Şimdi Ara

(Kampanya bitti) Hepsiburada şubat ayında kitaplarda kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kpss kitabı sipariş verirken gördüm şubat boyunca kitap kategorisinde kargo bedavaymış. Sitedeki en ucuz fiyatlı 65 kuruşluk kitabı sepete ekleyip denedim onda da kargo ücretsiz yazıyor. İhtiyacı olanlar değerlendirebilir.

Edit: sepete eklemeden 100 tl üzerine yazıyor ama sepete ekledikten sonra kargo bedava yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezfotek -- 21 Şubat 2018; 15:0:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburada da kargo bedava bi dünya ürün vardı. Hepsini kaldırmışlar. Yeni sahipleri kargodan kar etmeyi hedefliyor elleham.

• Urun sayfasinda gozukmuyordu, sepete ekleyince oldu.Tesekkurler firsat icin.

• exponent kullanıcısına yanıt
    Aynen önceden çoğu üründe kargo bedava kampanyası oluyordu şimdi yükte hafif pahada ağır ürünlerde bile kargo parası istiyor.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Evet ben de sepete ekleyince gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Hepsiburada da kargo bedava bi dünya ürün vardı. Hepsini kaldırmışlar. Yeni sahipleri kargodan kar etmeyi hedefliyor elleham.

+1

eğer başka kargo bedava ürün farkeden varsa burada paylaşalım arkadaşlar
  • düzenli olarak hb den kitap alırım ayda 3-4 sefer kitapda kargo bedava yapıyorlar.
  • Black Friday'den önce kitap kargoları hep 1 liraydı. Sonra kaldırdılar, o gün bu gün kitap almıyorum hbden.
  • Faydalandım teşekkürler.

"Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı"nı aldım. Piyasaya göre de bir kaç lira ucuzdu iyi oldu.
  • Şuna bakın şaka gibi:
  • Teşekkürler sayfada görünmüyor ama sepette kargo bedava, çok iyi oldu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Faydalandım teşekkürler.

"Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı"nı aldım. Piyasaya göre de bir kaç lira ucuzdu iyi oldu.

Siz yazınca kitaptan haberdar oldum bir tanede ben aldım. Bakalım nasıl birşey çıkacak.

• atilla taşın kitabını aldım piyasaya göre gayet uygun. teşekkürler.
  • Faydalandım güzel oldu bu fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Faydalandım teşekkürler.

pdfi düşse de online mecralara, beleş okusak

kitaptan birkaç güzel cümle :

"Her şeyi iyi tarafından görmek gibi bir şey iyi gibi görünse de, gerçek şu ki hayat bazen berbattır ve yapabileceğiniz en sağlıklı şey de bunu kabul etmektir. Negatif duyguları inkâr etmek daha derin ve daha uzun ömürlü negatif duygulara ve duygusal bozukluğa neden olur. Sürekli pozitif olmak hayatın sorunları için geçerli bir çözüm değil, bir inkâr biçimidir. Doğru değerleri seçerseniz, bu sorunlar size zindelik, kuvvet ve şevk verir. Dedemin zamanına dönersek, kendini çok kötü hissettiğinde şöyle düşünürdü, “Bugün berbat bir günümdeyim. Ama n’apalım hayat böyle, ben samanları havalandırmaya devam etmeliyim.” Ama ya şimdi? Şimdi beş dakikalığına bile kendinizi çok kötü hissetseniz son derece mutlu ve harika hayatları varmış gibi sunan insanların 350 fotoğrafıyla bombardıman ediliyorsunuz, bu durumda hatanın sizde olduğunu hissetmemeniz imkânsız kuşkusuz. Değmeyecek şeyleri kafaya takmamak çok önemlidir. Dünyayı kurtaracak olan şey budur. Dünyanın bazen berbat olduğunu ama bunun da doğal olduğunu kabul ederek yaşamak gerek. Çünkü her zaman böyleydi ve her zaman da böyle olacak."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler
  • Dünden 5 tane kitap sepete eklemiştim, 1'i bedavaydı. Toplam 53 liraya gelecekti ama hepsiburada şubat ayı bedava kargo olayını kaldırmış. Bir kitap parası kadar kargoya vermeyeceğim kusura bakmasınlar.

Şubat ayı boyunca diyerek birkaç gün bedava kargo yapıp kaldırmanın tarifini size bırakıyorum.

• hain hepsiburada! hangiara kargo bedavayı kaldırırsın DAHA ŞUBAT AYI BİTMEDİ bu ne biçin müşteriyi memnun etme yöntemi

oysa ki biz hepsiburadaya güvenmiştik! hayal kırıklığı!hain hepsiburada! yakışmıyor 19 senelik güya duayen site
  • Şubat bitmeden kampanya bitmiş. Kampanyanın adını düzgün yapsalardı keşke ertelemezdik siparişleri

• PTT kargo ile yolluyorlar bilginiz olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.