Şimdi Ara

kampanya bitmiştir silinebilir (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
20.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle şunu söyleyim. imei numarası okunmadan o telefonun o faturaya ait olup olmadığı yada garantisi olup olmadığı anlaşılmaz. arkadaşlar sonuç sizin aleyhinizede olsa mecburen yapmak durumunda kaldıklarını yapmışlar.
    deblod mediamarktın bildiğim kadarıyla 20 civarında şubesi var. mantıken kipa daha çok alım yapıyordur. teknomarket olmayan kipada bile bütün cep telefon çeşitlerini bulabilirsiniz mesela.kampanya yapıp yapmamasıda biraz firma ile alakalıdır.
    evet tv de bile garanti konusunda yardımcı olunur. ama taşınması zor olduğundan servis evinize yönlendirebilir.
  • Bursa da kalmamış dün bitmiş.
    E hani bu kampanya haftasonu içindi ?
    Dün başlamış kampanya ve hemen bitmiş.
  • Kaçıranlar kıskanmasınlar teknosadan 1799 a alsınlar oda aynı garantili hepsiburadaya bakın iPhone 4 e genoma demiş s modelde ise ithalatçı garantisi var denmiş sonuçta Amerika'dan getirtsen hiç kar etmesinde 1350 liradan fazlaya geliyor sonuçta merdiven altı dükkan değil koskoca kipa söyle duşunun koca best but kaçtı gitti ama kipa en azından 2 yıl daha sağlam kalacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

öncelikle şunu söyleyim. imei numarası okunmadan o telefonun o faturaya ait olup olmadığı yada garantisi olup olmadığı anlaşılmaz. arkadaşlar sonuç sizin aleyhinizede olsa mecburen yapmak durumunda kaldıklarını yapmışlar.
    deblod mediamarktın bildiğim kadarıyla 20 civarında şubesi var. mantıken kipa daha çok alım yapıyordur. teknomarket olmayan kipada bile bütün cep telefon çeşitlerini bulabilirsiniz mesela.kampanya yapıp yapmamasıda biraz firma ile alakalıdır.
    evet tv de bile garanti konusunda yardımcı olunur. ama taşınması zor olduğundan servis evinize yönlendirebilir.

İmei numarası olmadan telefon satılır mı? Bana imei numarası olmadan telefonu satan kipa. Akıllılık edip telefonu açıp faturaya imei numarası yazanda kipa.... Kipa bu şekilde sattığı için mağdur edildim.

• İyide bende dün kipadan aldım genpa garantili cıktı. Bu iş nasıl oldu bilen varmıdır.
  • katalog kımsede pdf olarak yok mu arakdaslar ben o kadar baktım o gun ama kaydetmemısım bulamıyorum bulma sansımda yok heralde kaydeden varsa yardımcı olabilir mii??
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkoca

quote:

arkadaşlar kipada çalışıyorum ve net olarak söylüyorum telefonlar bildiğiniz orjinal apple iphone 4s kapalı kutuda. kipa veya herhangi bir kurumsal firmadan iphone gibi bir ürünü tabiri caizse dalavera ile satması gibi birşey düşünülemez bile. kipanın 100 ün üzerinde mağazası var türkiye genelinde. alım yaptığı zaman o x teknomarketler gibi alım yapmıyor.çok fazla alım yaptığından dolayı yapacağı kampanyalar o adını vermek istemediğiniz ufak teknomarketlerin hayal bile edecemeyeceği düzeydedir. o yüzden kafanızda varsa bir soru gidin kipaya sorun. 3. şahıslara palavracılara değil.

bazı parti mallar genpa harici disbiritörlerden garantili gelebilir. doğrudur. fakat kipalardan aldığınız her türlü elektronik eşyanın arkasında kipa vardır. bozulduğu zaman kipa ile muhattap olursunuz. x teknomarketlerin değil piyasada neredeyse kimsenin veremediği bir hizmettir bu. satıştan 2 sene sonra bile kipa sizi tanır servis işlemlerini kendisi yapar. size düşen sadece yasal süre zarfında beklemenizdir. o yüzden genpa veya pegasus veya x toptancı farketmez direk kipayla muhattapsınız. benim kendi kullandığım iphone 4 bile pegasus garantilidir.

kısaca bu tarz palavralara inanmayın.

