Şimdi Ara

Kampanya : Hayatınızı değiştirecek bu kutuya herkesten önce sahip olmak için tıklayın ! BUNE Kİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlığı açıyorum boş bir kutu çıkıyor hiç açıklamada yok.
    Bilgisi olan var mı? acaba

• walla kardeş bende denedim ama bişey anlamadım
    hayatımda bir değişiklik olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mori-Seiki -- 4 Ekim 2007; 0:14:42 >
  • yav basit bir hafıza oyunu var.bir cihazın tanıtımı arkadaşlar.hediyeside yine bu üründen vericekler çekilişle
  • bendede boş çıkıyor

oyun moyun yok ortada
  • yaw ben dün oynadım daha
    sanırım tanıtımı bitti.
  • ben 2 gün önce tıkladığımda da oyun yoktu şimdide yok adamına göre muamele yapıyor heralde beni beğenip de çıkmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: xorangex

ben 2 gün önce tıkladığımda da oyun yoktu şimdide yok adamına göre muamele yapıyor heralde beni beğenip de çıkmadı

yaw ben mynette de gördüm reklamını vardı.burdada gördüm.hayret.basit bi hafıza oyunu.eşleştirme yapıyosun.2 aynı nesneyi.her eşleştirmede 20 sn ara verip sana bu cihaz ile ilgili özellikleri anlatıyo.sonra bitincede kayıt oluyosun.çekilişe katılıyosun.Sanırım Bekonun bir ürünü.çünkü bekonun datasına yönlendiriyo oyun için
  • Ne iş anlamadım. Reklamın üzerine tıklıyorum, Beko'nun anasayfasına yönlendiriyor. Sayfada bu kutu hakkında en ufak bir bilgi yok.
    Bunun oyun olduğunu söyleyen arkadaşlar açtıkları sayfanın adresini buraya yapıştırırlarsa belki biz de açabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahtiyaraziz

Ne iş anlamadım. Reklamın üzerine tıklıyorum, Beko'nun anasayfasına yönlendiriyor. Sayfada bu kutu hakkında en ufak bir bilgi yok.
    Bunun oyun olduğunu söyleyen arkadaşlar açtıkları sayfanın adresini buraya yapıştırırlarsa belki biz de açabiliriz.

http://www.minibig.net/ adres bu
    benim virüs koruma prgramı engelliyormuş boş kutu görünüyordu. Programı devre dışı bırakıp deneyince sayfa tam açıldı. Tıklayıncada oyuna bağlanıyor zaten kolay bir oyun oyun bitince bilgileri alıp çekilişe katılacağınızı söylüyor. Bakalım belki kazanırım. Ne kazanacaksam tam anlamış değilim ama
    Bedava sirke baldan tatlıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orjinalden alıntı: bahtiyaraziz

Ne iş anlamadım. Reklamın üzerine tıklıyorum, Beko'nun anasayfasına yönlendiriyor. Sayfada bu kutu hakkında en ufak bir bilgi yok.

http://www.minibig.net/ adres bu
    benim virüs koruma prgramı engelliyormuş boş kutu görünüyordu. Programı devre dışı bırakıp deneyince sayfa tam açıldı. Tıklayıncada oyuna bağlanıyor zaten kolay bir oyun oyun bitince bilgileri alıp çekilişe katılacağınızı söylüyor. Bakalım belki kazanırım. Ne kazanacaksam tam anlamış değilim ama
    Bedava sirke baldan tatlıdır.

• markası beko sanırım özelliklere bakılırsa basit bi makine kesin türk malı vestelde olabilir ama zannetmiyorum

dikkat ederseniz evinizde hangi televizyonu kullanıyorsunuz? crt te mi lcd mi? die yazı var kesin bekodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtecpower -- 4 Ekim 2007; 20:17:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vtecpower

markası beko sanırım özelliklere bakılırsa basit bi makine kesin türk malı vestelde olabilir ama zannetmiyorum

dikkat ederseniz evinizde hangi televizyonu kullanıyorsunuz? crt te mi lcd mi? die yazı var kesin bekodur

beko hep bu soruyumu soruyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokdeniz26

quote:

Orjinalden alıntı: vtecpower

markası beko sanırım özelliklere bakılırsa basit bi makine kesin türk malı vestelde olabilir ama zannetmiyorum

beko hep bu soruyumu soruyo

evet bu arada arka plan mavi renk olarak aydınlatılıyor beko hep uzay mavisi zaten kesin BEKOOOO neyse
  • Oyunu oynadım oyunun sonunda 5 ekim akşamı kazananlar açıklanacak diyordu. Az önce baktımda hiç bir değişiklik yok. Hiç bir açıklama yok.
  • Bekonun yeni ürününün tanıtımı.
    Ekransız bir notebook olarak düşünün. Vista işletim sistemli, Dahili ekran kartlı DV-I çıkışlı vs. vs.
    LCD ekrana bağlayabileceğiniz müzikleri, DVD, Divxleri seyredebileceğimiz, Basit oyunları oynayabileceğimiz basit bir LCD ekranı olmayan bir LAPTOP. gereksiz bir cihaz. Bunu alacak olan adam aynı paraya Notebook alsın daha iyi.
  • hehe beko olduğunu anladım hemen arka plan uzay mavisi aydınlatması gibi yazı tüpünden belliydi zaten

bu arada küçük fakat masaüstü kasaları koyacak yer olmadığı zaman bunu kullanmak için tasarlanmış olabilir. ben gereksiz buldum laptop alırsın daha iyi eminim fiyatı 2000 ytl civarındadır
  • urun fiyati disinda oldukca basarili. (1800 YTLye ekrani da olan iyi bir laptop alinir...)
    yurt disinda benzer bir kutu gormustum (belki de ayni kutudur henuz detaylarini incelemedim)
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16883192020
    vista isletim sistemi yerine linux kurulursa ... driverlar, devicelar calisir mi diye insan dusunmuyor deil.
  • Ne gereği var bu kutunun o paraya iyi bir notebook alırım daha iyi hem bilgisayar hemde ekranlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 7 Ekim 2007; 3:22:55 >
  • evet fiyat başlangıç için çok yüksek.Hiç cezbedici bir yanı yok
  • ürün kullanışlı da ekran kartı itici yaw bu fiyata göre çok pahalı 2.0 ghz olanı 1.900 ytl bune len en kralı lenovo alırım bu fiyata 2.0 core 2duo,512 mb nvidia ekran kartı 8xxx serisinden, dvd yazıcı,tv kartı gerekli tv ye bağlayacan zaten tv izlersin hemde pc olarak kullanırsın. 200gb hdd beklerdim doğrusu dvd film arşivi yapmak için kumandası var zaten. bunu beğenenler olmuştur fajat ben beğenemedim sanki laptopun ekranını ve klavgeyi söküp satar gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.