Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
12
Favori
23.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişi verdik 404FFC28 sipariş numarası

çek gelince ikinci siparişi de geçeriz artık ;)
  • 7D1C26A5 ben de sipariş geçtim. Çek de eklerseniz sevinirim
  • 0D6C2D62 ben de sipariş geçtim. Çek de eklerseniz sevinirim
  • Sipariş geçtim ben de, bakalım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 4 Aralık 2017; 14:17:37 >
  • sipariş numarası:FC6AC3E8 çeki bekliyorum:)
  • Merhaba.
    3A74FB0A sipariş numarası ile ilk siparişimi geçtim.
    Badem ve çek kampanyanız sürüyorsa unutulmayayım lütfen.
    Hayırlı işler.
  • bu çekin olayı nedir? sitesinde mi kullanılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

DUYURU!

Saygıdeğer DH Forum Üye ve Ziyaretçileri,

Alışveriş tutarı ne olursa olsun bütün siparişleriniz 23 TL'lik indirim çeki eklenerek kargoya teslim edilecektir.

Bu uygulama yeni verilecek siparişler içinde geçerli olup,

Elazığ Valiliği desteğiyle Ankara'da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri için bütçelendirilmiş basılı çekler tükenene kadar devam edecektir.

Saygılarımızla

BAsılı gönderdiğiniz bu çekler sitenizdeki alış-verişlerde mi kullanılabiliyor? yoksa başka türlü mü?
  • sipariş nolarınızı ve sorularınız için iki de bir yukarılamayın şu konuyu.. herif cevap dahi vermiyor, unutmuş gitmiş açtığı konusunu.. siz sipariş no yazmayınca sanki göndermekeyecek, çok lüzumsa ö.m gönderin kendisine daha iyi
  • Sipariş No : 6628C6CB

Siparişleri verdik. Hediye çekiyle de başka ürünlerin tadına bakalım :))
  • şu anda muhtemelen siparişleri yetiştirmeye çalışıyorlar. o yüzden buradaki sorulara yetişemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkansevindik

3 aralıkta verilen siparişlere eklenecek mi?bir de mesajıma cevap vermediniz.bi bakabilir misiniz?

Bütün siparişlere eklendi Hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

DUYURU!

Alışveriş tutarı ne olursa olsun bütün siparişleriniz 23 TL'lik indirim çeki eklenerek kargoya teslim edilecektir.

Elazığ Valiliği desteğiyle Ankara'da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri için bütçelendirilmiş basılı çekler tükenene kadar devam edecektir.

Saygılarımızla

BAsılı gönderdiğiniz bu çekler sitenizdeki alış-verişlerde mi kullanılabiliyor? yoksa başka türlü mü?

Hocam Merhaba,

Alışveriş tutarı ne olursa olsun bütün siparişlerde 23 TL'lik indirim çeki eklenerek kargoya teslim edilmektedir.

Gönderilen çekler Elazığ Valiliği desteğiyle Ankara'da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri için bütçelendirilerek basılmış çekler olup son kullanım tarihi 31.12.2017 dir.
    www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr den verilecek 98 TL üzeri siparişlerinizde 23 TL indirim olarak yansıtılmaktadır.

Yani 98 TL lik sipariş sepeti oluşturup çek kodunu eklediğinizde 75 TL ye düşmektedir. Ayrıca 23 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo kampanyası ile birlikte kullanılabilmektedir.

• Sipariş No: 942FC2A1

Şiparişimi verdim ürünleri ve hediye çekini bekliyorum..Hayırlı İşler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hurmalar bıldırki mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

DUYURU!

Saygılarımızla

Hocam Merhaba,

Alışveriş tutarı ne olursa olsun bütün siparişlerde 23 TL'lik indirim çeki eklenerek kargoya teslim edilmektedir.

Gönderilen çekler Elazığ Valiliği desteğiyle Ankara'da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri için bütçelendirilerek basılmış çekler olup son kullanım tarihi 31.12.2017 dir.
    www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr den verilecek 98 TL üzeri siparişlerinizde 23 TL indirim olarak yansıtılmaktadır.

Yani 98 TL lik sipariş sepeti oluşturup çek kodunu eklediğinizde 75 TL ye düşmektedir. Ayrıca 23 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo kampanyası ile birlikte kullanılabilmektedir.

peki ben bugün 2 adet sipariş verdim.biri 51 tl.öbürüde 26 tl.o zaman bana 2 adet 23 tllik çek gelmesi gerekiyor.doğrumu anlamışım.

• GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Köpük orcik yok hocam stokta gözükmüyor ne zaman gelir 40 TL olan.

• Çıtır leblebi n11 mağazanızda olmasına rağmen kendi sitenizde neden yok?

Bu arada fiyatlarda aman aman birşey yok, niye bu kadar popüler oldu ki. İran hurması zaten 5-6 tl arası satılıyor
  • salep var mı?
  • online pos cihazınız gıda olarak mı geçiyor ayrıca hangi bankanın hocam?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.