Şimdi Ara

Kamerası ile dikkat çeken General Mobile GM 9 Pro tanıtıldı! GM 9 Pro özellikleri ve fiyatı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
2
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çentiksiz amoled 3800 mah ve çift hoparlör.

Firma sahipleri forumlardaki fikirleri dikkate almış. Güzel.

Fiyat 2000₺ ye düşer zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • General mobile bu kadar para vrecek var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S660 ve 2899TL. Oldu o zaman biz kalkalım.

• arkadaşlar dolar kurları buralardayken şu telefon bence iyi fiyat.
    Siz türk markası diye bakıyorsunuz da yarısı belki de fazlası yurt dışından geliyor. Samsunglara 5 bin 7 bin verirken sesiniz çıkmıyor şu telefona 2899 TL yazınca omoooo çoooook poholuuuuu. 2 bin olsunnnn. oldu. Yanına 1 yıllık kumanya da versınler.

• Olsun be... bizim Allah'ımız var!

• çok büyük bir teknoloji markette satış temsilcisi olarak çalışırken bu firmanın teknik servisinin müşterileri mağdur ettiğine çok şahit oldum.bir de bu markanın ürünleri genelde kronik sorunludur.usb girişleri,ekranları genelde sorunlu olur.çoğu şeye kullanıcı hatası der geçerler.ikinci el piyasası da yok.3000 liraya aldığınız ürünü 1 sene sonra 1000 liraya zor satarsınız.bence macera aramaya gerek yok.küresel markalardan şaşmayın.fiyat performans cihazı arıyorsanız da xiaomi alın ama distrbitör garantili olmak şartıyla
  • 2 adet gm kullanmış biri olarak gm ye 2.900 vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FEARTR kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi A2 128 GB (2500 )

Meizu X8 (300 dolar)

Pocophone f1 (300 dolar)

Xiaomi mi mix 2 ( 150 TL daha pahalı)

Nokia 8 (2165)

Samsung note Fe ( 2922 TL)

Xiaomi mi 6 (2775 TL)

Xiaomi mi note 3 ( 2600 TL )

Daha iyi ancak daha ucuz telefonların listesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata bak

Her telefonu kronik sorunlar dolu bir firmanın 1-1.2 Bin TL bandından 2.899 TL fiyat ile piyasaya girmesi

• FEARTR kullanıcısına yanıt
    Bu forumda galaxy note 9 nin, iphone x in fiyatı hiçbir forumda olmadığı kadar eleştirildi. Görmediniz sanırım.

• O paraya alinacak cok daha iyi teller var asus zenfone gibi sayfayi sonuna gelirken fiyatin 2000 bandinda olacagini dusunmustum ama bi fiyat bu telefona cok yuksek.

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Öyle düşünürsen iphone x in maliyeti 350 dolar satış fiyatı 1000 dolar. Yani maliyete göre şöyle olmalı demek yanlış. Xiaomi toptan milyonlarca işlemci sensör aldığından daha ucuza alıyordur. General mobile tüm parçaları dışarıdan satın alıp tr de birleştiriyordur. Sonuçta snapdragon 660 ı qualcomm dan kamera sensörlerini başkasından ekranı başkasından alıyor.

Sonuç olarak 2899 lira pahalı bir fiyat. Ben fiyatı savunmuyorum ama şu telefon 2499 dan çıksaydı çok iyi fiyat performans telefon olacaktı. 2000 liradan beklemek saçmalıktan başka bir şey değil. Dolar olmuş 6.5 artık amiral gemiler 8-9 binden geliyor. Orta seviye telefonlarda 3000 e çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Eylül 2018; 16:19:1 >
  • 6 inç 1080x2160 dolby vision destekli çentiksiz amoled ekran

Gorilla glass 5

Snapdragon 660 işlemci

12 mp f1.8 eis destekli + 8 mp f2.0 çift arka kamera(dxomark puanı 90)

Wifi ac, bt 5, 3.5 mm, volte gibi güncel tüm bağlantılar cat 7 modem

Stereo hoparlör parmak izi okuma

3800 mah batarya

Fiyat 2899 TL

Telefon eksiksiz güzel bir paket olmuş. Ben ilk defa bir yerli markanın telefonunu beğendim. Fakat fiyatı beğenmedim. Son kararımızla fiyatı 2499 e çektik desinler. Telefon güzel marka yerli alıp destek olalım.

• 2 kuruş reklam parası alcaz diye telefonu şişirip milleti yakacaksınız!!!

• Saka gibi fiyat.bi de yerli derler. memleketimin insani asgari ucretlisi bir ay calisicak ama bu guyya yerli telefonu alamiyacak. Yada daha doğrusu o fabrikada bir ay calisan isci o telefonu alabilecek mi.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Mi 8 SE ithalatçı garantili 3500 TL`den satışa çıkmışken PocoPhone F1`de eğer dolarda dalgalanma olmazsa aynı fiyattan satışa çıkar! GM 9 Pro 2899 TL`lik fiyatı sadece operatörler için geçerli olduğunu düşünüyorum yakın zamanda diğer yerlerde cihazın fiyatı düşmeye başlayacaktır!
  • Fiyata kadar iyiydi.

• uExclamation U kullanıcısına yanıt
    Hocam Poco F1 sadece bir örnek. Hali hazırda bir sürü cihaz zaten var bu GM 9 Pro'dan daha iyi. 2100 TL'ye gider Nokia 8 alırsın, olmadı 3000 TL'ye LG V30+ var seçenek bol o paralara. Hepside amiral gemisi cihazlar...
  • Fiyat bölümüne inmeden özellikleri ile 2000 ederi var rekabetçi olur diyordum ki aşağıya indim 2900 bu fiyat a sıradan

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.