Şimdi Ara

KAMPANYA BİTTİ 2 Orta boy pizza + 1,25 Litre pepsi + Sufle 33,99₺ (Yemeksepeti - Papa John's Pizza) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
8.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

30 küsür liraya 2 orta pizza yiyip yılın fırsatı diyecek kadar sıcak fırsatlardan uzak bir arkadaşımız kınamıyorum laflarından ve üslubundan zaten yaşının küçük olduğu belli oluyor :)

sen önce bir göz doktoruna görün, daha okuduğunu anlayamayacak seviyede birine cevap yazıyorum şu an

bak ben ne yazmışım
    quote:

yılın fırsatı demedik ama oldukça sıcak fırsat bunu da senden başka inkar eden yok zaten

çığırtkanlık mı? ben insanlar yararlansın diye açtım bir konuyu ayrıca, ne bu kampanyadan ne de herhangi bir marka pizzacıdan yararlanamadım henüz. DH'nin en ölücü fırsatlarından tabii ki, bu dönemde bu kadar ucuza sen pizza gördün mü? bu şekil kampanyalı şekilde? böyle büyük bir markanın? HB'de 20 tl'ye büyük boy pizzası satılıyordu kapış kapış gitti, bu ondan bile daha sıcak. senin yerel hamur-pizzan bizi ilgilendirmez git ötede konunu aç isteyen alır isteyen almaz. bana söylediğine göre pasaport da senin dükkanın galiba? ölücü fırsat görmemişmiş eğer 2015'de olan bedava dominos gibi olaylardan bahsediyorsan öyle bir olay değil kırk yıl 400 sene de bir gelir, varsa sıcak fırsat bildiğin aç konunu. ayrıca 13 yaşındayım herşeyin farkındayım qaRdeş sen ne diy0rsun ya...!
    2Le asLanım haDi baqim!

düzenleme: kanka pardon yhaa sen 2k17 üyesiymişsin nereden bileceksin 2015'de olan fırsatı yaa, hany ben yeniyim ya sıcak fırsatlarda hany

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 7 Aralık 2019; 20:51:16 >

• Sufleyi düşmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    hocam düzeltmişler sanırım, ben de baktım şimdi düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

quote:

30 küsür liraya 2 orta pizza yiyip yılın fırsatı diyecek kadar sıcak fırsatlardan uzak bir arkadaşımız kınamıyorum laflarından ve üslubundan zaten yaşının küçük olduğu belli oluyor :)

sen önce bir göz doktoruna görün, daha okuduğunu anlayamayacak seviyede birine cevap yazıyorum şu an

bak ben ne yazmışım
    quote:

yılın fırsatı demedik ama oldukça sıcak fırsat bunu da senden başka inkar eden yok zaten

çığırtkanlık mı? ben insanlar yararlansın diye açtım bir konuyu ayrıca, ne bu kampanyadan ne de herhangi bir marka pizzacıdan yararlanamadım henüz. DH'nin en ölücü fırsatlarından tabii ki, bu dönemde bu kadar ucuza sen pizza gördün mü? bu şekil kampanyalı şekilde? böyle büyük bir markanın? HB'de 20 tl'ye büyük boy pizzası satılıyordu kapış kapış gitti, bu ondan bile daha sıcak. senin yerel hamur-pizzan bizi ilgilendirmez git ötede konunu aç isteyen alır isteyen almaz. bana söylediğine göre pasaport da senin dükkanın galiba? ölücü fırsat görmemişmiş eğer 2015'de olan bedava dominos gibi olaylardan bahsediyorsan öyle bir olay değil kırk yıl 400 sene de bir gelir, varsa sıcak fırsat bildiğin aç konunu. ayrıca 13 yaşındayım herşeyin farkındayım qaRdeş sen ne diy0rsun ya...!
    2Le asLanım haDi baqim!

düzenleme: kanka pardon yhaa sen 2k17 üyesiymişsin nereden bileceksin 2015'de olan fırsatı yaa, hany ben yeniyim ya sıcak fırsatlarda hany
    Ne Dominos'u ağzımdan Dominos'la alakalı bir şey çıktı mı hayır. Algıda seçiciliğe bak 'imi insirlir yirirlinsin' diyip de açtığın konuda başka fırsat öneren birine çemkiren bir genç kardeşimizsin yaşın genç olduğu için insanlarla nasıl konuşulacağını bilmiyorsun ama öğrenirsin zamanla :)

2K17 diyor ya Sayın ergen kardeşim, burada biz nelerden yararlandık 2.5 sene önce üye olunca daha önce formu bilmiyor oluyoruz sanırım senin sığ bakış açına göre. Konu açınca herkes gelip bayıldık öldük diyip egonu yüceltmek zorunda değil herkes, sıcak fırsatlar burası sana daha sıcağını söyledim ama sen kendine yediremediğin için yok şubende işler kesat yok ötede oyna falan zır cahil laflar edip duruyorsunuz. Herkes senin beğendiğini beğenmek zorunda DEĞİL. Ben bütçesine göre daha uygununu söyledim ama siz yok yüzyılın fırsatı yok böyle kampanya yok diye abartılı şeyler yazıp aksi görüş duymak durumunda kaldınız.

