Şimdi Ara

Kampanyadan Audi a3 1.6 tdi sportback aldım!! (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
2
Favori
59.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yakit gostergesinde 100 km de kac lt yaziyor bilgilendirirmisiniz arkadaslar 4,1 falan deniyor ama dogrumu meraktayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: docburhan

Audi a3 sportback 1.6 tdi stronic
    Beyaz atracction paket fakat araç kampanyalı olduğu için üstünde xenon plus, ipod bağlantısı, park mesafe, 16 inç çelik jant, çok fonksiyonlu direksiyon var. Kasa değiştiğinden dolayı fiyatı indirmişler.
    ilk kez a3 kullanacağım, golf fiyatına yakın , bu kasayı yeni kasadan daha çok beğendiğim için tercih ettim.
    Yorumlara açığım.

Daha once bir cok kez yazdim suanda cok guzel indirim var alinacak en iyi c sinifi hb arac

Arac hayirli olsun ne kadara geldi

bencede kampanyada olup alinabilecek en iyi arac

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Gayet güzel bir tercih yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_ozi

quote:

Orijinalden alıntı: kervangecmez

Arkadaslar selam,

A3 kampanyasina bende gonul kaptiranlardanim. Acikcasi golf highline ararken kendimi A3 yaninda buluverdim.

A3 Sportback 1.6 TDI 105 hp Attraction S tronic
    Standart donanima ek sunlar var ustunde;
    Dynamic Paket
    Progressive paket
    Open Sky tavan sistemi

Bu arac icin alabildigim en iyi teklif 32400 Euro oldu. Euro 2.20 desek 71280TL

Gelelim benim favorime;

A3 Sportback 1.6 TDI 105 hp Ambition S tronic
    Standart donanima ek sunlar var ustunde;
    NOT: Audi nin sitesinden A3 un paketlerinin icerigine bakmaya gidin ve ambitionda olmayan herseyide tikleyin. Arac bu sekilde dolu.
    Bu doluluga ek olarak sunlarda var...
    Dynamic Paket
    Progressive paket
    Open Sky tavan sistemi
    Direksiyondan vites degistirme olayinida eklettim (300 Euro)

Bu arac icin ise aldigim en iyi teklif 34800 Euro! 2.20 den 76560TL (Normaldeki fiyati 43516 Euro)

Yukarda yazan arkadas 71 kusur teklif almis ama cam tavan zaten 2500euro buna ek f1 vites 300 euro..Arkadasin teklif bunlarsiz 3 asagi 5 yukari benzer teklifi almis.

Yollarda gorusuruz artik. Ambition siparisini verdim :)

Öncelikle hayırlı olsun;

Gecen gun bu topige yazdigim sekilde aracimi sattim.
    Audi A3 1.6 tdi ambition s-tronic
    Dynamic ve progressive paket
    Aracin uzerinde kaucuk paspas-bagaj havuzu-krom egsoz ucu mevcut...

Fiyat:32.350 euro+650 tl
    1.000 tl kaporayi odedim...
    Arac ay sonunda teslim...

arac ile gelen aksesuar zorunlu tutuldu...bu durum normal mi?
    Sizce aracin fiyati nasil?
    Bir onceki aracimda F1kumanda vardi;hic kullanmadim diyebilirim...
    Open sky istiyordum ama fiyat sisecegi icin dusunemedim...
    Herkese hayirli olsun...