Kipadan 3 yıl önce telefon aldım. Telefonun teşhir ürünü olduğunu söylediler, garantisinin olup olmadığını sordum, 2 yıl olduğunu söylediler. Telefonu aldım 3 ay sonra bozuldu ve hiç açılmadı. Yetkili servise gittim, telefonun arkasındaki imei numarası okunmadığı ve telefon açılmadığı için alamayacağını, satın aldığım yere götürmemi istedi. Bende telefonu satın aldığım kipaya götürdüm, durumu anlattım telefonun faturasını verdim ve orda imei numarası olduğunu söyledim. Telefonu aldılar. 1 ay sonra aradılar ve telefonun arkasındaki imei numarası okunamadığı için hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler. Oradaki yetkililerle tartıştım, garantisi olmayan bir telefon sattıklarını, bunun haksızlık olduğunu ve telefonun tamir ettirmelerini söyledim. Bana haklısınız ancak hiçbir şey yapamayız dediler.
    Kipanın garantisi bu işte.

Senin bu olayı bırak kipayı hiç kimse yapmaz. İmei numarası olmayan veya okunamayan telefonu satın almak senin hatan.

• quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

quote:

Orijinalden alıntı: alpkoca

quote:

arkadaşlar kipada çalışıyorum ve net olarak söylüyorum telefonlar bildiğiniz orjinal apple iphone 4s kapalı kutuda. kipa veya herhangi bir kurumsal firmadan iphone gibi bir ürünü tabiri caizse dalavera ile satması gibi birşey düşünülemez bile. kipanın 100 ün üzerinde mağazası var türkiye genelinde. alım yaptığı zaman o x teknomarketler gibi alım yapmıyor.çok fazla alım yaptığından dolayı yapacağı kampanyalar o adını vermek istemediğiniz ufak teknomarketlerin hayal bile edecemeyeceği düzeydedir. o yüzden kafanızda varsa bir soru gidin kipaya sorun. 3. şahıslara palavracılara değil.

bazı parti mallar genpa harici disbiritörlerden garantili gelebilir. doğrudur. fakat kipalardan aldığınız her türlü elektronik eşyanın arkasında kipa vardır. bozulduğu zaman kipa ile muhattap olursunuz. x teknomarketlerin değil piyasada neredeyse kimsenin veremediği bir hizmettir bu. satıştan 2 sene sonra bile kipa sizi tanır servis işlemlerini kendisi yapar. size düşen sadece yasal süre zarfında beklemenizdir. o yüzden genpa veya pegasus veya x toptancı farketmez direk kipayla muhattapsınız. benim kendi kullandığım iphone 4 bile pegasus garantilidir.

kısaca bu tarz palavralara inanmayın.

Kipadan 3 yıl önce telefon aldım. Telefonun teşhir ürünü olduğunu söylediler, garantisinin olup olmadığını sordum, 2 yıl olduğunu söylediler. Telefonu aldım 3 ay sonra bozuldu ve hiç açılmadı. Yetkili servise gittim, telefonun arkasındaki imei numarası okunmadığı ve telefon açılmadığı için alamayacağını, satın aldığım yere götürmemi istedi. Bende telefonu satın aldığım kipaya götürdüm, durumu anlattım telefonun faturasını verdim ve orda imei numarası olduğunu söyledim. Telefonu aldılar. 1 ay sonra aradılar ve telefonun arkasındaki imei numarası okunamadığı için hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler. Oradaki yetkililerle tartıştım, garantisi olmayan bir telefon sattıklarını, bunun haksızlık olduğunu ve telefonun tamir ettirmelerini söyledim. Bana haklısınız ancak hiçbir şey yapamayız dediler.
    Kipanın garantisi bu işte.

Senin bu olayı bırak kipayı hiç kimse yapmaz. İmei numarası olmayan veya okunamayan telefonu satın almak senin hatan.

