Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
12
Favori
23.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sipariş No E51B4837

İyi çalışmalar..
  • çeki kullanmayacak olan varsa alabilirim
  • Kargo 4 günde geldi :(( Hurmalar güzel, fıstık ve helva idare eder
  • Ürünler çok taze . @GURBUZLER her zamanki gibi . İlk alışverişim değil son da olmayacak. Hakan Bey ayrıca çok teşekkür ederim . 🎁 . İşyerindeki arkadaşlarımın da siparişleri olacak hafta içi . Hayırlı , bol bereketli işler dilerim . Tekrar çok teşekkür ederim.

Kampanya Sona Ermiştir
    [/url]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 8 Aralık 2017; 19:23:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar,
    fazla çekinizi verirseniz çok sevinirim. teşekkürler.
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hurmanın tarihi geçmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşımınız için teşekkür ediyoruz. Size zahmet tarih etiketi sorunlu olan paketteki ürünleri kontrol edip ve mümkünse resimlerini iletebilirmisiniz.

Geçmiş tarihli bir ürün ise ürünün mutlaka bozulmuş olması gerekiyor. Çünkü soğuk zincirde muhafaza edilmiş olsalar bile bozulmamış olması imkansız.

İlk defa karşılaştığımız bu olayı Etiketleme hatası olarak değerlendirmeden önce emin olup çözüme kavuşturmak istiyoruz.
  • Merhaba , benim kargo hala gelmedi sipariş verelim 2-3 gün oldu , ne durumda acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

Merhaba , benim kargo hala gelmedi sipariş verelim 2-3 gün oldu , ne durumda acaba

Sipariş numaranızı iletebilirseniz hemen kontrol ettireyim Hocam. Ortalama saat 15 e kadar gelen siparişlerin tamamı aynı gün kalanlar ise en geç ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Paylaşımınız için teşekkür ediyoruz. Size zahmet tarih etiketi sorunlu olan paketteki ürünleri kontrol edip ve mümkünse resimlerini iletebilirmisiniz.

Geçmiş tarihli bir ürün ise ürünün mutlaka bozulmuş olması gerekiyor. Çünkü soğuk zincirde muhafaza edilmiş olsalar bile bozulmamış olması imkansız.

İlk defa karşılaştığımız bu olayı Etiketleme hatası olarak değerlendirmeden önce emin olup çözüme kavuşturmak istiyoruz.

bende sorun yoktu. diğer arkadaşın resminde farkettim, onu yazdım

• Hurmanin yaninda karisik cerez super aldim. Hurmaya laf yok ama kuruyemis 5 para etmez. Antepler kucuk kapali. Leblebi ve ici gecmis cekirdek bol. Bademler yarim ve tadsiz. Fistik ve findik iyi. Paketlerde dugunde sunnette kuruyemislerle ayni.

Orcik badem sekeri peynir guzel ama

Bir daha asla kuruyemis almam

• GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    3C9E792 hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Hurmanin yaninda karisik cerez super aldim. Hurmaya laf yok ama kuruyemis 5 para etmez. Antepler kucuk kapali. Leblebi ve ici gecmis cekirdek bol. Bademler yarim ve tadsiz. Fistik ve findik iyi. Paketlerde dugunde sunnette kuruyemislerle ayni.

Orcik badem sekeri peynir guzel ama

Bir daha asla kuruyemis almam

birebir katılıyorum.

sadece benim antep fıstık güzel çıktı. tam bir fiyat/performans ürünü. yine alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

3C9E792 hocam

Numara sistemimizde kayıtlı görünmemektedir. Yanlış veya eksik iletmiş olabilirmisiniz acaba
  • Bu orcikin dışı lokum gibi bisey mi yoksa sert mi neyden yapılıyor

• KARGO TAKIP NO: PP902311

Mesaj geldi kargo yok ortada

• Bu üçüncü siparişim oldu.Tokat/Zile'den selamlar kardeş.
  • 5AEFFAD3 nolu siparişim Gülseren güneş diye birine teslim edilmiş görünüyor. Kargo takip numarası yanlış yada yanlış adrese gönderildi ürün. O kadar zamandır online alışveriş yaparım ilk defa böyle bir olay yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Paylaşımınız için teşekkür ediyoruz. Size zahmet tarih etiketi sorunlu olan paketteki ürünleri kontrol edip ve mümkünse resimlerini iletebilirmisiniz.

Hurmalar son kullanim hep boyle mi?Biraz fazla alacaktim.

• Gelecek hurmalar tüketim tarihi nedir? Yakın bir zaman yada geçmiş ise kargoda almadan iade edeceğim 3 kilo aldık hurmayı

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.