Şimdi Ara

Kampanyadan Audi a3 1.6 tdi sportback aldım!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
2
Favori
59.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ30 A3'ten daha iyi bir araba diyen arkadaş ne içtiyse bende aynısından istiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: docburhan
    Yorumlara açığım.

Hayırlı olsun aracınız. Güle güle kullanın. Eklemek istediğim tek şey. Aracın Euroncap'den 4 yıldız aldığıdır. Audi'nin sağlamlığını övenler olmuş. Ancak bu kasa(2003) için pek geçerli değil. Sağlamlık durumu hangi model ve hangi kasa olduğuna göre büyük değişiklik gösterir. Her markada durum böyledir. Yine de Audi sağlam arabadır tabi ki genel anlamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurzweil

quote:

Yorumlara açığım.

Hayırlı olsun aracınız. Güle güle kullanın. Eklemek istediğim tek şey. Aracın Euroncap'den 4 yıldız aldığıdır. Audi'nin sağlamlığını övenler olmuş. Ancak bu kasa(2003) için pek geçerli değil. Sağlamlık durumu hangi model ve hangi kasa olduğuna göre büyük değişiklik gösterir. Her markada durum böyledir. Yine de Audi sağlam arabadır tabi ki genel anlamda.

şuanki araç çok rahat 5 yıldız alır 9 sene önceki a3 test edilen araç mutlaka fark vardır ama test edilmemesi AUDİ için büyük eksiklik

• Hayırlı olsun iyi makine ve fiyatı da gayet makul...

i30 ile A3 ü karşılaştırmaya kalkanlar olmuş iyi güldüm :D

BMW 1 serisi ile A3 sınıfının Fenerbahçesi ile Galatasarayıdır.
    Golf Beşiktaş olur.
    i30 Trabzonspor bile değil yahu Gaziantepspor Kayserispor ayarı ancak...

Gui demeyin o AC Milan :)
  • Siz gerçekten kafayı sıyırmışsınız.

Konuyu açan arkadaş, şu Hyundai'cileri sakın kaale alma. Sarhoş olmuşlar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

quote:

Yorumlara açığım.

şuanki araç çok rahat 5 yıldız alır 9 sene önceki a3 test edilen araç mutlaka fark vardır ama test edilmemesi AUDİ için büyük eksiklik

boş ve saçma yorumlara devam ediyorsun, insanlara zarar veriyorsun.

bu araba şimdi girse o kadar alır, bu kadar alır diye ahkam kesemezsin

AUDİ A3 euroncapten 4 yıldızlı, günümüz güvenlik standartının altında bir araç, gerçek bu.

bunun dışındaki yorumlar çocukça, cahilce yapılmış yorumlardır.

mesajın üslubunu bilerek sert seçtim, daha 10 gün evvel aynı konuyu uzun uzadıya açıkladığımda hatanı kabul etmiş "a3 5 yildiz olayi biri senin gibi acikladi ben olmazmi dedim " demiştin, ama görülen o ki aynı hamam, aynı tas devam ediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Briskhan

Hayırlı olsun iyi makine ve fiyatı da gayet makul...

i30 ile A3 ü karşılaştırmaya kalkanlar olmuş iyi güldüm :D

BMW 1 serisi ile A3 sınıfının Fenerbahçesi ile Galatasarayıdır.
    Golf Beşiktaş olur.
    i30 Trabzonspor bile değil yahu Gaziantepspor Kayserispor ayarı ancak...

Gui demeyin o AC Milan :)

Senin yaptığının ne farkı var? takımları karıştırıyosun ? sen hangi takımlısın birader? amacın nedir?..
  • alan arkadaşa hayırlı olsun fakat a3 ün yüzü çok çok eskidi artık şu anda dergi karşılaştırmalarında bile sırf bu yüzden düşük puan alıp rakiplerinin gerisinde kalıyor. 70 milyar bu arabaya para yatırmak mantıksız geliyor bana.

40-45 civarı 1.6 motor satarlarsa ancak düşünürdüm onun da heralde şu an kullandığım Golf V den tek farkı logosu ve çok hatırı sayılır olmayan detayları
  • hayirli ugurlu olsun harika bir arac almissiniz.Benim bir arkadasimda cam tavanli full paket bir araci 1.6 tdi stronic 75.000 tl fiyata aldi.Akillara zarar indirim var suan a3 lerde ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

quote:

quote:

quote:

Yorumlara açığım.

AUDİ A3 euroncapten 4 yıldızlı, günümüz güvenlik standartının altında bir araç, gerçek bu.

mesajın üslubunu bilerek sert seçtim, daha 10 gün evvel aynı konuyu uzun uzadıya açıkladığımda hatanı kabul etmiş "a3 5 yildiz olayi biri senin gibi acikladi ben olmazmi dedim " demiştin, ama görülen o ki aynı hamam, aynı tas devam ediyorsun.

