Şimdi Ara

Kampanya tekrar başladı Network takımlar 231 tlden cardfinansla 191 kargo da bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
4.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düşük belden kastım ağ kısmının kısa olması anlayana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilker.ilker kullanıcısına yanıt
    52 beden aldım ben aynı boy ve aynı kilo için:) gardroptaki takımlarım hep 52:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ddurusu

Isim geregi devamli takimelbise kullaniyorum. Networkte cok tercih ettigim bir marka. Gercekten kesimi ve kumas kalitesi cok iyi. Bu fiyat saka gibi. Kendi bedenimi bu markada bildigim icin bir iki kez kendi sitesinden uygun fiyata aldim. Pacalarini ucretsiz magazasinda yaptirdim.Arkadas kol boyunu da ucretsiz yaptirdi. Kargo cok duzenliydi hic giyilmemis ve kirismamisti. Tavsiyem 88/8/4 kumasi tercih etmenizdir. 8 poliyamid kumasa saglamlik verir ve hemen kirismasini engeller. Elastanda esneklik verir. 88 yun orani da yeterince havalanmadini saglar ve komfor verir.

Yazdım bunu bi kenara 88-8-4. Bu zamana kadar hiçte dikkat etmiyordum. %100 plastik ürünü takım elbise de almıyordum ama yün oranı %60 ı geçsin yeter diyordum ama bu saatten sonra daha seçici olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Bende teble aldım bir takım. Sizin mesajınızla. 200 tl üstü için 25 paracık anında geldi hopi hesabıma. Teb için de 31 ocak da gelecekmiş.

ne yapmamız gerekli teb kartı ile direk işlem mi yapıyoruz sadece hocam
  • umarım kırışık buruşuk esksik ürün göndermiyorlardır yoksa uğraşıcaz.
  • http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13474870/42034/network-takim-elbise

Şu modelden altım bir tane CardFinans vardı 200 tl'ye geldi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • mmert02 kullanıcısına yanıt
    Hocam önce teb 4616 ya mesaj atıp kayıt olmanız gerekiyor. Hopide ve bankada aynı numalarla olmalıymış.

Kampanya Şartları

Kampanyaya katılmak için Türk Ekonomi Bankası A.Ş.(TEB) kartınızın olması ve "HOPI" yazıp 4616'ya SMS göndermeniz gerekir.

Kampanya 14/12/2015- 17/01/2016 tarihleri arasında Hopi üye işyerlerinde Hopi kullanıcıları (Hopi'liler) tarafından TEB kredi kartı veya banka kartları kullanılarak ve Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya süresi içinde toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopi kullanıcıları 1 kez 25 Paracık kazanacaktır.1 Paracık, 1 TL değerindedir.

Kampanya sadece Hopi'deki kullanıcılık ve TEB'deki müşteri cep telefon no aynı olan Hopi kullanıcıları için geçerlidir.

Kampanya şartını yerine getirmiş Hopi kullanıcılarının Hediye Paracıkları 31/01/2016da Hopi hesaplarına yüklenir ve bu tarihten itibaren Türkiye'deki Hopi üyesi iş yerlerinde geçerli Paracık kullanım kampanyaları şartları dahilinde ve en geç bir yıl içinde kullanılabilir.Hopi ve TEB bu zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Hopinin ödül puanı Paracıklar,1 Paracık 1 TL değerinde kullanılır.Hopi iş yerleri, ürünleri ve/veya alışveriş bedelleri ve/veya kampanyaları itibariyle kullanım için farklı esaslar ve değerler uygulanabilir,bazılarında geçerli olmayabilir ve iş yerlerince aksi açıkça ilan edilmedikçe diğer indirimleri,kampanyaları ile birleştirilemez.Hopi Paracık kullanım kurallarını değiştirebilir,uygulamayı sonlandırabilir.

Hopi Kullanıcısı ve TEB kredi kartı veya banka kartı hamili olan kişiler kampanyaya en fazla 1 kez katılabilir ve sadece 1 kez 25 hediye Paracık kazanabilir.

Kampanyadan haksız yollarla kazanç elde eden katılımcı/Hopi üyesi işlemleri tespit edilmesi durumunda,Paracıkları Hopi hesaplarına geçmiş olsa dahi iptal olunur. Genel olarak,Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla Paracık'a hak kazanılamaz/kullanılamaz.

Kampanyadan kazanılan Paracıklar Hopi üyeleri ve TEB kredi kartı veya banka kartı müşterileri arasında transfer edilemez,hiçbir yerde,hiçbir surette kısmen/tamamen nakite çevrilemez,başka bir kişiye devredilemez,parasal karşılığı istenemez.

Hopi Kullanıcıları tarafından ilgili SMS ve diğer mesajlara hiç veya süresinde bakılmaması,her türlü yetkisiz erişim vb.hallerde TEB-Hopi bu sebepten kaynaklı problemlerden,kayıp,zararlardan hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Hopi mobil uygulaması kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre cihaz kullanıcılarına aittir.

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Mankende 1.90 boy var, kilo 82. 48 beden almış.
    1.76 ve 80 kg civarında olan bence 1-2 beden yukarı almalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: eddy

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13474870/42034/network-takim-elbise

Şu modelden altım bir tane CardFinans vardı 200 tl'ye geldi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Bu model çizgili mi yoksa bana mı öyle geliyor? Çizgiler çok belli olur mu?
  • Hocam bende bir takım alacağım ama sorularım var.
    öncelikle şu modeli beğendimhttp://www.morhipo.com/kampanya/detay/13474870/42034/network-takim-elbise
    bana gider mi ?
    Evde iki adet Ykmden alınan (men club) ceketler var onların bedenlerine bakınca 48/4 görüyorum, buradaki ürünlerde de 48/6 var onu mu almalıyım. Yardımcı olur musunuz ?
    Yaşım 17, Vücut ölçülerim : 172cm 73 kg.
    teşekkürler
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    4 drop daha göbekli arkadaslara ıyı olur. 6 drop daha ıyı olabılır. O takımları giyin düğme kapanıp boşluk kalıyorsa 6 drop alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Desen : Düz Renk / Desensiz olarak yazılmış hocam sadeye benziyor kılcal desenler olur olsada belli olmaz
  • teşekkürler.
  • +1 aynı fikirdeyim.

• Mesleği gereği takım giyen hangi marka-beden in bedenime uyum sağlayacağını bilen biri olarak siparişlerimde sıkıntı yaşamıyorum
    Sizin gibi Birkaç arkadaşın İnternetten alınmaz fikrine katılmıyorum şimdi bu takımı indirimlerle birlikte mağazadan bu fiyata alabilecekmisiniz ? alamayacaksınız. ha olmadı zaten gidilir mağazadan ykm veya boyner mağazasından değiştirilir.Uyumlu beden seçilir bu zahmete de değermi değer tabiki..
  • Bende bundan bir adet 46/6 aldım 199 tl, 6 tl de avantajixten gelir 3 taksitle:) Bakalım nasıl olacak :)

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13474870/42034/network-takim-elbise
  • 4N ve 4K beden ölçülerini açıklayabilecek birileri var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Mankende 1.90 boy var, kilo 82. 48 beden almış.
    1.76 ve 80 kg civarında olan bence 1-2 beden yukarı almalı.

O manken olculerini baz almayin. Kafadan salliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

4N ve 4K beden ölçülerini açıklayabilecek birileri var mıdır?

daha kısa kol boyu kısa boylu göbekliler için :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.