Şimdi Ara

(kampanya sona erdi) Turkcelle yeni gelenler, 6 ay boyunca 1gb hediye kodlar burada. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
7.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaşalr her 6 ay boyunca 1 gb alabilmek için faturasızlarda her 20 tl ve üzeri paket yüklenmelidir diyor paket yükleme işlemi her ay yenilenme ile olmyacakm ı sen mi yüklemen gerekli

ben şimdi her ay eko 3 gb 25 tl karşılığında günğnde kendi otomatik yüklenecek bu kampayadan faydalanmak için paketi ben kendim mi yüklemem gerekiyor
  • Bu sabah taşıdık bakalım..Sanırım pazar günü geçmiş olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bu sabah taşıdık bakalım..Sanırım pazar günü geçmiş olurum.

s.a lene hocam verdikleri simkart üzerinde 4,5g yazıyor mu
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hayır yazmıyor..Yedek yazıyor kutunun üstünde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayır yazmıyor..Yedek yazıyor kutunun üstünde..

demekki hepsi 4,5g uyumlu
    Olabilir..

• quote:

Olabilir..

ben şimdi tcell numaramı dün taşıma talimatı verdim . bugün sms geldi 5 ocak 2018 de hattınız taşınacak diye

kardeşimde numarasını tücele taşıyacak ben tavsiye edebilirmiyim 6 ay boyunca 1 gb hediye internetten yararlanacakmıyız o numarasını yarın taşısa olurmu benim hat cuma açılacak ben TAVSIYE 2200 sms yollayacağım bana 3 kod mu gelecek kodlardan bi tanesini kardeşim hattı taşınınca TAVSIYE KATILIM kod 2200 yollayacak değilmi hepsi bu kadar mı ama ben cuma tl yükleceğim için kardeşimin hattı 3 gün sonra açılırsa 1 gb hediye bana gelecekmi
    Benim de hiç bir fikrim yok.Turkcellin sitesinde yazıyordu.İncele bir orayı..Yada forumda bilgisi olan yazar zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

Iste size ozel 3 kod: YFCENM/AAH7FR/3KANPE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

sanırsam bir arkadaş kullanmış teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm kadarıyla geçiş süresi 2 gün görünüyor Turkcell e. 2 Ocakta başvurdum bugün gelmesi lazım sms in. Numarayı yanlış yazma ihtimali var mı acaba :/
  • quote:

quote:

Iste size ozel 3 kod: YFCENM/AAH7FR/3KANPE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

sanırsam bir arkadaş kullanmış teşekkürler

s.a uğur a hocam size sms geldimi şu numaralı kişi sizden tavsiye sayesinde 6 ay 1 gb hediye internet kazanıldı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

Gördüğüm kadarıyla geçiş süresi 2 gün görünüyor Turkcell e. 2 Ocakta başvurdum bugün gelmesi lazım sms in. Numarayı yanlış yazma ihtimali var mı acaba :/

ben 2 ocak 2018 de başvurdum dün sms geldi 5 ocak 2018 hattım taşınacak türkcelle
    yok hocam sms gelmedi uygulamadan kalan kullanımlarıma bakarken gördüm tavsiye öneren faturalı 1 gb diye fatura kesim tarihlerine entegre etmişler kullanımı

• Şifresi kullanılan yazarsa iyi olur. 3koddan birine ödül geliyor sonuçta. Hiç kazanamayan da kod paylaşsın böylece daha çok kişi kazanabilir

Paket yenilerse kabul eder diye düşünüyorum

• yeni kod atan kimse yok galiba
  • Geçiş icin başvuran baska birisi var mi @derya78 disinda. Bugün de sms gelmedi.

• Iste size ozel 3 kod: H7EA9E/PPA9ZX/3AR7YN Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr

• Hadi bakalım sms geldi.06-01 de 04:41'de taşıma işlemi tamam.Artık kod'larınızı alarım :)

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Keşke hemen vermeseydin :) Hele bir taşınalım hatt aktif olsun..Neyse denerim O gün olmazsa ..Yine de tşkler..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.