BEN geçen konuyu çok iyi biliyorum neler yazdığını da şuan eminim hyundai i30 5 yıldız aldığı bir teste suanki satisi yapilan audi a3 her türlü 5 yıldız alır

Sadece sacma olan kisimm2003 yilindan beri neden teste arac gondermedi audi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 5 Nisan 2012; 22:11:13 >

• Çok kaliteli, donanımlı, sorunsuz, otomatik vitesli dizel bir araç almışsınız.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın....
  • başarılı bir seçim

hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

quote:

quote:

quote:

Yorumlara açığım.

BEN geçen konuyu çok iyi biliyorum neler yazdığını da şuan eminim hyundai i30 5 yıldız aldığı bir teste suanki satisi yapilan audi a3 her türlü 5 yıldız alır

Sadece sacma olan kisimm2003 yilindan beri neden teste arac gondermedi audi

Euroncap'ten düşük not aldığını düşünen markalar, araçlarını iyileştirip tekrar teste yollarlar. Bir aracın Euroncap testinin sayfasında bazen böyle notlara rastlarsınız. İşte "airbag'ini iyileştirdi geri yolladı" diye mesela. Aracını test edilsin diye gönderen bir marka, alabileceği en iyi notu aldığından kesin emin olur. Çünkü zaten göndermesinin sebebi güvenliğini kanıtlamaktır. Dikkat ederseniz her marka modelin testi yoktur Euroncap'te. Aracına güvenmeyen teste de göndermez. Kötü reklam olur yoksa.

Bu durum A3 içinde geçerli. 9 yıl önce test edilen araçla bugün satılan araç aynıdır. Zaten testi izleyince tüm airbaglerin var olduğu görünüyor. Bir de test sonucuna bakılınca özellikle sürücünün bacaklarının darbe aldığı görülüyor ki, bu bir şase zayıflığının göstergesidir, ve iyileştirme amaçlı yapılabilecek pek birşey yoktur. Ve ya yapılmamıştır.

İ30 5 yıldız alıyorsa A3 hayli hayli alır demek, yanlış bir yaklaşım olur. İ30, A3'ten 5 yıl sonra üretilmiş bir kasa. O yüzden daha yeni ve güvenlik odaklı bir şaseye sahip olması normal. Olmaz diye bir şey yok. Bununla birlikte araçların topladığı puanlara bakarsanız:
    A3- Ön:12, Yan:16, Direk:2 Toplam: 29 - 4 yıldız
    İ30-Ön:13, Yan:15.6, Direk:2, Em.Kemeri Uyarısı:3 Toplam: 34 - 5 yıldız

İ30 önden 1 puan daha iyiymiş, ama o bir puan 4 yıldız ile 5 yıldızın farkını oluşturmuş. Çünkü 2007 yılında aynı kasa İ30 testten 4 yıldız almış(önden 12 puanla) ve ertesi yıl kasayı iyileştirip tekrar gönderince önden 13 puan alıp 5 yıldız eşiğini geçmiş. A3'te bunu yapmadıkları için 4 yıldız olarak kalmış. Ama yine de ikisi de birbirine eşit güvenlikte araçlar denebilir aslında.

Bunun dışında A3'ün parça kalitesi tabiki de İ30'dan üstün. Sadece ikisi arasında tercih yapacak olsaydım, İ30'un 5 yıldızına bakmaz A3'ü alırdım. Zaten ikisi de sınıf itibariyle güvenlikte mükemmel değiller. En azından kalitenin içinde ölürdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurzweil -- 6 Nisan 2012; 0:40:59 >

• Yarın öbür gün i30 ile SLS AMG'yi bir tutarlarsa şaşırmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman 1453

Yarın öbür gün i30 ile SLS AMG'yi bir tutarlarsa şaşırmamak gerek.

Onu geçeli çok oldu.
  • Forum komikleşmeye başladı. Düne kadar Audi'yi Mercedes-Benz ve BMW'nin yanında premiumdan saymayan elemanlar bugün A3 gibi bir aracı premium diye önümüze sunma gayretindeler. İşinize gelirse premium, gelmezse süslü VW. Ehehe.

Çok güldürüyorsunuz da farkında değilsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipmail123

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman 1453

Yarın öbür gün i30 ile SLS AMG'yi bir tutarlarsa şaşırmamak gerek.

Onu geçeli çok oldu.

Geç kaldık desene
  • Kampana devam ediyor mu? Devam ediyorsa ne kadar surecegine dair bilgi var mi acaba?
  • Audi A3 1.6 Hitler+LPG mükemmel seçim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

Kampana devam ediyor mu? Devam ediyorsa ne kadar surecegine dair bilgi var mi acaba?

Araç oldukça kampanya bitmez,malum yeni kasa geliyor.
    Sıkıntı istediğin gibi araç bulmak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.