Şimdi Ara

Kamp arkadaşı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 yaşındayım, kampçılığa ilgim olmasına rağmen hiç yapmadım. Mayıs-Haziran ayları gibi Likya Yolu'nda kamp yapmayı düşünüyorum. Aslında tek başına yapacaktım ama Likya Yolu tek başına tehlikeli dediler. Bazıları grup halinde yapıyormuş. Ama ben kimseyi bulamadım. Arkadaşlarımdan hiçbiri kamp yapmaya yanaşmıyor. Kamp arkadaşı bulabileceğim bir site var mı?

• mayıs-haziran derken, önümüzdeki sene için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumb Truck

mayıs-haziran derken, önümüzdeki sene için mi?
    Evet 2020 senesi için.
  • mayıs haziran çok sıcak olur şimdiden söyleyeyim. nisan sonları veya eylül daha uygun deniyor. önümüzdeki ay gitme planım var ama solo yemiyor benim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumb Truck

mayıs haziran çok sıcak olur şimdiden söyleyeyim. nisan sonları veya eylül daha uygun deniyor. önümüzdeki ay gitme planım var ama solo yemiyor benim de
    İlkbaharda olabilir. Zaten yaz sıcaklarına kalmamak için Temmuz ve Ağustos demedim. Önemli olan serin havada, ağaçlar kurumamışken, yaprakları dökülmemişken gidebilmek :)
  • Bende istiyorum. Yaluvuz benim kamp malzemeleri filan almam lazım. Haberleşelim. Ama 2020 uzak bir zaman.
  • Kampçılık için likya yolu başlangıç için zor bir seviyedir.

Yürüyüş, ihtiyaç malzemeler. Neye ihtiyacınız olacak bir anda toplayıp gitseniz liste çıkartıp toplasanız bile mutlaka bir eksiğiniz çıkar..

Daha yakın yerlerde tecrübe edinip sonra gidilmeli.
  • Facebook - kamp rail grubuna yazarsınız, belki aynı güzergah olmasa bile bulunduğunuz bölge için bulursunuz birilerini
    Yine fb'de lycian way grubu var, oraya da üye olun. Likya yolu için çok güzel bilgilendirmeler mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben Fethiyeliyim, İzmir'de okuyorum ama mümkün olduğunca buradayım İzmir sarmıyor Kamp olayına ben de çok ilgiliyim, ancak bende de aynı sıkıntı var. Tabi ekipmanım falan da yok, tecrübem de yok, ama tecrübeli birilerinin ön ayak olmasıyla başlamak isterdim. Yalnız başıma olacak iş değil pek. Gerçi kamp ekipmanları aşırı pahalanmış o da ayrı mesele... Likya yolu yürüyüşü yapmadım ben de Fethiyeli olmama rağmen, ancak bir arkadaşımla konuştuk, aslında 15 tatilde düşünüyoruz. Çünkü yazın hiç çekilmez sıcakta. Yolunuz düşerse beklerim, haberleşebiliriz. Yardım edebileceğim bir konu olursa buradayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.