Şimdi Ara

Kameralı yerde dalgınlıkla kırmızıda geçtim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara dikimevinde ışıklarda önümde 3-4 araç vardı bu araçlar sanırsam ışık yeşilden kırmızıya dönerken farkında olmadılar hepsi kırmızıda geçtiler üstelik sağa dönüş için ayrı bir yeşil ışık da yoktu bende dalgınlıkla hala yeşil yanıyormuş sanıp arkalarından takıldım ve geçmiş bulundum..birde arkadan korna çalanların olması beni şaşırttı.. ben öncesinde polis felan geçmeye izin verdi sandım hemde ışıkların hemen dibinde asfalt çalışması yapmışlar dalgınlığımla ve heyecanımla nasıl geçtiğimi bilemedim adresime ceza felan gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 5 Mayıs 2021; 16:49:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Onlar da dalgınlıkla cezayı yapıştırırlar, sıkıntı olmaz.

• Ceza gelmezse şanslısınız,gelirse de şaşılacak bir durum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su baslik neden arkadan korna caldiklarini acikliyor

https://eksisozluk.com/ankarada-kirmizi-isikta-saga-donme-serbestisi--2471151

Buyuk ihtimal ceza gelir ama zaten sen de kirmizida gecmissin dalginlikla, olur bazen ode gitsin takma fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Su baslik neden arkadan korna caldiklarini acikliyor

https://eksisozluk.com/ankarada-kirmizi-isikta-saga-donme-serbestisi--2471151

Buyuk ihtimal ceza gelir ama zaten sen de kirmizida gecmissin dalginlikla, olur bazen ode gitsin takma fazla.

Gelirse ödeyeceğim eli mahkum

Benim merak ettiğim ceza otomatik mi yazılıyor yoksa değerlendirme yapıyorlar mı? çünkü benim kırmızı ışık cezam felan yoktur pek.. kurallara hassasiyet gösteriyorum..

• FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt

Memur kontrolünden geçiyor.

• ankarada bir kaç kavsak harici eds'ler çalışmıyor. eds cezası gelmeyecek. o sırada ftm yazdıysa o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 5 Mayıs 2021; 18:40:16 >
  • kırmızı ışık kameraları 24 saat etkin değil. belirli pik saatlerde ceza yazıyorlar. yüksek ihtimalle ceza yemediniz. zaten ceza yazılsaydı bu saate kadar bildirim gelmiş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

Gelirse ödeyeceğim eli mahkum

Benim merak ettiğim ceza otomatik mi yazılıyor yoksa değerlendirme yapıyorlar mı? çünkü benim kırmızı ışık cezam felan yoktur pek.. kurallara hassasiyet gösteriyorum..

Alıntıları Göster

memur bakiyor ama bu iyi surucu baska cezasi yok yazma falan gibi bir degerlendirmede bulunmuyor. Kamera calisiyorsa ceza gelir.

• Kameralı yerlerde kırmızıdan sarıya döndüğü anda geçtim. Fotoğrafta kırmızı yandığı bile gözükmüyor, yine de yazdılar ve ödedim. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.