Açtığım konulardaki ürünleri almaya belli ki senin paran yetmez o yüzden sana 30 liralık pizzanla mutluluklar genç kardeşim

DH'nin en ölücü fırsatıymış hala gülüyorum ya fırsat görmemiş '2K15'li kardeşim benim

Senin gibilere laf anlatılamayacağı için bozacı şahidinle birlikte blok.

• O zaman dans.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    knk göz doktoru konusunda ısrar ediyorum bak, orada eşşek kadar "gibi" yazmışız, sen daha okuduğunu anlayamayan bir varlıksın benim qarşime laf etmişsin hayırdır he asLan hâLâ yüzyılın fırsatı falan diyorsun yazıyor ya aga git bir yüzünü falan yıka lütFen

açtığın ürünlere harbi param yetmez haa ürüne bak yavvhttps://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/139924042

2K15'liyim ay1qqSS,

aynen knk üye olmadan önce de hep buralardaydın zaten CSB'ye bak ya xD tek bir yerde yüz yılın fırsatı yazdıkda mı bunu diyebiliyorsun senin kafana ulaşmak istiyorum, torbacının telefonunu özelden atarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

mikrodalgada balik pisirmek, pilava ketcap sikmaktan sonra bir yemege yapilabilecek en buyuk iskence sayilabilir
    izgara ozelligi dediginiz sey, bizim bildigimiz normal izgara, gucu daha az oluyor genelde (1kW gibi). mikrodalgada pisiriyorum guzel oluyor derseniz dalgayi basar gecerim. ha izgaradan dolayi iyi pisiyor derseniz her izgara firinda ayni sekilde olur zaten, ki onun da 7dk'da olmasina imkan yok kendim evde cesit cesit balik denemis biri olarak koku/yag gibi zahmetlerinden dolayi sadece somon pisiriyorum.

balik her turlu pizzayi tokatlar orasi ayri ama burada eve gelen pizzadan bahsediyoruz. her hazir yemek konusunda evde x'i y fiyata pisirir yersiniz demekten vazgecin artik. sanki evde yemek pisirmiyoruz
    Yaklasik 1 yildir, mikrodalgada (izgara ozellikli) 7 dakikada 350-450 gramlik levrek pisiriyorum, tavsiye ederim. Imkan yok derken, daha evvel bu sekilde pisirmemis olabilirsiniz ama bu baskalarinin pisiremedigi anlamina gelmiyor. Hatta bugun 5 dakikada istavrit pisirdim. Izgara telinin uzerine dizip mikrodalga tabaginin uzerine koyuyorum, 350 gram 5 dakikada 450 gram 7 dakikada pisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

7 dakikada nasıl pişiyor hocam? Ben fırına koysam 1 saatten önce hiç bir şey pişmiyor.
    Eskiden bende de boyleydi, izgara ozellikli mikrodalgada 450 gram balik 7 dakikada pisiyor.
  • Bu Papajohns her şehirde yok galiba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemeksepeti ana sayfasında kampanya gözüküyor. Ama sonra bulamıyorum

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    papa john olarak arayın dükkanı, ilk sırada zaten
  • Yanan bişey göremedim gayet normal fiyat 34liraya iki orta boy pizza

• Geçtiği marketlerin hiçbiri bölgemde yok :/ Üzdü
  • Bittimi sufle olayı?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Levregin kilosu 30 tl, tavuktan yapilma etlerle dolu "pizza" yemek 33 tl. Mikrodalgada levrek 7 dakikada izgara olarak pisiyor, tadi anlatilmaz yasanir. Tavuk etinden yapilmis pizza ? O da anlatilmaz, yasamaniz lazim. Secim sizin. Yanan bir sey var ama acaba nedir ?
    Hamsi 1 kg 15TL
    Birçok yerde 10-15TL'ye pişiriyorlar bile..
    Yanına da 3.5TL'ye 1lt Şalgam suyu..

10 yıl öncesine kadar deli gibi sipariş verirdim ama artık hiçbir firma kilosu 110TL'ye dayanan sucuk koymuyor.. Tavuk sucukla yapılmış pizza 5 para etmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

eskiden sürekli çıkardı, şimdi bir sürü hesabım olmasına rağmen çıkmıyor hocam. Size ana sayfada mı çıkıyor eskiden olduğu gibi? Yoksa arama yaptığınızda açılan sayfada mı?
    bendede çıkmıyor aylardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Bir yerine iki tane sufle geldi, bir tane de Ruffles cips hediye ettiler. Bahçelievler şubesi adamdir

Alıntıları Göster
    https://mobile.twitter.com/papajohnstr/status/1200396582623031296/photo/1

• Teşekkürler. Yalnız benim sectigim şubede sadece bir iki malzemeli pizza sectiriyor (favori pizza vb) edit: kampanya o sekildeymis zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 9 Aralık 2019; 17:45:2 >
  • Sufle bitmiş :/
    25/15 hesabı olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.