Şimdi Ara

MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
10
Favori
22.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekdellal

5 kg eve, 5 kg'da memlekete aldık. 115'er TL'ye geldi yanlış hatırlamıyorsam. çok tşk.

Hangi baldan aldınız hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

quote:

5 kg eve, 5 kg'da memlekete aldık. 115'er TL'ye geldi yanlış hatırlamıyorsam. çok tşk.

https://balgurmesi.com/anavarza-bal-teneke-cicek-bali-5-kg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün tekrar sipariş verdim 4 kg çam balı. Cidden güzel kampanya oldu, ayrıca konu sahibine teşekkürler haber verdiği için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

quote:

https://balgurmesi.com/anavarza-bal-teneke-cicek-bali-5-kg

Biraz kararsız kaldı hangi balı almak konusunda :)
  • sms - son gün yarın.
  • arkadaşlar ben de 5 kg çiçek balı sipariş etmiştim. geldi yiyoruz ama farklı bir tat ve aroması var. çok alışkın olmadığım bir tat ve eski aldığım ballara göre daha sıvı ve akışkan. acaba farklı çiçeklerden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama damak tadıma tam uymuyor.
  • Arkadaşlar stamina ürününü kullanan oldu mu ? normalde de 34-36 fiyatı 3 adet indirimle 88 e geliyor günde bir çay kaşığı yicem aylarca gider diye düşünüyorum fakat değer mi?

ve bu geçen sene bimde 14tlye satılmış bu nasıl bir fiyat artışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoniimm -- 15 Şubat 2018; 17:12:43 >
  • paylaşan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. 2 tane 5 kiloluk çiçek bal aldım. benim siparişimden sonra stok bitti :D

toplam 232 lira para ödedim. kilosu 23 liraya geliyor. kaçırmayın derim.
  • 4 kg kekik balının tadı güzel

• dün mail ile kargo takip no istedim, bugün sabah arayıp bildirdiler.

bal henüz ulaşmadı ama firmanın bu tutumu baldan daha tatlı bence.
  • Gurme Keven-Kekik ile 4 Kg Keven-Kekik arasında tad farkı var mıdır?
  • Kampanya bitti, bal severlere afiyet olsun. Ilerde yeni kampanyalar olursa yine bu konuyu aktif ederim artik. Cok fazla yazisma oldu cunku..

• İlk defa keven kekik balı aldık çiçek balından bir fark göremedik hem tat hemde koku olarak,Kekik kokusu veya tadı yoktu.

• Damak tadi tabi, kekik kokmasi beklenemez balin :) Yalin yenildiginde tad olarak mevcut, en azindan bizim icin.

• Dört kiloluk çam balım bugün ulaştı. Daha öncede bu markayı almıştım. Kavanozdaki baldan farkı yok. Daha fazla alsaymışım diyorum. Tekrardan kampanya bekliyoruz. 😀

• Yeni Kampanya:

Balgurmesi.com'da, Anavarza keven kekik , narenciye, lavanta gibi bir çok ürünün olduğu GURME kategorisinde geçerli özel bir hediye çeki var, cuma gününe kadar geçerli. 100 TL ve üzeri siparişlerde geçerli %20 indirim saglayan hediye çeki kodu : GURME20

MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 9 Nisan 2018; 11:17:30 >
  • Gurme ürünler bana pahalı geliyor. Çiçek veya çam balında olsa 4-5'er kiloluk birkaç tane sipariş verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 9 Nisan 2018; 12:16:50 >
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    Firmanin internet sitesindeki numaradan ulasip bir sorun isterseniz. Diger ballar icin kampanya olur mu olmaz mi diye. Bana gelen mesajda GURME yaziyordu.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı mesaj geldi, açıkça gurme diye belirtmişler. Ben belki bu forumu okuyorlardır diye öyle bir yorum yazdım, değerlendirmeye alabilirler.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.