İmei numarasının olup olmadığını bilmiyordum. Telefonu satarken imei numarasının telefonun arkasında yazmadığını söylemediler. Benimde böyle birşey dikkatimi çekmedi. Bu benim hatam olduğunu zannetmiyorum.
    Satan firma eğer telefonun bir kusuru varsa alıcıya söylemesi lazım. Eğer söylemiyorsa bu ticari ahlaka sığmaz. İmei numarası faturada ve telefonun kutusunda var sadece telefon açılmadığı için telefondan imei numarası doğrulatılamıyor. Telefon eğer tamir edilse zaten o telefon olup olmadığı belli olur. Buradaki sorun tarafıma garantisi olmayan telefonun satılması ve bunun tarafıma satılırken bildirilmemesi. Böyle birşey bildirilse zaten bu telefonu satın almam.Bu arada telefonu dışarda tamir ettirdim.

• Durum çok enteresan ve her zaman olmayan bir durum oldugundan arkadaşlarda arkasına dikkat etmemiştir oda size denk gelmiş üzücü tavi

• Telefon açıldığında imei numarası okunacaksa servisle anlaş, telefon tamir olduğunda numaraya göre garanti kapsamında ise para ödeme değilse ödemeyi kendinin yapabileceğini söyle. Birde bildiğim kadarı ile bu numara genelde pilin altında telefonun içinde bulunuyor, orada nasıl silindi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsk920

katalog kımsede pdf olarak yok mu arakdaslar ben o kadar baktım o gun ama kaydetmemısım bulamıyorum bulma sansımda yok heralde kaydeden varsa yardımcı olabilir mii??

burda resmi var
    http://www.ebrosur.com/konya
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfdks

quote:

katalog kımsede pdf olarak yok mu arakdaslar ben o kadar baktım o gun ama kaydetmemısım bulamıyorum bulma sansımda yok heralde kaydeden varsa yardımcı olabilir mii??

burda resmi var

Hocam media marktan olumlu sonuç alırsanız lütfen paylaşın ben kocaelindenim ama istanbula gidebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

1600 tl ye ucuz diyor la millet...galaxy s aldim 850 ye, genpa garantili..Arkadaslarin iphone 4 leri ile kiyasladik, onu yapama bunu yapama gec yani..simdi bile tercih etmem 4s i..Hemde paralel..

ne olursa olsun samsung iyi telefondur ancak iPhone iPhone dur başka birşeydir yani android ile ios kıyaslanma durumu xbox ps3 kıyaslama gibidir ikiside aynıymış gibi gözüksede farklı tatları vardır galaxy s3 ile iPhone 4s kıyaslanması için ikisininde android olması gerek yoksa farklı işletim sistemi farklı telefon...bende galaxy düşünüyordum ancak samsung yazan bir telefon daha kullanmak istemedim 4 nokia 2 samsung telefonlardan sonra
  • arkadaslar izmir de media market ile gorusuldugunde brosur ile olacagını soylemısler saturn de bana aynısını dedi brosuru bastırıp alabilirsiniz bende suan değil ama aksam gitmeyi dusnuyorum.gittigimde buraya yorum yazacagım brosuru paylasan arkadasa tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

quote:

Orijinalden alıntı: wolfdks

quote:

burda resmi var

Hocam media marktan olumlu sonuç alırsanız lütfen paylaşın ben kocaelindenim ama istanbula gidebilirim

Evbet arkadaslar basılı brosurde gıdılıp olumlu sonuc alınırsa bende ızmırden bunu denemek ıstıyorum. Netice olarak geri donuslerınızı bekliyoruz.

• dayımın kipadan aldığı telefona 3 gün sonra telefonunuzun imei kaydını yaptırın diye bir mesaj gelmiş. kipaya durumu bildirince iade almamışlar. sonrasında hakem heyetine başvurdu ve sonuçta telefonu iade edip parasını aldı ama 3-4 ay uğraşmak ve aldığı telefonu kullanamamak yanına kar kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuman4444

dayımın kipadan aldığı telefona 3 gün sonra telefonunuzun imei kaydını yaptırın diye bir mesaj gelmiş. kipaya durumu bildirince iade almamışlar. sonrasında hakem heyetine başvurdu ve sonuçta telefonu iade edip parasını aldı ama 3-4 ay uğraşmak ve aldığı telefonu kullanamamak yanına kar kaldı.

