Şimdi Ara

Kamil Koç Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
14.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamil Koç'un, mart ayı boyunca 4 TL'den başlayan fiyatlarla bilet satışı yapma kararı aldığı bildirildi.

Kamil Koç'tan yapılan açıklamada, 1-31 Mart 2009 tarihleri arasında uygulanacak kampanya kapsamında tüm otobüs ve güzergahlarda 4 TL'den başlayan fiyatlarla bilet satışı gerçekleştirileceği belirtildi.

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. olarak hayata geçirdiğimiz 4 TL'lik otobüs bileti fiyatı ile kriz ile boğuşan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa destek vermek istiyoruz. 2008 yılını yolcularımızın büyük desteğiyle yine rekor bir büyümeyle kapattık. Bu yıl da 4 TL'lik otobüs bileti uygulaması ile yolcularımıza firmamıza verdikleri büyük destekten dolayı teşekkür etmek istiyoruz.”

HER OTOBÜSTE 4 KOLTUK

Şirketten alınan bilgiye göre 4 liralık bilet kampanyası her otobüsün yüzde 10'u için, yani 4 koltuk için geçerli olacak. Erken rezervasyon yapanlar, her güzergahta 27-28-29-30 numaralı koltukları 4 liradan alma şansına sahip olacak.

Öte yandan Kamil Koç'un VIP servisi olan Rahat Hat'larda da 3 koltuk 4 liradan satılacak.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/11100402.asp?gid=229

• Biletler karaborsa olmasa da herkes yararlansa keşke...
  • nilüfer %25e yakın kampanya yapınca kamilkoc da mecbur kaldı tabi ama o biletlerden almak çok zor anında kapanıyor tanıdık vs onlar sahip oluyor
  • haha bizim insanlar g]ördüler ucuzu gene sırf 4 tl den yolculuk yapmak için değişik değişik güzergahlara giderler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okitov -- 27 Şubat 2009; 16:47:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nchls

haha bizim insanlar g]ördüler ucuzu gene sırf 4 tl den yolculuk yapmak için değişik değişik güzergahlara giderler

Ama 4 TL ye gidip 94 TL ye geri evine dönmek baya kor adama
  • Biletler bu gece 12'den itibaren satışa çıkacakmış..Şuan 4440562 yi arayarak rezervasyon yaptırabiliyosunuz..Az önce kendime rezervasyon yaptırdım,yarında biletimi alıcam..

Yalnız şöyle bi ayrıntı yazılmamış..Biletler Gidiş-Dönüş alınmak zorunda..Gidiş biletleri 4 ytl,dönüş biletleri normal tarifesi üzerinden veriliyor ;)yinede iyi bi kampanya tabii :) Kaçırmayın derim ben :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: FireSouL

Biletler bu gece 12'den itibaren satışa çıkacakmış..Şuan 4440562 yi arayarak rezervasyon yaptırabiliyosunuz..Az önce kendime rezervasyon yaptırdım,yarında biletimi alıcam..

Yalnız şöyle bi ayrıntı yazılmamış..Biletler Gidiş-Dönüş alınmak zorunda..Gidiş biletleri 4 ytl,dönüş biletleri normal tarifesi üzerinden veriliyor ;)yinede iyi bi kampanya tabii :) Kaçırmayın derim ben :)

ne anladık bu işten ozaman

4 gıdıs, 30 da gelıs ettı 34,

nılufer zaten nette 25 ytl, %10 bonus verıyor, gıdıs donus 45 ytl ye gelmıs oluyor,

34 verıcegıme, 45 verırım, sıkıntı cekmeden gıderım. yarına o bıletler bıter zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: cydonia

quote:

Orjinalden alıntı: FireSouL

Biletler bu gece 12'den itibaren satışa çıkacakmış..Şuan 4440562 yi arayarak rezervasyon yaptırabiliyosunuz..Az önce kendime rezervasyon yaptırdım,yarında biletimi alıcam..

ne anladık bu işten ozaman

4 gıdıs, 30 da gelıs ettı 34,

nılufer zaten nette 25 ytl, %10 bonus verıyor, gıdıs donus 45 ytl ye gelmıs oluyor,

34 verıcegıme, 45 verırım, sıkıntı cekmeden gıderım. yarına o bıletler bıter zaten

kamil koçta veriyoki bonus birde kamil koçun rahattıyla nilüferi mukayise bile etme

• Ben rezervasyonumu yaptırdım, haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

İsteyenler geç kalmadan rezervasyon yaptırsın, hızlı biteceğe benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 27 Şubat 2009; 17:40:41 >
  • Bu devirde en iyisi Anadolu Turizm ;)
  • reklam
  • gidiş-dönüş almasakta bi gidiş - bi dönüş alsak ne olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xweser

gidiş-dönüş almasakta bi gidiş - bi dönüş alsak ne olur..

Mükemmel olur 8 TL ye 1500 km yol süper olur
  • arkadaşlar bende biletimi aldım

allah razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 27 Şubat 2009; 22:42:35 >
  • ben de seçim zamanına rezervasyon yaptırdım. valla çok sağolun...
  • valla otobüs devri kapandı nisan ayına pegasustan izmir istanbul gidiş dönüşü 32 tl ye aldım ancak biletler 1 saatt bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldcyclist -- 27 Şubat 2009; 23:15:32 >
  • antalyadan 19 a pegasustan bilet vardı 4 tl ile bununla gidicektin ucakla dönecektin ...millet o koltuklara "mezarcılar" diye bakar şimdi yolculuk esnasında..
  • ben del aldim..haberi verenden Allah razi olsun :)
  • bende kütahyaya gidiş dönüş bileti alacaktım ayın 6sı ile 9una ama hala 30 ile 33tl gözüküyor ne yapmam lazım vede otobüste hala yer var.acaba rezervasyon yaptırıp daha sonra bileti satın alınca mı bu şekilde bir fiyat uygulaması oluyor.çünkü satın al deyince yine normal fiyat çıkıyor karşıma.siz nasıl yaptınız.bir yardımcı olurmusunuz acaba ayrıntılı olarak.teşekkürler
  • telefonla araman gerekiyor bildigim kadarıyla..internetten olmuyor(yine bildigim kadarıyla :) )
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.