Şimdi Ara

Kampanya bitti konu kapanabilir (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
12
Favori
52.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

arçelik tv kodu rica etsem
    @CARNIVALE

tv kodu yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Benimki de izmir lojistik de idi 4.gunu teslim alınmadı dedi. Bende aradım sövdüm saydım. Birsey yapamayız 10 gün yasal süremiz var dedi kapattı. 20 dk sonra servis aradı kurulum için müsait misiniz diye ve yarım saat sonra da geldiler. Bastırmak gerektiğini anladım. Ama papağan gibi 10 gün süremiz var diyorlar başka da birsey demiyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Perşembe akşamı Carnivalenin verdiği kod ile türk kahve makinesi aldım. Cuma günü sabah bulunduğum şehirdeki arçelik bayi ürünü kendilerinden hemen teslim alacağımı belirtti gittim aldım. Sistem kurulmuş çok hızlı güzel alışveriş oldu
  • tsmsk kullanıcısına yanıt

Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam, ben de resmen gözüm yollarda buzdolabını bekliyorum   Ben iyisi mi yarından itibaren düzenli olarak arayarak darlamaya başlayayım madem

• oz7oz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam fakat yine de yeni nesilin bir türkçe incelemesi olmalıydı.

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt

beko türk kahve makinesi kullanıyorum. memnunum aynısını @carnivale sayesinde anneme de aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semantikk

beko türk kahve makinesi kullanıyorum. memnunum aynısını @carnivale sayesinde anneme de aldım.

HOCAM HANGİ KODU KULLANDINIZ?

GÖNDEREBİLİRMİSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

tv kodu yok hocam

Alıntıları Göster

hocam kahve makinesi kodu varsa özelden yazarsanız çok sevinirim tşk ederim.

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Mrb. Hocam turk kahve makinasi icin kod vsrmi acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bekodan aldık 2 saatte evdeydi

• bahar kampanyası adı altına aynı indirimler tekrar gelmiş bazı ürünlere

• %10 luk derin dondurucu kuponu mevcut mudur? Arçelik veya beko fark etmez.

• Dün Arcelik beko Loku türk kahvesi makinesi kod ile 345 tl iken bugün anneler günü indirimi ile 287 tl ye inmiş.

Acaba işleyen kod var mıdır

• Hocam kahve makinesi için aktif kod var mı

• Kod çıkıyor mu hala? Çıkmadı bende

• Hocamlar merhaba,

Bugün buzdolabı elime ulaştı kurulum yapıldı, haber veren ve ilgilenen arkadaşlara tekrar teşekkürler.  

Size şunu sormak istedim, garanti süresi 3 sene. Ancak 500 lira ücret ile 4 yıl uzatılabildiğini belirttiler. Bu pakedi imzalayan oldu mu? Sizce mantıklı mı? Bir de size sorayım istedim bana mantıklı geldi de  

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnbr

Hocamlar merhaba,

Bugün buzdolabı elime ulaştı kurulum yapıldı, haber veren ve ilgilenen arkadaşlara tekrar teşekkürler.  

Size şunu sormak istedim, garanti süresi 3 sene. Ancak 500 lira ücret ile 4 yıl uzatılabildiğini belirttiler. Bu pakedi imzalayan oldu mu? Sizce mantıklı mı? Bir de size sorayım istedim bana mantıklı geldi de  

Ek garanti Yapmanızı tavsiye ederim, 3+4 yıl toplam 7 yıl garantili olur. 500 lira da zaten şuandaki parça ve işçilik gibi fiyatlar düşünüldüğünde en küçük arıza da bile parasını çıkaracaktır. 7 yılda sizin için büyük bir güvence ve kafa rahatlığı demek..

Bosch bulaşık makinesi var 3. Yıl bitti geçen arıza verdi su kaçırıyordu iki kez servis geldi ilk günkü gibi ilgilendiler ek garantisi olduğundan.

Tereddütsüz aldığım her ürüne ek garanti yaparım şahsen..

Ek garanti Fiyatları aşağıda...

https://www.arcelik.com.tr/urun-garantisi

Edir: Kuruluma geldiklerinde imzalama şartı yok 6 ay içersinde en yakın servise uğrayarak yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 4 Mayıs 2021; 14:17:36 >

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba bilgilendirmeniz için teşekkürler,

Aslında çok güzel açıklamışsınız aklıma yattı.

Ama bir yandan da babamla konuşuyorduk, onun da iddiası şu yönde, buzdolapları zaten uzun ömürlü cihazlar oluyor. Bu sebeple arızası çok olmuyor. Kaldıki 7 sene içerisinde 1 kere arıza yapsa ödeyeceğin ücreti 500'ü geçmez, bu sebeple bence buzdolabı için gerek yok dedi. Aslında onun söylediği de mantıklı geldi bir yandan :)

Ama 6 ay olduğunu öğrenmem iyi oldu çok sağollun, gönül rahatlığıyla yaya yaya düşünebilirim.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.