Şimdi Ara

kameralı teller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kameralı yada fotoğraf çeken telefonlardan hangisi makbuldur. en ucuz ve işe yarayanı nedir. ne tavsiye edersiniz.

• t300 + kamerayla 274 milyon baskuda da. bu fiyat nasıl mesela
  • t300 iyi bi telefon ben daha dün aldım
    yanlız baştan söyleyim ekran 256 renk ama parasını da hak eden bi telefon
  • telefonlar fotoğrafta çekiyo ha vay anasını teknoloji almış başını gitmiş
  • 7250 nokia
  • arkadaşlar ben t300 aldım yaklaşık ikiay önce 265milyona.Gerçekten de memnunum.Tamam telefonun ekranı 256 renk olabilir ama çektiğiniz resimleri bilgisayara aktardığında gerçekten hoş.Şimdişöyle bir düşün 8310 6510 gibi teknolojiden yoksun ama türkiyede peynir ekmek gibi 400 milyona telefonlar satılırken mmsli gprsli polifonik sesli kameralı hoş son teknoloji ürünü 270 milyona satılıyorsa fiyatı gerçekten de makuldur.Gprs hızı da fena sayılmaz.Resimleri irda ile aktarıyorum.Bilgisayarındaki istediğin dosyayı waw tabi telefonuna yollayıp melodi yapıyorsun.1 mb dahili hafıza düşük ama yetiyor.Kamera 10-15 resim alıyor.Gerçekten de bu fiyata alınabilecek en iyi telefon.Bunun haricinde nokialardan 6100 ya da 3650ye bakabilirsin ama bunun iki katı.Sonuç olarak t300 fiyat/performansta hepsinden daha iyi.Çektiğim resimlerdenmerak edersen bir kaçını upload ederim.
  • edebilirmisin yada bana yollayabilirmisin mtkiller@hotmail.com 5919901
  • corleone çok güzel bir açıklama yamışsın eline sağlık dediklerine katılıyorum...
  • bendede t300 var al derim hem ucuz hem iyi ama cok iyi birsey istersen 3650 al derim
  • 3650 varmı dahası
  • Ttek kelime 3650. Bilgisayar mübarek :-))
  • T300 bence ama paran varsa 3650 al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.