Bende imei sini kontrol ettim sonuçta kipadan Carrefour fan almanın Migros'tan almanın ne farkı var ?kimse hiçbir satıcı uğraşmak istemez bu işlerle genpa şikayetleri kvk şikayetleri oldukça fazla brigjtstar evo teleservice gibi ithalatçılarında eklersen be yerli firma olduklarından Amerikan Apple Service destegi beklemek komik olur biz orta dogu ulkesiyiz avro arap larız tıpkı afro amerikalılar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

arkadaşlar karalama haberlerine inanmayın , telefonlar da hiçbir sıkıntı yok ,

ayrıca pegasus bilgisayara gelince benim motorola xoom tabletim de o firmanın garantisi altında ve hoparloru bozulmuştu gönderdim hemen 2 haftada sıfır hoparlor takıp gönderdiler , kaygınız olmasın

Babalar gunu icin kipalarda tum cep telefonlarinda %18 indirim var. Ama hic cihaz kalmamis. Gorevli haftasonuna kadar birkac parti gelecegini soyledi. ANcak bu kadar ucuza satmasi kafamda soru isareti olusturmustu. Demekki bir sıkıntı yok. Sonucta merdiven alti denilen yerlerden degil koskoca kipadan aliyoruz. Bir zahmet sattiklari cihazin arkasinda dursunlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

arkadaşlar karalama haberlerine inanmayın , telefonlar da hiçbir sıkıntı yok ,

ayrıca pegasus bilgisayara gelince benim motorola xoom tabletim de o firmanın garantisi altında ve hoparloru bozulmuştu gönderdim hemen 2 haftada sıfır hoparlor takıp gönderdiler , kaygınız olmasın

Babalar gunu icin kipalarda tum cep telefonlarinda %18 indirim var. Ama hic cihaz kalmamis. Gorevli haftasonuna kadar birkac parti gelecegini soyledi. ANcak bu kadar ucuza satmasi kafamda soru isareti olusturmustu. Demekki bir sıkıntı yok. Sonucta merdiven alti denilen yerlerden degil koskoca kipadan aliyoruz. Bir zahmet sattiklari cihazin arkasinda dursunlar...

Kaçırmayın ben aldım maşallah gayet memnunum ısınması ve kurcaladıkca şarjının çabuk bitmesi dısında süper fiyat bir kere bilmem ne elektronikten almıyorsun bu kadar basit degil genpada olsa kalsa başkasıda olsa şans ısı bu kampanya ve fiyat kacmaZ iPhone 5 çıkınca düşeceği fiyat gene bu civar bakınız 4fiyatlarina o yüzden kayıtsız kacak makina fiyatına yasal ve garantili makina alıyorsun tut ki golddan aldın aynı hesap

• Ben de adı sanı bilinmedik bir yerden telefon alma gafletinde bulundum. Önce durduk yere hat kesiliyordu, çekmez oluyordu. Hani çekmeyen bir yerde olsam anlayacağımda, Ankaranın AŞTİsinde de çekmemesi sinir etti, ayrıca iş için kısa süreliğine gelmişim yani telefonun en çok lazım olacağı durum.. Neyse, servise gönderdim, gitti geldi sadece versiyon yükseltmişler,sonuç yine aynı. Adam geri almıyor cihazı yenisi ile değiştirmek için. Ver bir daha yine servise göndereyim deyip duruyor, ondan sonrada bir servis mesajı geliyor, imeininz kayıt dışıdır, telefon kapanacaktır. Yine aynı muhabbet ver servise göndereyim. Tüketici Hakem Heyetine gitmeyi düşündüm ama telefonun ederi zaten ona değmez. Samsungun ucuz sürgülü bir modeliydi...
    Sonuç; telefon çöpe....
    Artık bu tip ne olduğu belirsiz yerlerden bırakın telefon almayı hattıma lira bile yükletmem....
    Kipaya bugünde uğrayacağım, %18 indirim ile satılacak cihazların gelebileceğini söylemişti reyon görevlisi...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.