar gelmiş. ama arkadaşımın kendi yazdıgı bi msj saatler sonra hiç alakasız biri tarafından tekrar ona geldi... bayaga güldük bu işe........
    |
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj
    bugun turkcell den msj geldi gosterdiginiz yogun ilgiliden dolayı tesekkur ederiz kampusell li olmanın tadını cıkarin diye filan acaip sasirdm.once geyik msj zannetm.herhalde o kdr cok geyik msjlar dolastıkı ortada turkcell ben gercegini atiyim en iisi dedi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1009 Mesaj
    en çok mesajı kim yolladı ki burdan onu bir öğrensek turkcelle en fazla kim ...çidir öğrenmek lazım onu şimdiden tebrik ederim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    @Corleone...

Turkcell arzı pahalı yapmış olmakla beraber... Hisseleri alan halkın hiç mi kafası yoktu!

Bilmem kaç tavan yapar diye yatırım amaçlı olmayan alımlarda toplu battılar :)))).

Oh olsun!
    |
    |
  • Yarbay
    2470 Mesaj
    Walla ben 500 msjı geçtim hatta odada 1000 e yaklaşanlar vardı 24 saat sadece oturup mesaj attık manyakti :) benim favori mesajim biraz küfürlü kusura bakmayin : " *ikmek isteyip *ikemediğiniz biri mi var? vücut ölçülerini 9898'e yollayın, sizin yerinize biz *ikelim. *İKCELL"
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.