Şimdi Ara

Kampanya ve Tanıtım Forumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ziyaretçilerin kolayca profil açıp affiliate kampanyalarını ve site linklerini paylaşabilecekleri bir forum sayfasıhazırladık.
    Domain adı eskiden başkası tarafından başka amaçlarla kullanılıyormuş. Ölmüş bir alan adını tekrardan canlandıracaz .İlginç işler bizim işimiz.

http://affilicity.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasim Öztn -- 5 Eylül 2017; 14:21:59 >

• keşke sitenin geçmişini araştırsaydın google'da aratınca baska baska şeyler çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisnu

keşke sitenin geçmişini araştırsaydın google'da aratınca baska baska şeyler çıkıyor

Evet ilginç ama site sahibi devam edecek. Affiliate satış ile para kazanmak isteyen insanlar için yeni bir kazanç kapısı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasim Öztn

quote:

keşke sitenin geçmişini araştırsaydın google'da aratınca baska baska şeyler çıkıyor

Evet ilginç ama site sahibi devam edecek. Affiliate satış ile para kazanmak isteyen insanlar için yeni bir kazanç kapısı olacak.

Ne yani para mı dağıtacaksınız?
  • quote:

quote:

quote:

Hayır affilicity.com kampanyasını tanıtmak isteyenlere bedavaya tanıtım ve forum yazısı yayınlama hizmeti veriyor. Yani tanıtıcı yazını yayınladın diye hemen uyarı almıyorsun ya da siteden banlanmıyorsun. üye ol ister yorum yap fikrini belirt ister ürünlerini tanıt. Affiliateden kastın elinde refli linkler olup da yayınlayacak yer arayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak. sen de gir profil oluştur. varsa refli linklerini bir tanıtım yaısıyla paylaş. site açmadan online satış yap. Para da ödeme. Hepsi bu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır affilicity.com kampanyasını tanıtmak isteyenlere bedavaya tanıtım ve forum yazısı yayınlama hizmeti veriyor. Yani tanıtıcı yazını yayınladın diye hemen uyarı almıyorsun ya da siteden banlanmıyorsun. üye ol ister yorum yap fikrini belirt ister ürünlerini tanıt. Affiliateden kastın elinde refli linkler olup da yayınlayacak yer arayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak. sen de gir profil oluştur. varsa refli linklerini bir tanıtım yaısıyla paylaş. site açmadan online satış yap. Para da ödeme. Hepsi bu

Nasıl yani anlamadım? rerli link ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisnu -- 10 Eylül 2017; 15:26:13 >

• pisnu P kullanıcısına yanıt
    Refli link sonunda ?ref="referans adı" şeklinde ekler olan linklerdir. Online satıi yapan siteler bazen kendilerine müşteriler getrimeleri ve online satış yapmaları karşılığında dijital pazarlamacılara komisyon verir. Sizin aracılığınızla satılan ürünlerden komisyon kazanırsınız. Buna affliate marketing denir. Satış ortaklığı programı. Ortaklık alacağınız site ile anlaştıktan sonra sitede satılan ürünlerin linklerinin sonuna referans adınızı ?ref= diye ekleyerek ya da sistem tarafından otomatik olarak oluşturtarak elde ediyorsunuz. Sonra bu liki, sosyal medyada, web sitenizde bir yazı içnde ya da bir reklam görseline link vererek dağıtıyorsunuz.

İnsanlara ulaştırıyorsunuz. Biri bu linke tıklayıp ortağı olduğunuz siteye gelip de ürün satın alırsa siz de anlaştığınız yüdeyi alıyorsunuz. Başlangıçta uğraştıran bir iş. Linklerini insanlara ulaştıracağınız satıl kanallarını iyi seçmeniz ve uygun bir şekilde yerleştirmeniz geerekiyor. Anca bir süreden sonra size sadece arkanıza yaslanıp satışlardan gelen paraları saymak kalıyor. Özellikle Ek gelir elde etmek için ideal bir yöntem ama dediğim gibi başlangıçta biraz zorluyor.

Eğer trafiği yüksek bir web sayfanız ya da geniş kitlelere ulaşabilen bir sosyal medya hesabınız yoksa online satış ortaklığından para kazanmanız biraz zor. Genelde bu işe girenler linklerini forum sayfalarında dağıtmak istiyorlar. Ancak buna da çoğu forum moderatörü izin vermiyor.http://affilicity.com bu noktada affiliate marketing yapmak isteyen kişilere yardımcı oluyor. Refli inklerinizi ve tanıttım yazılıarınızı kolayca yayınlayabiliyorsunuz. Ayrıca diğer firmalar neler yapıyor. Affiliate satış imkanı sunan hangi firmalar var? öğrenebiliyorsunuz. Amacaımız tümüyle bundan ibaret.

• Rasim Öztn kullanıcısına yanıt
    bu kadar çok yazıyı okuduktan sonra bana br aydınlanma geldi. tünelin sonundaki ışığı görüyorum sandım
    Sanırım biraz abarttım
    Eğer yazar olarak katılmak istersen bilgilerini pm at seni moderatör yapalım ışığı daha net görürsün :)
  • Kullanıcılar başka yerde yazdıkları yazıyı buraya da yapıştırırlar kopya içerik denizine döner siten
  • draguthleon kullanıcısına yanıt
    Eğer yazılarının Google'da üst sırada çıkmasını istiyorlarsa SEO'ya uygun tanıtım yazısı yazmalılar. Çok kopya içerik olduğunda da zaten içeriklerde düzenleme yaparız.
  • Rasim Öztn kullanıcısına yanıt
    O kadar içeriğe yetişemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguthleon

Kullanıcılar başka yerde yazdıkları yazıyı buraya da yapıştırırlar kopya içerik denizine döner siten

Aynen katılıyorum. internetten artık bişey satacaksan yazdığın tanıtım yazıları da orijinal olmalı. yoksa internetten para kazanman zor.
    Google Fred algoritması özellikle bu tarz sitelerin ve aşırıs seo optimizeli sayfaların sıralama kaybetmelerine sebep oldu. Dikkatli ılmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguthleon

Google Fred algoritması özellikle bu tarz sitelerin ve aşırıs seo optimizeli sayfaların sıralama kaybetmelerine sebep oldu. Dikkatli ılmak lazım.

Tanıtım yazısını içinden geldiği gibi kendi cümlelerinle yazacaksın. 10 15 yazı yazdıktan sonra yazı yazmak çok daha kolay gelir.
    Yaww o kadar da abartmayın aş romanı mı yazıyonuz?
  • quote:

Yaww o kadar da abartmayın aş romanı mı yazıyonuz?

• forumun içi reklamcılarla dolmuş yakında patlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.