Şimdi Ara

Kamil koç otobüsündeyim. Yolda inmek yasak diyorlar !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zorla alıkoyma filanda yok aslında bir bakıma mantıklı yolun ortasında indirdi adam seni geldi bir araç çarptı sana Allah korusun adamlara keserler faturayı
  • Dolmuş mu sandınız koskoca otobüsü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverado

zorla alıkoyma filanda yok aslında bir bakıma mantıklı yolun ortasında indirdi adam seni geldi bir araç çarptı sana Allah korusun adamlara keserler faturayı

hocam beni indirdikten sonra isterse uçak düşsün kafama onları bağlamazki kendi isteğimle inmişim
  • Kavacıkta in . En iyisi
  • Şehirler Arası Otobüsün Mola ve Gar dışında Yolcu indirip bindirmesi yasaktır. Bu kadar basit. herşeyin bir kuralı var, Tren ile giderken Bostancı ile Küçükyalı arasında yavaşla ben atlarım diyebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907Moonstar

muavin herkese nerede ineceksin diye sorarak tekrar geldi yanıma nerede ineceksin kardeş dedi. Bende bostancı köprüsü dedim , bana 'ya taktın sende bostancıya haa ' diye gülerek y.vşakça bir çıkışta bulundu. Ne diyorsun kardeş sen dedim inmek istediğim yer orası tabiki takicam dedim senden adam gibi rica ettim benimle dalga geçer gibi konuşamazsin dedim önümden çekilir misin şoförle konusucam dedim araç kullanırken onunla konuşamazsinız dedi tamam o zaman adını soyadıni ver şikayet edicem seni dedim şikayet edilecek birşey yok tamam ben bir konuşup geleyim o zaman dedi geldi 2 dk sonra tamam indirebilirmisiz dedi ama şikayet etmeyin lütfen dedi beni ilgilendirmez dedim yolcuya böyle davranamazsın dedim plakayı şikayet edicem ddim özür diledi baya benim hatam dedi iyi tamam dedim bende kapandı konu biraz önce molada da şoförle konuştum eleman yeniymis oda kusura bakma dedi normalde yasak dedi ama idare ederiz dedi. Yani olay çözüldü beyler çok sağolun :)

Tamam kendince haklı olabilirsin ama o adamın üzerine o kadar gitme hakkın yok ayrıca şikayet etsen de bir şey olmaz. Adam işe yeni girmiş ve ona söylenen kurallara göre hareket ediyor. Ben de o durumda olsam ben de aynısını yaparım. Zamanla bazı kuralların esnetildiğini görür öğrenir zaten o da. Gerçi ülke zaten kurallar ve yönetmelikler esnetildiği için bu halde ama neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: fLeiN

Şehirler Arası Otobüsün Mola ve Gar dışında Yolcu indirip bindirmesi yasaktır. Bu kadar basit. herşeyin bir kuralı var, Tren ile giderken Bostancı ile Küçükyalı arasında yavaşla ben atlarım diyebiliyor muyuz ?

Laaa yardın
  • İmdat Çekicini al ve şöförün kafasına vur.

Edit:İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 16 Aralık 2011; 22:51:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir Makarov

quote:

Şehirler Arası Otobüsün Mola ve Gar dışında Yolcu indirip bindirmesi yasaktır. Bu kadar basit. herşeyin bir kuralı var, Tren ile giderken Bostancı ile Küçükyalı arasında yavaşla ben atlarım diyebiliyor muyuz ?

Laaa yardın

• quote:

• quote:

çok iyi be
  • inme o zaman Kamil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907Moonstar

muavin herkese nerede ineceksin diye sorarak tekrar geldi yanıma nerede ineceksin kardeş dedi. Bende bostancı köprüsü dedim , bana 'ya taktın sende bostancıya haa ' diye gülerek y.vşakça bir çıkışta bulundu. Ne diyorsun kardeş sen dedim inmek istediğim yer orası tabiki takicam dedim senden adam gibi rica ettim benimle dalga geçer gibi konuşamazsin dedim önümden çekilir misin şoförle konusucam dedim araç kullanırken onunla konuşamazsinız dedi tamam o zaman adını soyadıni ver şikayet edicem seni dedim şikayet edilecek birşey yok tamam ben bir konuşup geleyim o zaman dedi geldi 2 dk sonra tamam indirebilirmisiz dedi ama şikayet etmeyin lütfen dedi beni ilgilendirmez dedim yolcuya böyle davranamazsın dedim plakayı şikayet edicem ddim özür diledi baya benim hatam dedi iyi tamam dedim bende kapandı konu biraz önce molada da şoförle konuştum eleman yeniymis oda kusura bakma dedi normalde yasak dedi ama idare ederiz dedi. Yani olay çözüldü beyler çok sağolun :)

Yemin et harbiden böyle mi oldu

Kamil Koç ve diğer turizm şirketleri İstanbul'a giderken TEM otoyolunu kullanır ve Bostancı Köprüsü benim bildiğim E-5 de

İkincisi sen Bostancı Köprüsünde inicem dediysen senelerdir İstanbul'a giderim Kamil Koç'la oradan biliyorum

Adamın vereceği cevap şudur:

-Efendim Bostancı Köprüsüne gitmek için servislerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Siz Ataşehir terminalimizde inebilirsiniz.

Kamil Koç Harem'e girmez kendi terminali var Ataşehir'de Tem otoyolu üzerinde onu kullanır

• quote:

• 650 lira cezası var nereye indiriyor
  • Müsayit biyerde ineceeeek vaar diye bağırdın mı
  • intihar edecek sandı seni heralde
  • quote:

• neyse,kibarca yazalım bari

sevgili kardeşceğizim,öyle her istediğin yerde inemezsin.bu biiiir

muavine,hödük deme hakkın yok,bu ikiiii

öyle yerinden kalkıpta ben şoförle konuşacam deme hakkın hiç yok,bu üüüüüç

bu sektörde senin gibi yolcular hep oldu ve hepte olacaktır bu döööört

kamilkoçun ataşehir,alibeyköy,esenlerde durakları var,o duraklardanda servisleri var,onlar ile ulaşımını sağlarsın ücretsiz olarak bu beeeeş

şimdi otursıfır...
  • Hiç durmam polisi ararım indirmiyoruz ne demek kardeşim ben özgür bir vatandaşım yaptıkları alıkoymak resmen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.