Şimdi Ara

Kampçılık ve Dağcılıkla İlgilenen Var Mıdır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
7
Favori
4.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zirve dağcılık heryerde var :) işte o grubu içinden sağlam adamları bulup iş yapıcaksın, diğer türlü çok kalabalık olunca kabak tadı veriyor, kimine daha eylenceli gelebilir ama ben sevmiyorum, bi adam ele başı gibi herkesi tanıyor hiçkimse birbirini tanımıyor o ele başının etrafında ne dicek diye bakarken zaten kamp bitiyor, pek insanlarla tanışamıyorsunda, benim hoşuma gitmiyor, açıkcası para kazanmak için yapıyorlar yani, eğer doğa yürüyüşüyse adı ve gerçekten gelme isteyen varsa birşekilde gelir, sen ulaşım için para topluyorsun, niye çevrndeki 1 -2 kişiyle gitmiyorsun? para kazanıcaksın çünkü ondan. yani durum bu :)
  • Tabi canım, onun yerine kendi kişilerini dahi toplayabilirsin ama bu insanları bulman için de bu tarz yerlere bir gitmen lazım ya da bu başlık vesile olur artık. Bakalım insanlar biraz daha toplansın da.
    Daha bir elin parmağını geçmedik.
  • kampı asıl bisikletle yapılanı var :) bence harika keşke fırsat olsa da denesek.
  • oda aynı şey ya, sadece daha uzak mekanlara gidebiliyorsun o daha bir başka oluyor :)
  • Bisikletin olayı ulaşımda değil mi ? Onu otostop ile de hallediyoruz biz tabi.
  • yapmayı canı gönülden istediğim birşey şu aralar bu başlık tutar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bisiklete yükleyip herşeyi yollara vurmak ardından kamp bence baya iyi olabilir :)
  • Aynen Huku kardeşim tutar umarım. Aslında işe başlayınca bir Tenere motor ile dediğini yapmayı düşünüyorum. Ya da memoli jip candır.
  • cereyanmühendisi kullanıcısına yanıt
    anladımda kendi kuvvetini kullanarak ulaşımı sağlamak fiziksel olarak hem daha iyi hem daha eylenceli :)
  • Geçen hafta dağ kampı yapan birisi olarak net söylüyorum, bence her ölümlünün bu olayı tatması gerekli.

Kampçılık ve Dağcılıkla İlgilenen Var Mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_C -- 9 Haziran 2016; 11:21:30 >
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Tabi ki ama iş hayatında o kadar zamanım olmayacak diye düşünüyorum. Hafta sonları kaçacaksın bir. Onun dışında sporu kampta da yapıyorsun zaten. Doğada boş durmuyorsun ki. Çevreyi gezmek, odunları toplamak, ateşle uğraşmak dahi. :D Şuan dediğim gibi tam öğrenci kafasında yaşıyorum kamplarımı. Bir de ben işin doğasındayım. Ulaşımı otostop ile sağlıyorum.
  • Hunter_C kullanıcısına yanıt
    hangi çadır sana ait :)

Böyle olucak işte abi yani insan sayısı yeterli
    hiç unutmam 2,5 saatte ateşi zor yaktık, kuru odun v.b. olmadığı için
  • Ilk baştaki Mavi olan benim. Quechua bu işin en iyisi bence. Ilk gün yağan yağmur çadırın kalitesini birkez daha anlattı zaten bana.
    Bu arada insan sayısı ayrıntına katılıyorum. Sayı ne kadar fazla olursa kamp o kadar eğlenceli güvenilir geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    benim fikrim tam tersiydi :) max 8 insan belki 10. En nefret ettiğimde ateşin başında enstrünman kullanmak yada kullananlar. Halbuki kendimdeçalıyorum flemenko tarzı, ağır ileri seviyedeyim üstelik. Am nefret ediyorum o ateş olayından, KM biz kampa geldik kampa. Neyse.

güle güle kullan çadır denk.
  • Hocam anladım ben seni. Aslında sayı konusunda aynı fikirdeyiz. Max 10 kişi iyidir.
    Müzik olayına gelirsek; Benim açımdan ateş başında akdeniz akşamları çalınmadığı sürece sıkıntı yok. :)
    Teşekkür ederim, iyi forumlar.

kamp bölgesinin etrafına boydan boya ip çekip çanlar takıyorduk , en azından birşey gelirse sesi duyup hazırlanmak için 10 saniyede olsa fayda ediyor D:
  • Hocam valla düşündük aynı şeyi ama çanları alan arkadaş çok küçük almış o yüzden vazgeçtik.

• Ya sayı, yer, gitar zevk meselesi gerçekten. Hatta anlık ruh hali bile diyebilirim. Ben kafam esti diye gece bir de çantamı toplayıp kafa dinlemeye gidebiliyorum. Bazen yalnızlık arıyorum doğada bazen şenlik. Şu ana kadar on kişiyi geçen kampım olmadı tabi ama yanındaki insanlar da önemli. Bu arada gitar enfes olabiliyor hocam. Klasikleşmiş diye ben de sevmezdim ama geçen tek gittiğim kampta bir tane gitarlıya denk geldim keyfi ayrı. :D Çadır konusunda Quechua işin en iyi değil tabi ki, Nortface ve Msr gibi markalara ayıp olur. :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.