Şimdi Ara

Kamil Koç Kampanya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
14.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aradım Kamilcimi ama istediğim tarihlerde yer yok. 2 hafta için baktırdım hemde
  • pazartesı yada salı gunune acıl ankaradan antalya bıletı lazım gıdıs donus bı fıkrı olan varmı acaba?
  • şu kampanyayı 31 nisana uzatsalar ne güzel olur ya yaparlarmı acaba
  • arkadaslar ben 4lirallık biileti kullandım..ardindan acik bilet yaptirmak icin yazıhaneye gittim...oradaki gorevli bana acik bilet yapamacayagini ama bileti iptal edebilecegini soyledi...Ben de hay hay dedim :) bileti iptal ettirdim...Kredi kartima iadaesi de gerceklesti..Ama kampanyayi haber verdigim bir arkadasim aynı guzergahta ilk once 32.5 lirallık bileti kullanmak zorunda kalmıs..4 liralıgı donuse vermisler..Yani sistemde degisiklik yapmıslar sanırım..donuse ucuz bileti vermisler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan1500

arkadaslar ben 4lirallık biileti kullandım..ardindan acik bilet yaptirmak icin yazıhaneye gittim...oradaki gorevli bana acik bilet yapamacayagini ama bileti iptal edebilecegini soyledi...Ben de hay hay dedim :) bileti iptal ettirdim...Kredi kartima iadaesi de gerceklesti..Ama kampanyayi haber verdigim bir arkadasim aynı guzergahta ilk once 32.5 lirallık bileti kullanmak zorunda kalmıs..4 liralıgı donuse vermisler..Yani sistemde degisiklik yapmıslar sanırım..donuse ucuz bileti vermisler...

oooo süpermiş ya gerçektende böle bişi yapmaları bence hata yaptı adam işine son bile verilebilir
  • ben de cok sasirdim ama bunu bana o teklif etti..umarim bir sikintiya dusmez..zaten ondan sonra giden arkadaslarımın biletlerinin nasıl oldugunu sordugumda once indirimsiz bilet sonra indirimli bilet seklinde yolculuk yapıldıgını ogrendim..yani onlar da biraz gec farkettiler sanirim :))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.