Şimdi Ara

KAMİLKOÇ Şoför Rezaleti !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
4
Favori
32.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
324 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tahammülsüzlük had safhada.

Sonumuz hayrolsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen önüne bakmadan yoldan geçiyorsan ölmeyide hak edersin.

Her kim olursa olsun yaşı kaç olursa olsun önüne bakmadan giderse yaya yolu dahi olsa kazaya sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda sürücünün büyük bir suçu olmaz.
  • Arkadaşlar olabildiğince otobüs kullanmamaya çalışın. Eğer bilet fiyatlarını takip ederseniz otobüsten daha ucuza uçak biletlerini bulabilirsiniz. 14 saat çektiğim yolu, 1.5 saat çekiyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrnick M kullanıcısına yanıt
    basina gelirse kusura bakma sofor kardes annemin/babamin/kardesimin/esimin/cocugumun sucu dersin, ozur dilersin olur biter...

hassas konu... insanlarin en zayif noktasi...
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Yahu kardeş, sırf üste çıkabilmek için felsefe yapıyorsun. Senin dediğine bakarsak taaa Adem Baba'ya gitmek lazım.

• Adem Baba ne alakası var ?

Yol'dan geçmek için sağına soluna bakmayan kişi kaza olursa suçludur.
    Yaya yolu bile olsa gelen araç varmı diye bakacak hem suçlu hem güçlü bir de gitmiş şikayet etmiş :)

Siz önce annenize sahip çıkın yolda yürürken etrafına bakmasını sağlayın Yaya yolunda öncelik yayanın fakat trafik ışıkları durumu değiştirebilir veya sürücü duramayabilir Anneniz bakacak araç geliyorsa geçmeyecekti..
    He tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Adem Baba ne alakası var ?

Yol'dan geçmek için sağına soluna bakmayan kişi kaza olursa suçludur.
    Yaya yolu bile olsa gelen araç varmı diye bakacak hem suçlu hem güçlü bir de gitmiş şikayet etmiş :)

Siz önce annenize sahip çıkın yolda yürürken etrafına bakmasını sağlayın Yaya yolunda öncelik yayanın fakat trafik ışıkları durumu değiştirebilir veya sürücü duramayabilir Anneniz bakacak araç geliyorsa geçmeyecekti..
    Umarım güvenlik kamerası kayıtları tarafıma bir şekilde ulaşır da sizinle paylaşır ve bu tezinizi çürütürüm. Otobüs dönüş yapıyordu doğal olarak annemin görmesi mümkün değildi. Neyse saygı duyuyorum herkes bizi savunacak değil ya...
  • Şikayet etmek cozum degil adam gibi yuz yuzeyken halledeceksiniz işinizi sonra arkasindan sikayet edip bir sey elde edemezsiniz

Otogar da trafik ışıkları? Otogar ve benzeri yerlerde azami hız vardır bilir misin sen? Önce annesine sahip çıkacakmış, şoför haklıymış. Kamilkoç da çalışan o şoför müsün nedir bu savunma çabası? Cidden komik adamsın
  • Ben Kamil Koç firmasına atfedilemez cümlene takıldım. kusura bakma. Firmalar böyle adamları çalıştırmamalı. Gerekli insani! eğitimleri vermeli. İnsani eğitimi alamayanları hayvanat bahçesine kapatmak gerek. Hakikaten böyle insanlar tecrit altına alınmalı. turistik turlar düzenlenip çocuklarımıza bu insanların olduğu yerleri göstermek anlatmak gerek. eğitime katkıda bulunmuş olur şerefsizler. kızdım bak şimdi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.