Bahsedilen donanimlarla paket halinde araclari getirip satiyorlar zaten o donanimlar olmasa kolay kolay eski kasayi ne kadar indirsede satamazlar kanimca.
    Cam tavansiz ve f1 kumandasiz fiyatiniz 3 asagi 5 yukari ayni teklife geliyor.
    Sahsen benim arac ekimde teslim oldugu icin beklemeye devam edip daha iyi bir tercih var mi diyede bakiniyorum.
    Nissan qashqai dolusuymus, tiguan 1.4 122 ps mis her birseyi inceledim.
    Hatta bu haftasonuda test suruslerine gidiyorum.
    Bu fiyata sahsen daha iyi bir tercih ben bulamadim. Tiguan 2013 te satisi...Su anda arac yok deniyor.
    Nissan desen ozel hissettirmiyor ama aklimda kalmasin diye deneme surusune kesinlikle gidecegim.
    A3 u bu modellerle karsilastirmiyorum sadece ayni fiyata alinabilen tum modelleri eliyorum kendimce.
    Yanlis anlasilip forumda sacma sapan noktalara gitmesin :)

Simdilik A3 siparisimi iptal ettirtecek bir secenek bulamadim.

Aldiginiz fiyat guzel ama dis gorunus ve aracin basikligini az biraz ferahlatan cam tavansiz almayin derim.
    Ben pisman olurdum sahsen.

34800-2500(cam tavan)-300(F1 vites)=32000 euro ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kervangecmez -- 3 Eylül 2012; 14:02:55 >
  • A1 düşünüyordum çok ufak olduğu için vazgeçtim. A3'ü şimdi almak mantıklı olur mu? kasım aralık gibi daha düşer mi?

A3 Sportback 1.4 Turbo FSI 125 Hp Attraction S tronik Scuba mavisi Open sky tavan sistemi progressive paket için 67 bin tl fiyat aldım.

A3 Sportback 1.6 TDI 105 hp Ambition Stronik Dynamic ve Progressive paket için 76 bin tl dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war -- 12 Eylül 2012; 17:59:29 >
  • a3 almadan önce i30 a bakderim

işin şakası bi yana a3 le i30 u karşılaştıran arkadaşlar var tabi olmasa olmaz. a3 ü tek geçerim o fiyatlara alınabilecek en iyi hb araç bence... ama sıfır alacak arkadaşalara önerim çok daha düşük fiyata az kullanılmış bir araç almalarını tavsiye ederim. sonuçta bayi den çıktıktan 1 km sonra o araçta artık bir ikinci el.
  • Audi A3 Sportback 1.6tdı Attraction önümüzdeki hafta teslim alacağım. İki donanım paketi ve hız sabitleyici dahil.
    paylaşmak istediğim fikir ise Audi A3 alacak arkadaşların ambition almamaları yönünde çünkü jant ebatından dolayı içeri çok ses alması ve kasislerde keyifli bir sürüş vermemesi.
    bu benim nacizane fikrimdir.
    Konu başlığını açan arkadaşa da hayırlı olsun güle güle kullan.
    bu arada İ30 ne ben bilemedim :)
  • arkadaşlar daha ust sınıf araç alacagımdan dolayı 2011 model 37500 kmde audı a3 1.4 tfsı attractıon çok sevdıgım arabamı satıyorum ılgılenen arkadaraslar benımle ırtıbat kurabılırler 53000 tl ye bırakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahraul

arkadaşlar daha ust sınıf araç alacagımdan dolayı 2011 model 37500 kmde audı a3 1.4 tfsı attractıon çok sevdıgım arabamı satıyorum ılgılenen arkadaraslar benımle ırtıbat kurabılırler 53000 tl ye bırakıyorum

0'ı kaç para ki 2 yıllık arabaya 53 istemişsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • docburhan D kullanıcısına yanıt
    Hocam arac 1 depo ile kac km gıdıyor?Aynısı bende var ama 700 km den fazla yapmıyor.Cok yumusak kullanıyorum ve trafige gırmemeye calısısyorum.
  • Audilerde yeni kampanya var mi? 1.2 TSI ne civarda bayilerde?

• Dentex Dentex kullanıcısına yanıt
    Bimişsin kardeş şuan bu araçlar sıfır fiyatlarına satılıyor vay halimize

• Konunun eski oldugunu farketmedim, 67 bin lirayi gorunce sok olmustum. Sonradan farkettim. Simdi 200 bin lira

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.